Armored Warfare - prawdziwe oblicze

Nic nie zmienia faktu że runda była nieuczciwa. Chamskie zachowanie ze strony zawodników z tego klanu wobec innych graczy i tyle.

I właśnie objawia nam się prawdziwa twarz Garcika/PlugArta/DiGriza. Zanim zaczniesz mnie obrażać przeczytaj to jeszcze raz. Nigdzie nie pisze, że musisz ukończyć 2 okrążenia.

" Waszym celem będzie wziąć udział w wyścigu i przetrwać, tak długo, aż wyeliminujecie swoich rywali. W swoistym wyścigu po pętli mapy Martwa Rzeka (River Point), dwukrotnie miniecie most. "

Czy to jest równoznaczne z "musicie przejechać 2x most"? Odpowiedź jest bardzo prosta - NIE.

Regulamin wyraźnie mówi, że warunkiem wygranej jest pozostanie przy życiu, gdy inni je stracą.

Nic nie  zmienia faktu że runda była nieuczciwa.  Chamskie zachowanie ze strony zawodników z tego klanu wobec innych graczy i tyle.  

Co w tym było nieuczciwego i chamskiego? ;)

Nie rozumiem po co tyle szumu o jakis smieszny klan i jego oszustwa w martwej grze z garstka graczy.

A to że żaden z innych graczy spoza tego klanu nie miał szans wygrać w tej rundzie, np taki gracz PlugArt zanim wyścig wystartował już był przegrany.

A to że żaden z innych graczy spoza tego klanu nie miał szans wygrać w tej rundzie, np taki gracz PlugArt zanim wyścig wystartował już był przegrany. 

Cóż, regulamin tego nie zabraniał. A zawsze lepiej mieć 250 zł w kieszeni, niż nie mieć. :) Także nie jest to wina tego batalionu. ;) Inna sprawa, że nie było innych chętnych. :)

A no tak jakby zorganizować turniej 4 graczy z jednego klanu vs 2 graczy randomowych i potem cieszyć się z wygranej....co tam fairplay.... A potem zdziwienie że ludzie nie chcą brać udziału w "takich turniejach"

ej bez jaj jak OP pisał... w AW gra garstka graczy.... ostatnio zainstalowałem bo WoT mi się znudził i ciężko było znaleźć jakikolwiek mecz. czekało się po 5-7min żeby zagrać. porażka. gra jest martwa. jeszcze trochę i wgle ją zamkną a guru da posta R.I.P AW "smuteczeG". po co się kłócić?

apropo tematu. zawsze było kolesiostwo, jest i będzie. nic tego nie zmieni. w takiej czy innej formie :)

Pozdrawiam i Panowie bez spiny bo nie ma sensu. Lepiej wyjdźcie na dwór albo zmiencie grę jak coś nie pasuje. Tak jest szybciej i łatwiej dla wszystkich.

I właśnie objawia nam się prawdziwa twarz Garcika/PlugArta/DiGriza. Zanim zaczniesz mnie obrażać przeczytaj to jeszcze raz. Nigdzie nie pisze, że musisz ukończyć 2 okrążenia.

 

" Waszym celem będzie wziąć udział w wyścigu i przetrwać, tak długo, aż wyeliminujecie swoich rywali. W swoistym wyścigu po pętli mapy Martwa Rzeka (River Point), dwukrotnie miniecie most.  "

 

Czy to jest równoznaczne z "musicie przejechać 2x most"? Odpowiedź jest bardzo prosta - NIE.

 

Regulamin wyraźnie mówi, że warunkiem wygranej jest pozostanie przy życiu, gdy inni je stracą.

skończ sie ośmieszać.

Jedyna twoja obrona jest oczernianie mojej osoby.

Przytaczasz posty, które sa dostepne na publicznym forum.

Pokaz to co ukrywacie, chamy. Usuwanie postów,gdzie sa te posty z forum o których pisałem? m,oże ich nigdy ie było?

Oszusci, kolesiostwo, ustawki. Ja przedstawilem dowody, TY mnie tylko oczerniasz, jesteś chamem i oszustem. W następnym evencie kto wygra? inside_tank juz ma pełna dupe...

