Armada Cieni - Rekrutacja

1. Cel gry
Gracze dzielą się na 2 główne zespoły - zwykłych śmiertelników oraz Pożeraczy. Oprócz nich, występuje w grze Jeździec Armady Nocy i Jeździec Armady Burzy. Jeźdźcy są neutralni, mogą jednak pracować dla jednej bądź drugiej grupy. W przypadku pomocy ludziom, należy poinformować MG i nie można potem zmienić deklaracji przynależności. W przypadku chęci pomocy Pożeraczom, należy poinformować MG, wyrzec się swoich mocy i nie można potem zmienić deklaracji przynależności. Użycie umiejętności, czy zagłosowanie w głosowaniu publicznym na korzyść jednej bądź drugiej frakcji, bez wcześniejszego zadeklarowania przynależności poprzez wiadomość do MG, nie jest deklaracją przynależności. W tym przypadku dalej są neutralni. Jeźdźcy nie wiedzą o sobie.

Gra kończy się w momencie zlikwidowania całej przeciwnej frakcji. W przypadku zachowania przez Jeźdźców neutralności, kończy się w momencie eliminacji obu frakcji, bądź dojścia do momentu remisowego (czyli, jeżeli zostanie 1człowiek i jeden neutralny Jeździec to gra zakończy się remisem)

2. Klasy:

a) Ludzie:
-Latarnik - jest w stanie przewidzieć następną ofiarę pożeraczy.
-Odźwierny - jest w stanie ochronić osobę przed atakiem pożeraczy.
-Burmistrz - jego głos liczy się podwójnie
-Kieszonkowiec - sprawdza klasę wybranej osoby

b} Pożeracze

-Marsz Cieni - zabijają dodatkowo jedną osobę. Nie przebija ochrony Odźwiernego.

c) Jeźdzcy

-Wieczna Burza - Umiejętność Jeźdźca Burzy. Wynik głosowania w temacie zostaje anulowany

-Bezkresna Noc - Umiejętność Jeźdźca Nocy. Wynik głosowania pożeraczy zostaje anulowany.

Każda klasa może użyć swojej umiejętności raz na 3 dni. Reszta graczy to wieśniacy.

3. Regulacje rozgrywki

Grę zacznie się w miarę szybko po zakończeniu S10 Wilkołaków, pewnie dzień lub dwa. Ilość klas, w tym Jeźdźców i Pożeraczy będzie zależna od ilości chętnych.
Głosowania w temacie do 21:45 poprzez napisanie na czerwono "Głosuję na XYZ", gdzie XYZ to nick osoby. Pierwszego dnia, tj. 24h od rozpoczęcia gry, nie ma głosowań. Oddanego głosu nie wolno zmienić. Głosowania pożeraczy do 21:30. Dopuszcza się drobne opóźnienia w czasie, jeżeli ktoś ma dobry powód i się z nim podzieli.

Lista graczy:
1. Qintaro

2. Hantus

3. ProGmR

4. Oynoki

5. eddard

6. Darkyy

7. aMorty

8. hardtest

9. iskacz

10. byczsek

11. Elitar

12. Xasarm

13. Rumcajs

14. Maxelek

15. AdiNpl

16. Sildu

17. CoTyGadasz

18. Deimond

19. Shield

Skoro zaczyna się po wilkołakach to zapisz mnie ;)

edit: Pytanie odnośnie "-Bezkresna Noc - wynik głosowania pożeraczy zostaje anulowany." - oznacza to, że wszystkie głosy pożeraczy podczas rutynowego spalenia są anulowane czy może chodzi o negację mordu ?

zapisz :)

Mnie też proszę zapisać.

Mnie też zapisz.

A nie będzie po tym sezonie kolejnego sezonu wilkołaków?

Można mnie dopisać ;) (Nie do końca wiem jak rozgrywane są takie gry ale liczę na to że ktoś mi pomoże na start)

Chętnie zagram

Dopsiz

A nie chcecie wziąć udziału w następnym sezonie wilkołaków?

Pisze sie!

@Hantus, chcemy, ale chyba może być jedna krótka przerwa, przecież nie będą dwie gry prowadzone w tym samym czasie.

A nie chcecie wziąć udziału w następnym sezonie wilkołaków?

Nie musisz pisać tego samego 2 razy. Yang nigdzie nie napisał o kolejnym sezonie wilkołaków, więc wychodzę z propozycją. Jak Wy/Yang będziecie chcieli kolejny sezon wilkołaków to luz, poczekam.

Po 10 sezonie wilkołaków będzie przerwa, bawta się.

To ja się zapisuję!

@Yanglegend Cool, ale mam nadzieję, że nie będzie dużej przerwy przed 11 sezonem ;)

dopisz

To mnie też dopisz

Oczywistością jest że i ja wezmę udział w tak zacnej grze. Prosiłbym o dopisanie.

Pytanie odnośnie "-Bezkresna Noc - wynik głosowania pożeraczy zostaje anulowany." - oznacza to, że wszystkie głosy pożeraczy podczas rutynowego spalenia są anulowane czy może chodzi o negację mordu ?

Głosy z ataku pożeraczy są anulowane, więc tj. nie dochodzi do ataku.