Astelia subakrybcja

Hm… dobiłem 20 lv, po rozmowie z wieloma graczami którzy mają już 50tki nadal szukam tego mistycznego p2w wspomnianego przez tak wielu graczy

A są tutaj jakieś większe polskie gildie, czy tylko małe grupki?

Przekopiuje mój wpis z innego tematu:
"Powiem tak: Wydałem te 9,99$ na 30 dni suba (nie trzeba kupować paczki za 30$), wczoraj zainstalowałem i… pierwszy raz od dawna zarwałem nockę .

Nawet jeśli po tygodniu poleci unistall, to i tak moim zdaniem totalnie warto za te kilka zeta, zwłaszcza że po tych kilku godzinach nie mogłem się oderwać. Fajne mechaniki, łączenie skilli w grupy pod 1 klawisz i odpalanie w sekwencji mega spoko, lootowanie ok, pierwszy dung mega mi podszedł. Może jest p2w, może nie, nie wiem - mam to w dupie bo póki co mam mega zabawe "

Mam o niebo lepsze odczucia na start niż z B&S, Bless czy Black Desert.

Wiesz co jest taka gildia OUTLAWS :smiley: Całkiem sporo graczy, mają swój temat na forum Astelii albo znajdziesz ich przekopując gildie pod klawiszem “G”

no tak ja jestem veteranem mmo grałem we wszystko praktycznie moze z 200 różnych mmorpg i aktualnie jestem wypalonym graczem który w 99% usuwa gierki po 10 minutach ale w Astelle wczoraj grałem od rana do nocy i dzisiaj znowu mi się chce grać. Fajna gierka dla mnie jedynie wkurzające są te astelle bo nie lubie kierować petami w żadnych grach

2lajki

Dziękuję. Fajnie by było, gdyby więcej rodaków grało (męczą mnie międzynarodówki). Preferuję rozmowy głosowe.

P.S. jak to jest z tymi dungeon ticketami? Przykładowo mamy po 1 na tydzień na każdy?

Z tego, co tutaj piszecie lepiej jest wydać 30$ i mieć grę na zawsze (?) niż płacić abonament za dostęp.

Z dungeon ticketami ciężko mi powiedzieć, bo jeszcze nie farmie dungeonów ale ludzie w gildii już tak więc można podpytać.
Co do kupna gry ciężko powiedzieć, jest trochę wcześnie aby jednoznacznie powiedzieć, że gra będzie stała załóżmy kilka lat i będzie masa graczy bo to zależy jak będą rozwijać endgame :slight_smile: Ja aktualnie bawię się bardzo dobrze i nie żałuje wydanych pieniędzy które swoją drogą nie są jakieś przytłaczające. Jeśli nie jesteś pewien to kup sobie przepustkę na miesiąc, jeśli będzie ok kupisz sobie pełną wersję gry

Polaków jest na tyle, że OUTLAWS jest pełne i powstała 2 część tej gildi. Dungeon ticketów masz 20 i odnawia się po jednym co około 45 minut. Im wyższy lvl dunga tym więcej wymaga ticketów na wejście. A co do dostępu do gierki to jak już wolisz, jeśli boisz się, że możesz się zawieść to kup za 10$ dostęp i pograj, najwyżej później dasz upgrade za 30$. Lepiej stracić 10$ niż 30$.