Ashes of Creation - Gildia DARK STAR rekrutuje! [ EU ][ PVX ][ Hardcore ]

dark_star_logo_baner_transparent

---------------------------------------- >Kliknij TUTAJ, aby dołączyć! <----------------------------------------

Dark Star to pierwsza polska gildia, która została założona przez grupkę pasjonatów gier MMO, którzy pragną stawiać pierwsze kroki od samego początku w nowym środowisku jakim jest nadchodzące Ashes of Creation. Swoje doświadczenie budowaliśmy na grach takich jak ESO, NW czy Albion Online!

Dark Star jest gildią PvX. Chcemy zaoferować naszym gildiowiczom content PvP w postaci oblężeń, napadów na karawany, wojen gildii oraz PK. Oczywiście żeby móc osiągać dobre wyniki w PvP, musimy mieć w zasięgu naszych możliwości sprawne przechodzenie contentu PvE w postaci dungeonów oraz rajdów, a także potrzebujemy wykwalifikowanych crafterów, którzy zaopatrzą nas w niezbędne surowce czy itemy.

Pragniemy stworzyć miejsce odpowiednie dla graczy Hardcorowych, cenimy sobie indywidualność, a także zależy nam, aby każdy z członków czuł się u nas swobodnie, grając tym czym chce i tak jak chce.

Jako gildia do komunikacji używamy discorda, który będzie pełnić rolę forum z ogłoszeniami i poradnikami oraz komunikatora głosowego.

Nie tylko jesteśmy pierwszą Polską gildią w pełni poświęconą tematowi Ashes of Creation, ale także jesteśmy największą ekipą w polskim community, która wejdzie na serwery Alpha 2 grupą aż 12 osób (stan na 06.04.2024)!

330jjagh65kn

Rekrutacja jest otwarta, celujemy w jakość, a nie ilość, aczkolwiek im nas więcej tym lepiej!

WYMAGANIA

● Wymagamy znajomości języka polskiego, niezależnie od narodowości,
● Poszukujemy graczy hardcorowych, którym niestrasznie spocenie, eksperymentowanie oraz analizowanie tabelek w excelu dla osiągnięcia lepszych wyników w PvP oraz PvE,
● Oczekujemy od każdego kandydata umiejętności gry w zespole,
● Niezbędna jest gotowość do uczestniczenia w życiu gildii w formie pisemnej i głosowej na serwerze discord,
● Poszukujemy osób dojrzałych oraz elastycznych, znającą granice dobrego smaku w żartach i umiejącą dostosować się do różnych charakterów.

Poszukujemy także osób, na stanowiska kluczowe w gildii, żeby ułatwić zarządanie nią, są to między innymi:
● Doświadczeni PvE Raid Liderzy oraz PvP Callerzy,
● Osoby zaznajomione z Excelem, które pomogą w zarządzaniu ekonomią gildii,
● Rekruterzy oraz dyplomaci z nienaganną znajomością języka angielskiego.

CO OFERUJEMY

● Content od pierwszego dnia,
● Doświadczona kadra oficerska,
● Raidy PvE,
● Treningi oraz akcje PvP,
● Przyjazną i miłą atmosferę,
● Rozbudowany serwer Discord.

Rekrutacja prowadzona jest w formie głosowej na kanale discord, po krótkiej rozmowie z kimś z administracji otrzymasz podstawowe rangi i dostęp do całego serwera!

ZAPRASZAMY: https://discord.gg/nF5czx4CxD
Zapraszamy też na naszą stronę: https://darkstar.org.pl

ph3cocy0frgv

Ideą towarzyszącą Dark Star było stworzenie społeczności, która będzie spójna w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów, gdzie każdy będzie mógł się zrelaksować bądź zmierzyć się z wyzwaniami jakie będzie stawiać przed nami będzie gra. Jako administracja będziemy starać się podchodzić do każdego gracza indywidualnie, niezależnie od jego poziomu gry. Będziemy stać na straży sprawiedliwości, słuchać głosów ludzi oraz dbać o sprawne zarządzanie naszą społecznością z poszanowaniem hierarchii gildyjnej.

Dla przejrzystości postanowiliśmy wyróżnić główne cele naszej gildii, do których będziemy dążyć nie tylko poprzez grę, ale również dzięki możliwością jakie daje nam Discord i inne media, oto one:

PvP - pragniemy mieć zaawansowaną kadrę wojowników, ludzi którzy będą w stanie przeciwstawić się nawet znacznej przewadze liczebnej wroga. Osiągniemy to częstymi treningami i wspólnymi sesjami ulepszania naszych buildów. Pragniemy, aby nasza gildia była dominującą siłą w konkretnym regionie mapy świata, chcemy, aby każdy kto wchodził na nasze terytorium, miał świadomość kim jesteśmy.

PvE - ukończenie rajdów wspólnymi siłami to nie tylko miło spędzony czas w przerwie od dominowania innych gildii, ale także okazja do zgromadzenia istotnego ekwipunku, który nie tylko pozwoli nam na konkurowanie z silniejszymi, ale także da poczucie spełnienia.

Ekonomia - pragniemy aby nasza gildia nie zostawała w tyle w kwestiach ekonomicznych. Bez pieniędzy w MMO, gildia nie może funkcjonować. Przy dużych obrotach i zyskach gildii, planujemy znaczną część naszej fortuny inwestować bezpośrednio w graczy.

Dyplomacja - nawiązanie relacji dyplomatycznych z innymi gildiami w regionie to klucz do utrzymania dominacji, zabezpieczając sobie plecy bądź flanki w przypadku potencjalnego konfliktu. Pragniemy już na samym początku zapewnić sobie parę przyjacielskich relacji z innymi gildiami.

j3wy4a0y80yx

WSPÓŁPRACA

Każdy z graczy, musi być zaangażowany w działanie gildii. Każdy z nas działa na wspólne dobro. Pomaganie słabszym i rozwijanie swoich umiejętności dla dobra innych to podstawowa cecha osób, którzy należą do naszej społeczności.

LOJALNOŚĆ

Trwała, szczera i pozytywna relacja graczy z gildią to gwarancja, że gildia zawsze ochroni oraz stawi się za swoimi ludźmi w najtrudniejszych momentach, a gracze zawsze staną po stronie gildii.

SZACUNEK

Szacunek wobec graczy w gildii to nasza najważniejsza zasada. Mimo sprzeczek bądź nieporozumień, szacunek to coś czego nie powinno się zatracić względem drugiego człowieka.

2lajki

Bardzo Polska gildia z Angielska nazwa… wstyd za was.

Polska gildia z angielską nazwą, ale super! Najgorzej jak się polskie nazwy daje na międzynarodowych serwerach - cringe 100%.

2lajki

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1lajk

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.