Co w tym było nieuczciwego i chamskiego? 

Pisz co chcesz , i tak ludzie widzą jaka jest prawda.

Oszusci, kolesie. Kto wygra następny konkurs? ustaliliście już czy losowanie trwa?

Na tym forum w przeciwienstwie do tego zrusyfikowanego AW, kazdy moze wyrazic swoja opinie i nikt nie usuwa postów, które sa niewygodne.

Wracaj do swoich kumpli.

Teraz zwrócę się do uzytkowników tego forum bezposrednio.

Zwróćcie uwage kto odpowiada. Ludzie, którzy sa bezposrednio zamieszani w to o czym pisałem.

Dlaczego nikt inny z forum AW nie udzielił żadnej odpowiedzi?

sobimat, który zwyciężył w konkursie dzieki oszustwu, ja zostalem zbanowany poniewaz donioslem do moderacji na niego.

Quori, ktory bawi sie z kolegami na swoic streamach w obgadywanie innych, lepszych od siebie graczy.

Szkoda ze inside_tank się nie wypowiedzial. Zwyciężył w evencie dzięki kolegom i ustawce.

Szkoda ze Captain_Poland nie zabierze głosu i Muka141... Ale chyba nie musze wam mówić dlaczego..

Nie chca sie narażać. Albo po prostu maja to gdzies.

Z mojej strony zycze im wszystkiego najlepszego, bo sa moimi idolami w tej grze.

skończ sie ośmieszać.

Jedyna twoja obrona jest oczernianie mojej osoby.

Przytaczasz posty, które sa dostepne na publicznym forum.

Pokaz to co ukrywacie, chamy. Usuwanie postów,gdzie sa te posty z forum o których pisałem? m,oże ich nigdy ie było?

Oszusci, kolesiostwo, ustawki. Ja przedstawilem dowody, TY mnie tylko oczerniasz, jesteś chamem i oszustem. W następnym evencie kto wygra? inside_tank juz ma pełna dupe...

Garciku drogi, jedyną osobą która się tu ośmiesza jesteś Ty. Ja tylko pokazałem, że masz problemy z dokładnym czytaniem regulaminu. + Przytaczałem posty z REGULAMINU konkursu oraz z opisowej treści zadania. Wiadomo REGULAMIN > opisowa treść zadania. Mam nadzieje, że to w końcu zrozumiesz.

Posty na forum AW usuwa moderacja, nikt z nas. Dlaczego je usuwa? Pewnie dlatego, żeby uniknąć spamu, głupich kłótni itp. na forum. Dlatego w celu rozwiązania tego problemu polecam się udać z pytaniem bezpośrednio do nich, a nie oczerniać wszystkich dookoła.

Ludzie? Jesteś jedyną osobą, która ma o takie rzeczy problem. Do tego przedstawiasz tutaj na tym forum nieprawdziwy obraz całej sytuacji. :)

Ps. Ja bym ostrożnie rzucał oskarżeniami, do tego tak mocnymi. ;)

 - Muka141 także jest z batalionu HYPE i była to po prostu ostra wymiana poglądów między owymi graczami która została ukrócona przez moderacje forum.

Czyżby dostał zakaz wypowiadania się? Dlaczego wypowiadasz się za niego?

 - Muka141 także jest z batalionu HYPE i była to po prostu ostra wymiana poglądów między owymi graczami która została ukrócona przez moderacje forum.

Czyżby dostał zakaz wypowiadania się? Dlaczego wypowiadasz się za niego?

 Czyżby dostał zakaz wypowiadania się? Dlaczego wypowiadasz się za niego?

Ciekawa zmiana tematu.

Nie, po prostu o tym nawet nie wie. Oświecę Cię, ale prawie wszyscy związani z AW mają praktycznie gdzieś głupoty, które wypisujesz. ;)

Ps. Ja bym ostrożnie rzucał oskarżeniami, do tego tak mocnymi. 

ostrzegac to sobie mozesz na tym swoim forum, tutaj nikt ci d*py nie ochroni 9(nie ma artofaxe i maxika)i swoje ostrzeżenia mozesz sobie wsadzieć wiesz gdzie... Nie wiem czy czytales co ludzie tutaj piszą. W sktócie, idź sobie oszukiwac i wałki kręcić na forum AW.

ostrzegac to sobie mozesz na tym swoim forum, tutaj nikt ci d*py nie ochroni 9(nie ma artofaxe i maxika)i swoje ostrzeżenia mozesz sobie wsadzieć wiesz gdzie... Nie wiem czy czytales co ludzie tutaj piszą. W sktócie, idź sobie oszukiwac i wałki kręcić na forum AW.

