Asta Online- UTOPIA

Czytać wszystkiego mi się nie chciało, a na TS'ie widać że jest spoko, ja się pisze jako healer ;)

Nick Koshei w grze ; )

120 fps ustawione:) Czekamy na powrót serwera.

gdzieś pisali, że mają szybko poprawić to 30 fpsów ;p

Jak mniej wiecej wyglada u was podzial klas? Jest czegos nadmiar lub niedomiar?

nie działa dalej a wbilem tylko 5 level :(

jak dokładnie działają te enhanty statów ? mozna wbijac tyle ile tam napisane np 0/120 i jak wbije te 120 to bez roznicy czy na tym normal gold czy za tym za soulsy ?

Wiadomo coś, ile maint ma trwać?

Wiadomo coś, ile maint ma trwać?

do 20:10
http://steamcommunity.com/app/612290/discussions/0/1319962173911748943/

Zrobiliscie juz gildie? Jaka ma najwiecej Fame?

Gildia była utworzona i z tego jak dochodziłem to była na 1 msc i miała 16k fame, next dopiero 13k.

Zrobiliscie juz gildie? Jaka ma najwiecej Fame?

Tak. Już jest niestety 50/50. Potrzebujemy 5 poziom gildii, żeby ją powiększyć. Prosimy o cierpliwość ;)

Tak. Już jest niestety 50/50. Potrzebujemy 5 poziom gildii, żeby ją powiększyć. Prosimy o cierpliwość 

Nie no, ja sie nie bede blaznil, dopoki nie zmienicie tej zalosnej nazwy nawet nie mamy o czym gadac. :D

MrXander to troll, nawet mu nie odpowiadajcie, jak widzicie gra w Revelelation więc upośledzenie trzeba mu wybaczyć.

15 lvl dalej brak gildi chyba trzeba samemu ją zrobic

MrXander to troll, nawet mu nie odpowiadajcie, jak widzicie gra w Revelelation więc upośledzenie trzeba mu wybaczyć.

Skoro gra w darmowe RO jest uposledzeniem, to jak nazwac wydawanie pieniedzy na BD? :P

Dalej wyplacaja odszkodowania za czas spedzony z dreeedzikiem na jednym serwie?

Mozna probrac i grac tylko na steam, tak ? Szukalem ale nie znalazlem wersji off steam.

Mozna probrac i grac tylko na steam, tak ? Szukalem ale nie znalazlem wersji off steam.

Tylko na Steam

Jak miksować staty U maga? Chyba nie w sile ?

aktualnie jest 75/80 czlonkow w gildii glownej ( jest tez druga gildia ) gra sie bardzo przyjemnie zapraszamy :)

trochę bieda była wczoraj jeśli chodzi o ludzi na serwerze

http://steamcharts.com/app/612290

czy ja wiem? event boss padl jakos w 3-4 min jak dla mnie to dobry wynik ;)