Archeage zwykły

Cześć. Pobieram ArcheAge. Na jakim serwerze gra najwięcej Polaków? Będę nowym graczem…

1lajk

Mówisz o tych 10 osobach które grają już X Lat bo szkoda im zostawić tej gry ze względu na to ile czasu i hajsu wpakowały w IS? Jeżeli tak to Jakkar

1lajk

Może więcej szczegółów? Bo chciałbym pograć ale nie wiem gdzie więcej Polaków gra? I czy w ogóle żyje ta gra. Bo mam na steam unchained ale tam gra po 300-500 osób.

1lajk

Nie sugeruj się Steamem co do Unchained. Wersja Steam wyszła po zwykłej z launchera spory czas później. A wiadomo, nikt kto kupił wersję z launchera nie kupi gry drugi raz, aby ją mieć na Steam.
A jeśli szukasz fajnej ,pomocnej grupki na zwykłej wersji, wyślij PM. Podam szczegóły.

To ile osób gra na zwykłej wersji spoza steam? Bo nie wiem czy warto

Aktywnych graczy, obstawiam tak około 500-1000 na całym EU(3 serwery), na unchained możesz liczyć parę razy więcej. Nie piszę tutaj jednak o peakach online, tylko o aktywnych graczach, którzy logują się o różnych porach. Ciężko to również stwierdzić, bo wielu ma po kilka, kilkanaście altów(więc raczej bierz pod uwagę tę dolną granicę). Coraz częściej mówi się też o merge serwerów.

Czy to oznacza, że brakuje graczy?
I tak i nie… Do aktywności cyklicznych o wyznaczonych godzinach, praktycznie zawsze znajdzie się raid im później tym gorzej, czasami nawet bardzo gorzej… ale nie jest tragicznie. Natomiast w przypadku aktywności weekly, które możesz sobie zrobić o dowolnej porze w ciągu tygodnia jest tragicznie, ponieważ ukończenie ich jest niezbędne dla nowych graczy, a że jest ich mało i starzy wyjadacze nie robią ich wcale to jedynie gildia może cię poratować.

Ogólnie gra ma wiele fajnych rozwiązań, zwłaszcza jeżeli chodzi o rozwój postaci, ale ma ogromne błędy w designie i implementacji tych rozwiązań, dlatego jest już martwa i będzie martwa za każdym razem - nie ważne ile razy wystartują od nowa(dużo by o tym pisać).

Podsumowując chcesz zagrać i spróbować śmiało na Jakkar są chyba 2 polskie gildie w nuia, trochę Polaków jest w piratach i w harani też coś jest.

A czy na wersji Unchained jest jakas gildia polska albo jakiekolwiek społeczenstwo>

Nie graj na legacy… Nie daj sie namowic i nawet o tym nie mysl
Na legacy kazdy ma po 20 altow a ludzi jest ryle ze rajd to 2 party plus ich alty…

AAU jest spoko i na servie alexander gra najwiecej ludzi wogole a co do cyfr nie zniechecaj sie steam chartsem bo aau ma swoj wlasy launcher i nawet wchodzac na ivh doscorda widac spory ruch po prostu wiekszosc nie uzywa steama bo na stracie gry powodowal problemy nie mowiac o tym ze wersja steam wyszla chwile pozniej wiec mniek ludzi z niej korzysta
Sam mam 3 acc i zadne na steam

Ten unchained jest tak zbugowany i zalany cheaterami, że nawet bym patykiem tego nie dotykał. P2W od pierwszego dnia ( robienie 10 kont i kopanie kamyków ) bugi i cheaty od pierwszego dnia. Gamigo i ich 0 tolerance jest gówno warte.

Ty chyba w cos innego grasz…
Legacy ma te same systemy co AAU i ta sama wersje po za tym o jakim ty p2w mowisz? Co niby bylo lub jest p2w
Rozwalony umysl xd jedyne to ze czesc ma wiecsj niz 3acc legalne ale na legacy kazdy ma znacznie wiecdj kont wiec o co ci chodzi?

A czy sa jakies polskie gildie na AAU? I jak sa to na jakim serwerze i frakcji

Jeżeli na unchained szybkość zdobywania gearu i ilość potrzebnego golda jest taka sama to nie ma znaczenia, którą wersję wybierze i tak będzie “gunwnem” w zwykłej przynajmniej jak trochę posmaruje euroskami to coś szybciej osiągnie, zresztą na unchaned też - od razu kupując 3 konta ;p

Wersja Steam ma oddzielne serwery od tej zwykłej?

Również podłączam się pod pytanie. Bo ja mam steam unchained…

Tak te same.

a na ktorym serwerze AAU gra najwiecej polakow albo jakas gildia chociaz

Czyli jak wejdę do gry do archeage unchained to będę mógł grać na serwerze z graczami spoza steam?

Tak, serwery są wspolne

2lajki

Dzięki, o to mi chodziło. Także jutro z rana będę pobierać unchained a ze zwykłego rezygnuje :smiley: a pogram dopiero w następną sobotę bo jutro po południu wyjeżdżam znowu do ustki na kurs angielskiego. Dobrze, że puszczają w piątki do domu…
Ps. Szukam gildii :stuck_out_tongue:
Jaki serwer?

Problem w tym ze na AAU chyba nie ma żadnej polskiej gildii