ArcheRage - prywatny serwer ArcheAge

Hej, z góry zaznaczę, że post raczej skierowany jest do wąskiego grona odbiorców, wiele osób skreśliło tego grę już dawno temu ze wszechobecny P2W.
Powstała wersja płatna AA:U, akurat tutaj jej nie próbowałem ze względu na cenę (110zł), szkoda wydawać takie pieniądze gdy okazałoby się, że gra niewiele różni się od modelu F2P.

Z racji panującej pandemii COVID-19 wielu z nas ma o wiele więcej czasu na granie i pewnie szuka jakieś gry, która ten okres nam umili.
Mimo, że gram w gry MMO tak naprawdę od około 15lat, pomijając Conquer Online (tu akurat chyba sentyment z młodości) żadna inna gra nie oczarowała mnie tak jak AA, mnogość możliwości, grafika, rozwój postaci - po prostu idealnie trafiła w moje gusta.
Największym problemem był P2W, po pewnym czasie po prostu odpuściłem sobie grę, bo bez wydawania pieniędzy była ona po prostu mało przyjemna.

Teraz dla weteranów AA, a także nowych graczy chcących sprawdzić tytuł proponuje prywatny serwer - ArcheRage.
Działa on na patchu 4.5.2, serwery są w Ameryce Północnej, lecz lagów nie odczuwam.

  • Każdy gracz dożywotnio otrzymuje tu Patrona
  • LVL EXP - zwiększony 4x
  • Max labor to 5000
  • Rzeczy w ITEMSHOPIE to głownie kosmetyka, mounty czy jakieś przedmioty do domu.

Jeżeli chodzi liczbę graczy - jest naprawdę zadowalająca, niestety brakuje Polaków.
Głównie z tego powodu pisze ten post - by zachęcić społeczność do spróbowania, może wielu ze starych graczy nie zdaje sobie sprawy z istnienia serwer, tak jak ja do niedawna, a chętnie wróciłaby do gry i stworzyła fajną ekipę.

Adres strony serwera:

Osobiście wraz dwoma kolegami gramy po stronie Harani, założyliśmy gildie i zaczynamy zabawę, także każdy chętny może się do nas odezwać i dołączyć do rozgrywki. :blush:

Mój nick: Suchto

Pozdrawiam!

Jeżeli ma tak samo nawalone questów daily jak na officialu to podziękuję :stuck_out_tongue: