Armada Cieni - Gra

Może zmieńmy tradycje ? Niech dwa dni przeżyje.

Trzeba podnieść adrenalinę więc dzisiaj jest 10, a więc oddam głos na 10 :lol:

Dzis pierwsze palenie? Czy kiedy?

Trochę spóźniony ale jestem. Witam wszystkich :D

ps. Might to porównanie we wstępie genialne :D

Dzień dobry wszystkim. :) Jakieś tropy czy dzisiaj czysty strzał?

Oynoki, kto może mieć tropy po wypowiedzeniach typu "Witajcie" ;)?

Smutno, że w pierwszym dniu zawsze się strzela. Ale cóż.

Taki, urok tej gry. Pierwsze 2 dni nic nie wiadomo :)

ale, pierwsze dni mają swoją tradycję czyli giną wpierw Ci, którzy najwięcej się udzielają i pod wręcz idiotycznym i bezsensownym wytłumaczeniem "Według mnie jest podejrzany, podejrzanie piszę te swoje"Witaj" " Giną najczęściej niewinni i takze ludzie którzy posiadają moce.

@Darkyy Ja Ciebie pojderzewam bo masz takie imie... jakbys przeszedl na ciemna strone mocy.

Sam o własnym imieniu nie decydowałem Sildu, ale oskarżenia na tej podstawie są bezsensowne, co nie? Tak samo mogę oskarżać DeimonD'a bo jego nazwa też mi nie pasuję.

Nie rozumiem o co się kłócicie, zawsze na początku jest ten problem że trzeba oddać ślepy strzał i albo się trafi albo nie. W pierwszym dniu nikt raczej nie może mieć pewniaka, no chyba że jest kieszonkowcem i może kogoś prześwietlić i trafi akurat na Pożeracza

Darkyy, w sygnaturze masz jakiegoś potwora walczącego ze światłem. Przypadek? ;P

Według mnie podejrzanym jest Darkyy bo jest z ZACHODU - ciemnej strony!

Przypadek? Nie. Próba odzwierciedlenia moich myśli i jakże zamiarów? NIE. Czy ukazuje moją postać walcząc z dobrem? NIE. Byk ma rację, to ślepy strzał, ale jak mówiłem, najaktywniejsi giną pierwsi.

Jakiego zachodu?

Ciemnego, w dodatku jest początkującym magiem czyli włada CZARNĄ magią

Jakiego zachodu?

Z tamtego tam gdzie ciemno.

Wypraszam sobie śmianie się z mojego domu! :PP I co z tego, że pochodze z zachodnich krain, to jakieś złe? Tereny takie same jak wszędzie^^

Ok, ale skąd wiesz, że jest z jakiegoś zachodu?

Edit, Ok już widzę :D