Armored Warfare - prawdziwe oblicze

Gra Armored Warfare to taki klon WoT.

To co się dzieje z ta gra to jest kuriozum.

Ważne jest tez community, jednak w tej grze to dochodzi do sytuacji nienormalnych.

Jest sporo graczy, którzy są na prawdę dobrzy, są tez ludzie, forumowi twardziele, którzy bez względu na to z kim maja do czynienia, po prostu gnoją.

Taki forumowy twardziel, w grze jest zerem, nic nie potrafi, ale na forum jest kimś.

Moderacja to żart, chronią takich twardzieli, bany sypią sę często i gęsto, wystarczy ze ktoś nieprzychylnie wyrazi się o mail.ru albo o kimś z batalionu HYPE.

Jeden z najlepszych graczy na serwerze EU, Muka141 (jego bitki można zobaczyć na YT - na prawde warto), wymiatacz, geniusz, zostaje obrażany na forum przez zero absolutne z batalionu HYPE, przez gracza, który jest typowym noobem. Ale na forum jest kimś. Muka141 nie jest pierwsza ofiarą , wystarczy że taki sobimat, czy ebony szepnie słówko do kolegi moderatora i już nie ma oponenta. perm ban.

Kto grał w AW i spotkał na swojej drodze takiego ebony, ten wie ze to cham i prostak. Kto spotkał sobimat ten wie ze to noob. Kto spotkał kiedykolwiek Muka141, ten wie ze to gracz z krwi i kości.

Na forum nie można napisać tego co się myśli, w sumie można ale zawsze kończy się to tak samo. perm ban, jeżeli chcesz na forum przetrwać,, trzymaj palec prosto w tyłku administracji i kolesi z HYPE.

Można powiedzieć że forum pl, to miejsce spotkań palantów z HYPE. Bo tylko ich zdanie się liczy. Jak ktos ma inne ... perm ban. Albo obrazanie przez takie zera jak sobimat.

Najlepsze zachowałem na koniec.

Gdy napiszesz posta w języku innym niz polski, i twój post krytykuje cokolwiek, możesz być pewien ze nigdy nie zostanie zatwierdzony. Chyba ze jestes z HYPE i zachwalasz tego ruskiego krapa.

W zeszłym roku był konkurs, trzeba bylo przedstawic jakikolwiek pojazd z AW, technika dowolna, do wygrania byla fajna nagroda rzeczowa.

Jednym ze zwycięzców został koles , który popełnil plagiat, zerżnął blueprinta merkavy i wstawil jako swoja pracę, forumowy peacemaker, zgłoszenie plagiatu zakonczylo sie banem dla osoby zgłaszajacej...

Nie wspomne o ustwkach w eventach, oczywscie wygrywaja kolesie z HYPE, np. inside_tank, w evencie zorganizowanym przez jego kolegów z gamestone.

Gra jest fajna, ale zniszczona przez taka chołote jak ebony, sobimat, tianse i inne persony z palcami wymazanymi kałem.

Dlaczego Obsidian już nie pracuje nad AW?

To proste.

mail.ru mialo wizje stworzenia klona WoT w postaci takiej zeby WG nie mogło ich pozwac o plagiat.

W pierwszej postaci AW byl klonem WoT, różnice polegaly tylko na pojazdach.

Obsidian mialo wizję, chcieli stworzyć dynamiczną grę, jednak OE nie ma doświadczenia w tworzeniu gier online, ich kolejne patche były słabe. A wręcz żenujące.

Z kazdym kolejnym wizja odbiegala od tego co sobie wymazyło zamazyło mail.ru, to już nie był klon WoT tylko zupełnie inna gra.

Dlatego mail.ru zakończylo współprace z Obsidian.

ruska gra, ruskie podejście. Na forum oczywiscie tez.

Wypowiedź jednego z ludzi, którzy byli blisko zwiazani z AW.

