Archlord

Polecam nowy server starego, dobrego Archlorda. Aktualnie mamy “chapter 1” i z tego co wiem nie będą dodawane bezsensowne rzeczy z kolejnych aktualizacji.
https://archonia.net/
Na stronie znajdziecie forum, discorda i inne potrzebne rzeczy.
Mimo tego, że server jest we Francji to nie ma wysokiego pingu, ludzi gra dość sporo i można napotkać polaków. Mamy swój kanał na disc ale niestety nie jest zbyt popularny :smiley:
Dla osób, którzy nie znają archlorda jest to gra MMORPG beż świętej trójcy z Open PvP. Niestety (lub stety) system questów nie jest jeszcze zaimplementowany ale pamiętam, że nigdy ich nie robiłem.
Gra jest z 2005? 2007 roku więc co do grafiki to nie można wymagać za dużo ale gameplay, feeling i sentyment do gry robi swoje. Jest to stare dobre mmorpg gdzie pojawiasz się w świecie i gra nie mówi Ci nic. Wszystko musisz odkrywać sam. Społeczność na disc jest bardzo pomocna - wiem bo sam nie jestem specjalistą :smiley:
Wszystkich chętnych zapraszam na server! Są eventy typu exp/drop, eventy organizowane przez GM i inne :smiley:
Do zobaczenia! :smiley:

1lajk

bump

Wpadnę zobaczyć. Archlord to była moja pierwsza gra, ale szybko przeniosłem się na Rohana. Nie wiem dlaczego, chyba ktoś mnie namówił

1lajk

thx