1. Widzę, że osoby z niskim ilorazem inteligencji są niestety niereformowalne i nie docierają do nich konkretne argumenty.(Czekam Jarku, aż zrozumiesz, że świat zniszczony przez siostry nie jest wcale taki zły jak się wydaje.)

2. Wypowiedzi ludzi w tym wątku w większości są oparte o Twoje pierwsze posty, które niestety mijają się z prawdą.

Ps. Tak na koniec oświecę Cię z artofaxem nie przepadamy za sobą, jest raczej pierwszą osobą która na forum AW z chęcią wpierdzieliłaby mi bana. ;)

Widzę nie tylko mnie potraktowali w typowy dla kacapów sposób.

Grałem przez długi czas w pewną grę właśnie tych z @mail.ru / my.com i dostałem perma bana za UWAGA: napisanie w grze na tablicy ogłoszeń ostrzeżenia do nowych graczy z informacją że gra jest pay2win. Nie pamiętam jaka była dokładna treść, bo to już 2 lata temu było, ale bez wulgaryzmów tylko przemyślana wypowiedź. Wkurzyłem się bo do 20 albo 30 lvlu nie było żadnych oznak żeby była pay2win, poświęciłem sporo czasu a tu bum, po którymś lvlu pojawiły się nowe itemy w sklepie i nowi najemnicy z możliwością ulepszania za realny hajs. Wydałem kilka złociszy, bo gra wciągnęła ale jak w święta pojawił się event w którym nagrodę świąteczną również można było ulepszać za Hajs to nie wytrzymałem. Otworzyłem tablice w której ogłoszenia umieszczało się za... tak za płatna walutę premium i napisałem tam po prostu jak jest. Zakończyło się to banem, trwa do tej pory więc to pewnie perm ;) Także wierzę w to o czym pisze autor, ruski właściciel to i ruskie metody, dobrze że nie przyjechali mi po tym w tył głowy strzelić :v

1. Widzę, że osoby z niskim ilorazem inteligencji są niestety niereformowalne i nie docierają do nich konkretne argumenty.(Czekam Jarku, aż zrozumiesz, że świat zniszczony przez siostry nie jest wcale taki zły jak się wydaje.)

2. Wypowiedzi ludzi w tym wątku w większości są oparte o Twoje pierwsze posty, które niestety mijają się z prawdą. 

 

Ps. Tak na koniec oświecę Cię z artofaxem nie przepadamy za sobą, jest raczej pierwszą osobą która na forum AW z chęcią wpierdzieliłaby mi bana. 

Cieszę się że o tym IQ wspomnialeś, dałes mi pretekst do zaprzestania dyskusji z kimś do kogo nic nie dociera . Pozdrów elytę na forum AW.

Jeżeli ktoś ma czas i ochoe to może poczytac posty tego pana.. Nagminne łamanie regulaminu to słabe określenie. Zapewniam, każdy kto nie nalezy do tego kółeczka, za 2, 3 posty dostal by bana na zawsze. Wykropkowane wulgaryzmy, nagminny spam, pouczanie administracji co do podejmowania decyzji odnośnie innych użytkowników, obrażanie innych użytkowników. Zapraszam do lektury. https://aw.my.com/pl/forum/search.php?searchid=1240359&pp=&adm , jako ze to forumowy spamer to sporo tego jest.


Zaraportowałem ebony po tym jak zaczął mnie obrażać na PM.

Nie uwierzycie czym się skończyło zaraportowanie ebony... Skasowali wszystkie, doslownie wszystkie moje posty na forum. Bana nie dostałem, ale mój avatar jak gdyby nigdy nie istniał na tym forum, a ebony dalej szaleje...