1lajk

Dałem lajka, chociaż nie jestem w stanie potwierdzić czy to co OP napisał to prawda czy nie, ale spotkałem się z czymś takim nie raz. Jestem w stanie uwierzyć, że takie coś ma miejsce. Widziałem w kilku innych grach, gdzie forumowa ekipa, mimo bycia taka naprawdę "nędznymi" grajkami przez to, że kumplowała się z modkami rozstawiała ludzi po kątach czy ustawiała konkursy/eventy. Takie sytuacje zdarzają się wszędzie, nie tylko na polskim podwórku.

Za wiele w zyciu forum nie uczestniczylem ale bywalem tam i obserwowalem co sie dzieje. Faktycznie kolko wzajemnej adoracji.

1lajk

Aż mi sie przypomniały akcje dość dawno temu na forum dość popularnego wtedy priva do WoW'a, Hellground, nie wiem czy to jeszcze istnieje :D No tak już jest czasami, wiadomo, kumpel będzie kumpla krył i tyle, ile to już gier zostało zniszczonych przez coś takiego, przez mentalność twórców i community? Zapewne wiele.

Ehh drogi PlugArt, zwany również na forum Armored Warfare Garcikiem. :)

Szkoda, że większość Twojego postu to zwykłe pomówienia i bajeczki wyssane z palca. Bana na forum nie dostaje się za nic, a na permabana trzeba sobie zasłużyć (np. poprzez zakładanie kilku kont - tak jak to było po części w Twoim przypadku).

Słowa PlugArta radziłbym czytać z pewną dozą ostrożności. Bardzo łatwo przedstawić kogoś w negatywnym świetle twierdząc, że wszystko to ustawka (bo np. "ktoś" wygrał w konkursie a nie ja), że Ci są źli a Ci dobrzy itd.

OP został kilkukrotnie już zbanowany na forum AW ponieważ nagminnie (przez m.in. nieustanne obrażanie innych użytkowników) łamał on jego regulamin. Nie będę się dalej rozpisywał ponieważ nie ma to sensu, w tego typu przypadkach daremne jest udowadnianie kto ma rację a kto nie.

Na koniec zostawię tylko link do jednego z filmików, którym PlugArt pochwalił się kiedyś na oficjalnym forum, treść ocenicie sami - Link

Jakieś dowody bo takie gówno każdy może wysmarować i stwierdzić że to prawda objawiona

Edit :Niech jakiś admin czuwa bo już 1 postowcy się zlatują

Lubię takie dramy Kappa. Fajna lekturka

dlatego wolę war thunder... chrup chrup *żre popcorn*

Ehh drogi PlugArt, zwany również na forum Armored Warfare Garcikiem. 

Szkoda, że większość Twojego postu to zwykłe pomówienia i bajeczki wyssane z palca. Bana na forum nie dostaje się za nic, a na permabana trzeba sobie zasłużyć (np. poprzez zakładanie kilku kont - tak jak to było po części w Twoim przypadku).

 

Słowa PlugArta radziłbym czytać z pewną dozą ostrożności. Bardzo łatwo przedstawić kogoś w negatywnym świetle twierdząc, że wszystko to ustawka (bo np. "ktoś" wygrał w konkursie a nie ja), że Ci są źli a Ci dobrzy itd.

OP został kilkukrotnie już zbanowany na forum AW ponieważ nagminnie (przez m.in. nieustanne obrażanie innych użytkowników) łamał on jego regulamin. Nie będę się dalej rozpisywał ponieważ nie ma to sensu, w tego typu przypadkach daremne jest udowadnianie kto ma rację a kto nie.

 

Na koniec zostawię tylko link do jednego z filmików, którym PlugArt pochwalił się kiedyś na oficjalnym forum, treść ocenicie sami - Link

Filmikiem, jak byś nie zauważył pochwaliłem się całemu światu a nie tylko na tym dziadowskim forum aw.

Za obrażanie na forum dostałem bana? Fakt, ale tylko raz. Po1ntera, ale tylko dlatego poniewaz na swoim streamie zaczął z berlietem obgadywac Ujea. W WoT Po1nter był kimś, ale w AW do pięt nie dorasta Ujea.

Dostałem tez bana za te dwa screeny, które zrobiłem.

http://imgur.com/7UThhj9

http://imgur.com/MezVcsQ

Nikogo nimi nie obrazalem, jednak ban poleciał za skrytykowanie samej gry. Sławetne dodanie 15 granatów dymnych.

