Armada Cieni - Gra

17 września, X15

"Zaczęło się.

Były ostrzeżenia. Nie słuchaliśmy.

Były znaki. Nie patrzyliśmy.

Wrota Armady Cieni zostały otwarte. Nawet niedaleko nas, 100mil morskich przez morze. Widzieliśmy, jak cienie wylatują stamtąd. Jak pożerały światło. Jak pożerały świat, który stawał się niczym więcej, jak czarną plamą. Jak znikały kolejne osady. Morza. Góry.

Trzeba było działać. Zaczęliśmy organizować obronę - ustawialiśmy pochodnie, paliliśmy kadzidła, modliliśmy się.

Udało się. Chyba.

Pożeracze krążyli nad wioską, próbując się przedrzeć. Wyglądało to tak, jakbyśmy byli ostatnią kropką światła na krajobrazie. Otoczyli nas, a mimo to nie mogli wejść.

Zatrzymać się udało. Teraz czy uda nam się ich odeprzeć?"

20 września, X15

"To już koniec. Nie mamy zapasów, wody, ani nawet siły. Bariera, utworzona nad wioską zaczynała słabnąć. Zbliżał się koniec i wszyscy o tym widzieliśmy. Stanęliśmy jednak razem, nad nadchodzącą ciemnością. Ostatnie modły ucichły. Wpuściliśmy ich, gotowi na śmierć.

Tak jednak się nie stało. Gdy padł pierwszy z naszych, czarne jak odbyt samego diabła niebo, rozstąpiła błyskawica. Zaczęła ona przeskakiwać pomiędzy cieniami, odpychając je. Zdezorientowane, szukały źródła, ale nic nie widziały. Tak samo jak my. Otoczyło nas coś w rodzaju czarnego hełmu, który blokował wszelki dźwięk i słuch. Ta cisza była zatrważająca. Zemdlałem."

???

"Obudził mnie trzask pioruna. Leżałem w swoim łóżku. Nie wierzyłem naszemu szczęściu - wydarzenia z poprzedniego dnia wskazywały na to, że sami Jeźdźcy z legend przybyli nam na pomoc. Że nas ocalili, od nieuchronnej zagłady. Gdy wyszedłem, widziałem normalnie pracujących ludzi, jednak smutnych. Rozejrzałem się wokół.

Następny widok mnie zmroził. Nie do końca tak było, jak myślałem. W wiosce było światło, owszem, ale wokół dalej panowała noc. Jednak nie taka ciemna - była przeszyta deszczem piorunów. Co chwilę widziałem cienia, który próbował się przebić przez barierę. Oni nas tylko ocalili. Czy przeżyjemy, musimy zadecydować sami."

Notatnik znaleziony przy ciele rycerza Niewiary. Obok niego leżał zakrwawiony nóż i napis, napisany jego własną krwią "Cienie są wśród n...".

Dzięki za informację. Wykorzystamy ją dobrze.

Lista graczy:
1. Qintaro

2. Hantus

3. ProGmR

4. Oynoki

5. eddard

6. Darkyy

7. aMorty

8. iskacz

9. byczsek

10. Elitar

11. Xasarm

12. Maxelek

13. AdiNpl

14. Sildu

15. CoTyGadasz

16. Deimond

17. Shield

Czołem jak co :)

Witam, wszystkich. Mroczne czasy nastały dla nas, przywrócmy blask i spokój naszemu światu. Odeprzyjmy wrogów!

Czołgiem. Spalmy cienie i wróćmy do rozmów o cieście ananasowym.

Witam nowych jak i stalych bywalcow! Co tam u was? Przez tych cholernych pozeraczy swiatla plony sa slabe.

Dzień dobry.

Witam, witam. Mam nadzieję, że uda nam się zabić istoty cienia.

Witam wszystkich, jestem nowy w te klocki, ale mam nadzieję, że uda nam się wytępić do cna wszystkich Pożeraczy :)

Witajcie...

Marna, coś populacja.

Niska aktywnośc świadczy o tym, że albo mają coś innego do roboty, albo zapomnieli :D

Witajcie Witajcie :D A może żegnajcie?

Witam wszystkich :)

Witajcie.

I ja was witam moi towarzysze!

Cześć i czółem

czesc wszystkim, juz myslalem ze nigdy sie nie zacznie.

Witam, pewnie i tak pierwszy zginie aktywny ProGmR :)

Witam, pewnie i tak pierwszy zginie aktywny ProGmR

Tradycji trzeba sie trzymac :)

To jak idziemy tradycją to mnie też ;)