Asta Online- UTOPIA

Wiadomo coś o tym kiedy dokładniej rusza?

też jestem ciekawy na kiedy wstępnie miałbym się szykować :)

daty jeszcze niestety nie ma

Dostępne: 04 - 2017

Czyli wiadomo tylko to co widnieje na steam i nic poza tym, tak? No nic, ważne że w tym miesiącu.

Jeszcze ciekawe jest to, że wcześniej po kliknięciu na steamie przejdz na strone internetową, przenosiło na ich strone na Facebooku, a od 2dni jest ona usunięta całkowicie.

Mam nadzieję, że nie okaże się tylko, że gra nawet nie wystartuje.

Jeszcze ciekawe jest to, że wcześniej po kliknięciu na steamie przejdz na strone internetową, przenosiło na ich strone na Facebooku, a od 2dni jest ona usunięta całkowicie.

Strona na Facebooku działa cały czas, prawdopodobnie tworzą własną stronę http do rejestracji itp

Strona na Facebooku działa cały czas, prawdopodobnie tworzą własną stronę http do rejestracji itp

Jeszcze 3dni temu ten odnośnik na steamie działał, to jaka jest prawidłowa nazwa? A co do tego, że tworzą własną to pewnie prawda ale dziwne, że usunęli tak szybko tą z fb, no przynajmniej mi nie działa.

Zmienili nazwę fp, ale ciągle działa

https://www.facebook.com/asta4steam/

Aktualnie tworzę mini-forum dla Utopii ;) Jak skończę to podeśle linka, jeszcze dzisiaj powinienem to zrobić.

Też jestem zainteresowany, ale chciałbym wiedzieć:

- czy nie będzie wam przeszkadzać, jeśli TS ustwię tylko na nasłuch?

- czy jest co robić na end game?

- czy PvP jest ciekawe?

- co ciekawego ma w sobie ten tytuł?

- dlaczego gra upadła i to tak szybko?

End game sprowadza sie do farmienia dungów, raidow, field eventów, rollowania statów do maxa, ulepszania takich kamyczków, które boostowały staty(za cholere nie pamiętam jak to się nazywało, te kamyki ze smokiem, małpą itd :D)

Sa też "world boss" eventy kilka razy dziennie z rankingiem dpsu(im wiekszy dps tym lepsze nagrody z bossa)

Pvp jest sporo, battlegroundy jakos do 20vs20 albo 15vs15 juz nie pamietam, pvp klasowe 1vs1, arenki 5 vs 5 no i oczywiście guild wary.

Jedyny minus to to, że mało kto bierze w nich udział poza eventowymi godzinami.(przez dzień w zasadzie co godzine jest event na cos innego i wtedy sie dostaję dodatkowe nagrody)

Dodatkowo end game mapy są open pvp i powiem tylko tyle, że dobry rozpierdziel na nich jest :D

Gra zaczęła upadać ponieważ Webzen wypuścił ją ze sporym bugiem z daily questem, który dawał o wiele za dużo Fame(bodajże 3k za 3 rozegrane battlegroundy). Natomiast dobili tą gre w updacie, kiedy wypuścili buga z którego dostawało się jakąś kosmiczną ilość famu(chyba z 30k+) za jakąś pierdołę...Dodatkowo dokładnie wtedy kiedy startowała Asta startował też Overwatch, na który był ogromny hype.

Ogólnie grało mi się świetnie, radocha po wygraniu pierwszych Guild warów była ogromna(nie jest to zwykle pvp, jest też element pve, trzeba zajmować specjalne bazy których bronią mocne moby jednocześnie bijąc się z drugą gildią i je utrzymywać bo za to się dostaje najwięcej pkt). Gierke polecam każdemu znudzonego obecnymi "next-genami". Asta zdecydowanie do nich nie należy ale jest to kawał starego, dobregom solidnego mmo :)

Pozdrawiam,

Credd

End game sprowadza sie do farmienia dungów, raidow, field eventów, rollowania statów do maxa, ulepszania takich kamyczków, które boostowały staty(za cholere nie pamiętam jak to się nazywało, te kamyki ze smokiem, małpą itd :D)

Sa też "world boss" eventy kilka razy dziennie z rankingiem dpsu(im wiekszy dps tym lepsze nagrody z bossa)

Pvp jest sporo, battlegroundy jakos do 20vs20 albo 15vs15 juz nie pamietam, pvp klasowe 1vs1, arenki 5 vs 5 no i oczywiście guild wary.

Jedyny minus to to, że mało kto bierze w nich udział poza eventowymi godzinami.(przez dzień w zasadzie co godzine jest event na cos innego i wtedy sie dostaję dodatkowe nagrody)

Dodatkowo end game mapy są open pvp i powiem tylko tyle, że dobry rozpierdziel na nich jest 

Gra zaczęła upadać ponieważ Webzen wypuścił ją ze sporym bugiem z daily questem, który dawał o wiele za dużo Fame(bodajże 3k za 3 rozegrane battlegroundy). Natomiast dobili tą gre w updacie, kiedy wypuścili buga z którego dostawało się jakąś kosmiczną ilość famu(chyba z 30k+) za jakąś pierdołę...Dodatkowo dokładnie wtedy kiedy startowała Asta startował też Overwatch, na który był ogromny hype.

Ogólnie grało mi się świetnie, radocha po wygraniu pierwszych Guild warów była ogromna(nie jest to zwykle pvp, jest też element pve, trzeba zajmować specjalne bazy których bronią mocne moby jednocześnie bijąc się z drugą gildią i je utrzymywać bo za to się dostaje najwięcej pkt). Gierke polecam każdemu znudzonego obecnymi "next-genami". Asta zdecydowanie do nich nie należy ale jest to kawał starego, dobregom solidnego mmo 

Pozdrawiam,

Credd

Te kamyczki to byly divine spirits :)

Skąd tą grę można ściągnąć?

Skąd tą grę można ściągnąć? 

Obecnie znikąd :D

Obecnie znikąd 

Nieprawda :) http://asta.axeso5.com/landing/?key=fb22post&utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=asta_openbeta

Nieprawda  http://asta.axeso5.com/landing/?key=fb22post&utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=asta_openbeta

Przecież to jakiś priv :D

Przecież to jakiś priv 

No ale da sie zagrac :) Wiec ... ? I raczej to chyba nie jest priv.

No ale da sie zagrac  Wiec ... ? I raczej to chyba nie jest priv.

No w sumie, Axeso5 ogólnie na fb chyba koło 0,5mln like-ów ma, a sama gra Asta Axeso5 76k, to w sumie nie tak mało, tylko, że tam masz tylko ESP i POR język :D

@ReaXtic

Axeso5 ma po 3 osoby online a klient dostępny jest w dwóch językach (hiszpański/portugalski) także powodzenia.

Ponadto brak jest osób, z którymi można było by się porozumieć w języku angielskim. Dodatkowo jesteśmy zmuszeni dołączyć do frakcji ORA.

Jasne, ja tylko podaje jakby ktoś się nie mógł doczekać i sprawdzić co nieco :) Ja i tak czekam na wersje steam.