Przypomnę zawody rozgrywane na mapie Martwa rzeka i zasady dotyczące tego wyścigu.

Żeby wygrać trzeba było ukończyć dwa okrążenia, strzelać do innych można bylo jedynie z mostów.

Graczy było sporo, jednak do wyścigu zostało wybranych kilku graczy z HYPE. inside_tank, stanął na moście nie kończąc zadnego okrążenia , oczywiście do kolegów nie strzelał, następnie koledzy z batalonu pomogli mu wygrać zawody. Dali się zniszczyć bez walki.

Zassady zostały złamane, inside_tank nie ukończył dwóch okrążeń a jednak zdobyl nagrodę.

W wyścigu nie powinni brac udzialu klku graczy z tego samego batalionu, bo to już śmierdziało ustawką. Tego samego zdania było kilku innych graczy w tym jeden z najlepszych graczy Captain_Poland, stwierdził tylko "śmieszna ustawka". (22:28 na filmie)

I dlaczego ze strony gamestone znikneło wszystko co miało związek z tym wyścigiem? Zapowiedź, regulamin, wyniki?

I ty śmiesz zarzucać mi kłamstwo? Usunęliście wszystko ze strony zeby nie pozostal zaden dowód.

Usuneliście wszystko, jednak Spichris nie usunał kluczowego dowodu. Gdtbt przyszło wam do głowy nakłonić Spichrisa do usuniecia tego filmu, to dla twojej wiadomości, mam ten film na dysku.

Powiedz mi jeszcze panie peacemakerze, dlaczego zniknął z forum post MUKA141? Czyzby dlatego że niezbyt przychylnie wypowiedzial sie o grze? Lepiej cenzurowac ? MUKA141 to moim zdaniem najlepszy polski gracz, skoro ktos jego kalibru ma obiekcje to chyba coś jest nie tak. Oczywiście jego post zniknął, ale tez zostal usuniety ten, w którym zostal obrażany. Pewnie tylko dlatego zeby nie karac nikogo z towarzystwa wzajemnej adoracji.

Co do forum, to ten kto tam był wie ze to ty piszesz tutaj głupoty.

Towarzystwo wzajemnej adoracji rządzi forum, obrażacie innych nie ponosząc konsekwencji, natomiast każdy inny użytkownik od razu łapie bana, wystarczy ze narazi się komuś z waszego towarzystwa.

Prawie wszyscy youtuberzy dali sobie spokój z AW, między innymi przez takich jak ty. Ujea, koleś, który zrobil dla tej gry i graczy kawał dobrej roboty, podczas jednego ze streamów został obgadany przez berlineta i jego kolesi. Ujea już nie robi materialów z AW i wcale mu się nie dziwię.

YeahBunny, Hallack (jechanie po Hallacku https://aw.my.com/pl/forum/showthread.php?29882-yt-Hallack/page23), preditor i kilkunastu innych yotuberów tez olało grę.

Przypomnij w jaki sposób Hallack był przez ciebie i twoich kolegów traktowany na forum.

Przy każdej okazji dosrywaliście facetowi. Kto został na forum? Hołota.

Gram od początku OBT widziałem tyle że na samo wspomnienie rzygać mi się chce.

Próbka możliwości polskich zawodników AW

https://www.youtube.com/watch?v=iLoIwvEEs5o

Dowody na plagiaty podczas jednego z konkursów.

Oczywiście banik poleciał, ale dla mnie, bo to zgłosiłem.

A to moja praca konkursowa, stworzona samodzielnie, a nie jak ty, zerżnąłes z netu.

Kilka słów o pewnym youtuberze.

Zorganizował konkurs w zeszłym roku, nagroda były zestawy ICE i MERC PACK.

Niestety konkurs umarł. Ponieważ Yeah Bunny Online zniknął na ponad pół roku. Gdy się pojawił, obiecał że konkurs zostanie rozwiazany gdy osiągnie 5k subów

. 5k subów osiagnał

i zniknał na dobre. Jedynie wrzuca filmiki z WoT.

Dostał klucze z mycom jako nagrody ale konkurs nadal jest nierozwiazany.

