Asta Online- UTOPIA

rowniez sie pisze :D

Dostępne: 04 - 2017
Ora :D?

Mag lodu <3

Witam Panowie, my grupa na FB również czekamy na reaktywacje!! Doczekać się nie mogę tej starej zgranej ekipy!! Pozdrawiam Xebi xD

Rowniez pogram, slyszalem ze nawet gdy byla u prowadzona przez webzen nie bylo czuc zbytnio p2w i gra byla ok. Niestety nie mialem okazji pograc wczesniej, ogarne troche klasy jakie sa itp przez ten czas 

eh właśnie p2w było konkretne jak wrzuciłeś pare tysięcy $.

Byl taki assassin co jak wrzucił troche hajsu to spokojnie sie bił 1 vs 5 i wygrywał

Obecny 
Od razu mogę zasugerować abyśmy zaczynali od strony ASU
z mojej strony na pewno będę grał tak jak wcześniej healerem (Nina)
 i patrzcie co wygrzebałem xD

Wyglada fajnie, tylko szkoda ze na filmiku pokaz slajdow. Moze tez zagram :) Music 10/10.

Cześć, też byłem członkiem gildii Utopia, jednakże proponuję zmienić frakcję na złą - ORA, na ASU już mi się wszystkie questy ponudziły, a tą drugą nie grałem :D

Z tego co pamiętam to Ora miała gorsze te field eventy ;p

Chętnie bym spróbował sił w Astę w Waszym gronie, dobrze wspominam grę zanim zamknęli ;)

Szyszka tez sie pisze

Zagram na pewno kiedy start ?

Haha, jak ruszy gierka to nagramy nowe filmiki, tym razem sprzęt jest lepszy więc będzie lepsza jakość!
Każdy, kto wcześniej nie miał styczności z grą zostanie poinstruowany co i jak :D Co prawda, JaroPro się nie ujawnia póki co, ale mamy nadzieję, że z nami będzie grał, bo on lubił tłumaczyć...=D
Dodatkowo każdego, kto na 100% jest pewny, że zagra razem z nami pod jednym sztandarem zapraszam na wiadomość PW - podam Wam dane do teamspeaka.

Także powrócę :), może tym razem pogram z wami troszkę dłużej ...( i nie zamkną gry)

ba start dają każdemu po 600 gemów, to znaczy że można od razu powiększyć bp, wykupić drugą stronę na skille (bodajże 500)
nic tylko brać i grać XD <3

mag ora?????

Może lekki offtop zrobie, ale mógłby ktoś troche napisać o klasach i pamiętam, że są 2 strony. U webzena grałem Healerem ale może bym zmienił coś.

I btw co to za klasa na filmiku z poprzedniej strony Water God's Oracle Raid = Utopia ?

Warrior - sprawdza się świetnie w roli tanka jak i dps'a (w grze masz możliwość kupienia drugiej zakładki rozdania umiejętności co pozwala Ci na te dwie opcje bez robienia drugiego chara)
dużo CC i taunt, mięso armatnie na wojnach

Mage - DPS przesadzony dmg z AOE skilli, praktycznie nieśmiertelny z odpalonym skillem którego nazwy nie pamiętam leczy tylko w pve (jakiś tam balans zachowany)
dobrze farmi tokeny na pierwszy set, polecam

Archrer - DPS niewidzialność, buffy do szybkiego poruszania się, pułapki. Świetny do PVP i raidów

Healer - tak jak w normalnych grach leczy i daje buffy, można też pójść w dps ale na tle innych klas stoi w ich cieniu (dobra opcja do expienia) ogólnie to must have wszędzie

chyba że robisz dungi na 50 to wystarczy sam mag xD

rouge - wrzód na d*pie i rak w każdej grze (pozdrawiam lubiących nimi grać) możesz być mordercą lub kimś z fajnymi cc np (przyciągać do siebie wrogów co jest mega świetne na pvp)

niewidzialność, lekki heal i buffy

berzerker - tutaj już nie grałem ;o nie jarają mnie dzieci

tak w skrócie:

Każdy ma możliwości rozwinięcia jednego z dwóch najlepszych umiejętności ze swojego drzewka ,

P yaniu kilkuset gemów (dostaje na start od move games nawet większą ilość niż na to potrzebna) masz możliwość posiadania dwóch zakładek dzięki czemu możesz się zmieniać np z tanka w dps (cd tego to 10min),

dungi robi się mega przyjemnie i jest dungeon searcher czy cuś takiego <3 działa tez na raidy i bg

Gildyjna miejscówa na spotkania i questy dziennie w niej

a co do filmiku był to Mag

ba start dają każdemu po 600 gemów, to znaczy że można od razu powiększyć bp, wykupić drugą stronę na skille (bodajże 500)
nic tylko brać i grać XD  

mag ora????? 

to zależy czy będzie wersja sprzed czy po nerfie maga :P

przed nerfem był najlepszą profą do PVE po nerfie był hmm normalny :P

Oczywiście, że będę grał. Mam tylko wątpliwości co do lidera Crugera i jego GT 8800 ale ok, zobaczymy. Kappa

Oczywiście, że będę grał. Mam tylko wątpliwości co do lidera Crugera i jego GT 8800 ale ok, zobaczymy. 

Malgot ty się już nie bój

http://imgur.com/a/cEM56

http://imgur.com/a/cEM56

a co to za czary? oO