Mało tego została wyczyszczona moja skrzynka, tak jak bym nigdy nie wysylal żadnych wiadomosci....

Ani żadnej nie otrzymal, jednak dowód jest.... wyżej.....

Macie teraz obraz AW i HYPE. nietykalni.

Administrator do którego raportowałem to SilentStalker

Wysłałem wiadomość do supportu, zobaczymy co kacapy zrobią

Gra Armored Warfare to taki klon WoT.

To co się dzieje z ta gra to jest kuriozum.

Ważne jest tez community, jednak w tej grze to dochodzi do sytuacji nienormalnych.

Jest sporo graczy, którzy są na prawdę dobrzy, są tez ludzie, forumowi twardziele, którzy bez względu na to z kim maja do czynienia, po prostu gnoją.

Taki forumowy twardziel, w grze jest zerem, nic nie potrafi, ale na forum jest kimś.

Moderacja to żart, chronią takich twardzieli, bany sypią sę często i gęsto, wystarczy ze ktoś nieprzychylnie wyrazi się o mail.ru albo o kimś z batalionu HYPE.

Jeden z najlepszych graczy na serwerze EU, Muka141 (jego bitki można zobaczyć na YT - na prawde warto), wymiatacz, geniusz, zostaje obrażany na forum przez zero absolutne z batalionu HYPE, przez gracza, który jest typowym noobem. Ale na forum jest kimś. Muka141 nie jest pierwsza ofiarą , wystarczy że taki sobimat, czy ebony szepnie słówko do kolegi moderatora i już nie ma oponenta. perm ban.

Kto grał w AW i spotkał na swojej drodze takiego ebony, ten wie ze to cham i prostak. Kto spotkał sobimat ten wie ze to noob. Kto spotkał kiedykolwiek Muka141, ten wie ze to gracz z krwi i kości.

Na forum nie można napisać tego co się myśli, w sumie można ale zawsze kończy się to tak samo. perm ban, jeżeli chcesz na forum przetrwać,, trzymaj palec prosto w tyłku administracji i kolesi z HYPE.

Można powiedzieć że forum pl, to miejsce spotkań palantów z HYPE. Bo tylko ich zdanie się liczy. Jak ktos ma inne ... perm ban. Albo obrazanie przez takie zera jak sobimat.

Najlepsze zachowałem na koniec.

Gdy napiszesz posta w języku innym niz polski, i twój post krytykuje cokolwiek, możesz być pewien ze nigdy nie zostanie zatwierdzony. Chyba ze jestes z HYPE i zachwalasz tego ruskiego krapa.

W zeszłym roku był konkurs, trzeba bylo przedstawic jakikolwiek pojazd z AW, technika dowolna, do wygrania byla fajna nagroda rzeczowa.

Jednym ze zwycięzców został koles , który popełnil plagiat, zerżnął blueprinta merkavy i wstawil jako swoja pracę, forumowy peacemaker, zgłoszenie plagiatu zakonczylo sie banem dla osoby zgłaszajacej...

Nie wspomne o ustwkach w eventach, oczywscie wygrywaja kolesie z HYPE, np. inside_tank, w evencie zorganizowanym przez jego kolegów z gamestone.

Gra jest fajna, ale zniszczona przez taka chołote jak ebony, sobimat, tianse i inne persony z palcami wymazanymi kałem.

Dlaczego Obsidian już nie pracuje nad AW?

To proste.

mail.ru mialo wizje stworzenia klona WoT w postaci takiej zeby WG nie mogło ich pozwac o plagiat.

W pierwszej postaci AW byl klonem WoT, różnice polegaly tylko na pojazdach.

Obsidian mialo wizję, chcieli stworzyć dynamiczną grę, jednak OE nie ma doświadczenia w tworzeniu gier online, ich kolejne patche były słabe. A wręcz żenujące.

Z kazdym kolejnym wizja odbiegala od tego co sobie wymazyło zamazyło mail.ru, to już nie był klon WoT tylko zupełnie inna gra.

Dlatego mail.ru zakończylo współprace z Obsidian.

ruska gra, ruskie podejście. Na forum oczywiscie tez.

Wypowiedź jednego z ludzi, którzy byli blisko zwiazani z AW.