AW jest wolne od przekrętów?

Wałki na każdym kroku. Armored Wałkfare

Dzięki za wypowiedź @sebastor dzięki temu wiem, że to wszystko prawda (albo część). Takie kółeczka adoracji są częste na forach, ty właśnie tak chętnie interesując się tematem właśnie potwierdziłeś istnienie takiej patologi w AW.

Aż mi się przypomniała historia mojego ojca.

Gra on sobie w wota już kilka lat, władował w to kupę kasy ma chore ilości czołgów i jakiegoś wnl czy cuś. Win ratio ma na poziomie chyba ~55%. Jest on święcie przekonany, że twórcy ułatwiają gre nubom, dają im trafiać, jego pociski odbijają się od nich. Często uważa, że gra jest ustawiona i jak jest jakiś event w którym musi wygrać xx razy, to gra specjalnie robi wszystko, aby mu się nie udało wygrać. Głęboko wierzy też, że wargaming wspiera gwiazdki yt i twitch, według niego taki "faja" czy cuś gra słabo, ale gra daje mu bonusy i dlatego ma dobre statystki.

Ot taka historyjka okolicznościowa.

Dzięki za wypowiedź @sebastor dzięki temu wiem, że to wszystko prawda (albo część). Takie kółeczka adoracji są częste na forach, ty właśnie tak chętnie interesując się tematem właśnie potwierdziłeś istnienie takiej patologi w AW.

Żeby nie oceniać wszystkich.Są gracze ze sławetnego batalionu, którzy są zajebiści. np. herianm, też jeden z najlepszych. I ma czyste ręce.

Pisałem do supportu skargi na to co sie dzieje na forum, odpowiadali ze mam to zgłaszać do CM-ów. I maja być sędziami we własnych sprawach?

Niezła akcja z tym wyścigiem, jaka była nagroda?

Niezła akcja z tym wyścigiem, jaka była nagroda? 

Challenger 1 Falcon(czołg premium) + 30 dni premium + 4 000 000 kredytów

Wartość w naszych polskich to około 250 złotych.

Falcon plus 30 dni konta plus 8kkk kredytów to 67,49 ojro

PlugArt(znany na forum AW także pod nick'ami Garcik czy DiGriz) bana na forum AW nie dostał tylko raz. Drugi trafił mu się np. za obrazę mojej osoby - http://i.imgur.com/QXvRmDR.png i każdy kolejny ban nie był przypadkowy.

Co do reszty jego argumentów:

- Na forum nie ma kółek adoracji, a wymienione przez niego osoby dostały całkiem niedawno bany czasowe.(Bodajże 7 dni i oczywiście przed ukazaniem się tego tematu)

- Muka141 także jest z batalionu HYPE i była to po prostu ostra wymiana poglądów między owymi graczami która została ukrócona przez moderacje forum.

- Odnośnie konkursu organizowanego przez portal zewnętrzny, to cóż inside_tank mógł spokojnie przejechać te 2 kółka, ale po co? Skoro wynik i tak był już znany. Cały konkurs był streamowany i wszystkim zależało na sprawnej organizacji w celu utrzymania widowni.

- Co do "Yeah Bunny Online", zniknął i nikt go nie widział, a co się stało z kodami tego nikt nie wie.

- Muka141 jest bardzo dobrym graczem, ale na pewno nie jest najlepszy w Polsce.

Ps. Także jestem z batalionu HYPE i jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

Ps1. Natomiast Ty Garciku powinieneś się zastanowić nad sobą i rozpowiadanymi przez Ciebie głupotami

Przytaczasz posta, który jest publiczny. Jak ktoś będzie chcial to i tak go znajdzie. Dlaczego posty takich jak ty sa usuwane za wczasu? Tylko dlatego zebyś bana nie dostał, ale co poobrażasz kogos to twoje.

Tylko piszesz, przytocz jakies dowody. (skąd masz informacje na temat mojej akrywności na forum AW? Informacje na temat banów nie sa ogólnie dostepne)

Muka jest najlepszy w Polsce, chyba nie myslisz że ty?

