Archlord - Archonia

Jeżeli nie wiesz w co aktualnie i szukasz gry na dłużej - polecam prywatny server Archlorda - Archonia.


Archlord jest to gra z 2005 roku, która mimo ubiegu lat nie zestarzała się źle. Wiadomo, nie jest to Wiedźmin 3 ale grafikę może przysłonić gameplay. Jest to gra, która polega na grindzie i co najważniejsze PvP, które dzięki społeczności i właścicielowi, który słucha community jest zbalansowane.
Endgame polega właśnie na PvP, który jest essencją tej gry. Nie tylko endgame jest pełen PvP ale również podczas przygody polegającej na zdobywaniu lepszego ekwipunku, kamieni czy większego levela jest szansa na walki. W grze jest open PvP, które daje masę wrażeń.

Jeżeli szukasz gry, w której spędzisz więcej niż tydzień, lubisz powolny progress postaci i walki PvP - Archlord jest grą dla Ciebie.

Sam grałem w Archlorda za dzieciaka. Kilka tygodniu temu dołączyłem do doświadczonych graczy, którzy grają ze sobą około 13 lat. Pomogli mi w grze, pokazali jak budować postać i można powiedzieć, że poznaję grę od nowa. Posiadamy discord, na który również zapraszam!


Pomożemy z pierwszymi krokami w grze, postaramy się przyspieszyć process budowania postaci i zapewnimy towarzystwo przy którym level wbija się sam!
Zapraszam :smiley:

107 ludzi na calym serverze, no thanks

skąd masz takie informacje? Nigdzie nie ma licznika online lub założonych kont.

W poscie napisales: “Jest to gra, która polega na grindzie i co najważniejsze PvP,”
Wszedlem w ranking Aren, jezeli mamy liczyc graczy w MMO to takich co robia PVP, i jest ich 107, owszem “postaci” jest ponad 30 stron, jednak moga to byc boty, badz stworzona postac i gra porzucon po 5 minutach, wiec ludzi bioracych udzial w PVP o ktorym to mowisz ze jest clkue rozgrywki jest calych 107, czyli tyle co nic https://archonia.net/ranking/arena?season=1&gameType=9&characterClass=0&name=

Areny grają tylko niektórzy gracze. Jeżeli nie jesteś bardzo ubrany to nie ma co wchodzić na arenki. Sam gram od 2-3 tygodni i jeszcze ni razu nie byłem.
Jeżeli chodzi o populację servera to nie jest to na poziomie WoW’a ale jest co robić i z kim się bić :wink:
Zapraszam do spróbowania.

Bump :smiley:

Zapraszam do oglądania i dołączania do gry :smiley:

może byśmy spróbowali cośkę pograć w to

Bump