ArcheRage - prywatny server ArcheAge

Polecacie granie na tym serwerze dla kogoś, kto nie miał większej styczności z ArcheAge?

Tak. Mój nick w grze Makaron - zacząłem granie po stronie nuia - ludzie, ale wszystko moze sie zmienić - wolę nuie ale będę grał tam gdzie jest jakaś ekipa już.

Cześć, dużo gra ludzi na tym serwie? Jest osoba która by pomogła w ogarnięciu tej gierki na Ts/discord?

https://discord.gg/9mp6jGz — tymczasowy doscord dla wszystkich chętnych - Silas pogadamy?? bo moze do kotuF dołączymy??

Hej! Grałem chwilę :slight_smile: Ale z powodu braku czasu i zdenerwowania khm khm na Trion przestałem.

Jasne, że możemy pogadać, Koty wg mnie mają lepszą mapę. Grałem po jednej i drugiej stronie, i wolę haranie, może to sprawa personalna :stuck_out_tongue:
Jak wrócę z pracy to wpadnę na Disc :slight_smile:

PS. Po stronie kotów jest fajny myk na przenoszenie paczki pomiędzy górami, gdzie to trwa może 10min jak się już człowiek wprawi, a za jedną paczkę jest 13g+. Tego na Nui nie ma :stuck_out_tongue:

Tak więc mogę zagrać. Jeżeli potrzebujecie supporta to mogę nad czymś pomyśleć. Nie znam gry, ale posprawdzam która kombinacja drzewek będzie mi najbardziej pasowała. O ile będziecie chcieli grać w party czy coś.

Witam, Makaron wyżej podawał discorda. Przez pierwszy dzień ktoś tam siedział i wyrażał chęci do gry, ale od tamtego dnia do dziś cisza.
Gram ze znajomym po stronie Nui, raczej nie zamierzamy juz zmieniac na koty.
IGN: Shuris
Zapodaje link do discorda na którym prawie codziennie jesteśmy w godzinach wieczornych (19 i później)
Jak ktoś chce dołączyć do nas, ew. zacząć grać z nami w AA to służe pomocą ^^

Nui’a smierdzom kupom :wink:

A koty to psy xD

Silas jeżeli dalej grasz w AA proszę o wiadomość

Witam gra ktoś jeszcze na tym serwerze EU/NA?? jest jakaś polska gildia?

Nie