Mógł ale nie musial? skoro w regulaminie stalo ze trzeba przejechac 2 kółka to musial a nie ze mógl.

Ustawka, i dowód przytoczony.

Na całe szczęście to nie forum AW. I twoje zdanie nie jest decydujace, nie ma tu twoich kolegów w administracji.

Dlaczego nie pokażesz tego co do mnie pisałes w grze mądralo? Tak jak napisałem dla mnie jestes zerem. Zdania nie zmienie.

Pamiętasz? Na jednym ze swoich streamów zaczałes ze swoimi "kolegami" jechac po Ujea, gdy napisalem ze jestescie jak stare baby i plotkarze dostalem bana na twoim kanale.

Dlatego jestes dla mnie zerem, a Muka141 , czy ci se to podoba czy nie jest najlepszy, widzialem jego bitki i twoje, i jestes cieniasem.

Tylko piszesz, przytocz jakies dowody. 

Muka jest najlepszy w Polsce, chyba nie myslisz że ty? 

Mógł ale nie musial? skoro w regulaminie stalo ze trzeba przejechac 2 kółka to musial a nie ze mógl.

 Ustawka, i dowód przytoczony.

Na całe szczęście to nie forum AW. I twoje zdanie nie jest decydujace, nie ma tu twoich kolegów w administracji.

1. Czy ja napisałem gdzieś, że jestem najlepszy? Przystopuj z ofensywą.

2. Specjalnie dla Ciebie odszukałem regulamin konkursu. Jako, że nie wiem czy na tym forum można wklejać linki do innych stron/forum wstawię ss rozwiewającego wątpliwości http://imgur.com/a/LUK8P:)

3. Na forum AW moje zdanie także nie jest decydujące.

Ps. Wyjdź z tego wyimaginowanego świata w którym siedzisz i zobacz, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

Jest jak byk.

Dwukrotnie miniecie most.

Pewnie dla ciebie dwukrotnie to to samo co wcale. Skoro w regulaminie jest że trzeba przejechac 2 razy to trzeba, regulamin jest zeby go przestrzegc a nie interpretowac do wlasnych widzi misie.

Dzięki ze znalazles ten regulamin.

To była ustawka. Pozwoliliście koledze z bataliony wygrac. Przeciez wszystko widac na filmie.

Nie skupiajmy się a mojej osobie tylko na tym co się dzieje na forum, skoro sam stwierdziles ze mnie już tam nie ma to dlaczego tak się przejmujesz?

Przeciez i tak każd moze wejśc na to forum i doznac na żywo tego co się tam dzieje.

Poruszę jeszcze sprawę bana na AngelWhishper.

Zdaje się że to tez Twój kolega z batalionu. Dlaczego post, którym zasłuzył na bana zniknął? I kolega jak gdyby nigdy bana nie dostał?

Przypadek? Ma czyste konto.

"Warunkiem zwycięstwa w danym wyścigu, jest pozostanie przy życiu, gdy inni je stracą." - jak byk w regulaminie stoi. Natomiast regulamin konkursu stoi nad zasadami, więc jeśli nie ma w nim nic o tym, że TRZEBA przejechać te dwa mosty, to nie trzeba tego robić. :)

Na końcu zostało 6 osób z batalionu HYPE, więc ciężko żeby nie wygrał ktoś od nas. Dlaczego? Chętnych do brania udziału w konkursie było bardzo mało, a nagrody były bardzo fajne. :)

"Warunkiem zwycięstwa w danym wyścigu, jest pozostanie przy życiu, gdy inni je stracą." - jak byk w regulaminie stoi. Natomiast regulamin konkursu stoi nad zasadami, więc jeśli nie ma w nim nic o tym, że TRZEBA przejechać te dwa mosty, to nie trzeba tego robić. 

Na końcu zostało 6 osób z batalionu HYPE, więc ciężko żeby nie wygrał ktoś od nas. Dlaczego? Chętnych do brania udziału w konkursie było bardzo mało, a nagrody były bardzo fajne.  

No cóż napisałem ze będziesz interpretował, jak byk stoi równiez ze trzeba ukończyc 2 okrążenia. Jestes idiota czy tylko udajesz?