Astelia subakrybcja

Witam

Dzisiaj ruszyła Astelia , chciałem wypróbować ta grę , czytałem że można wykupić suba za $10
ale nie widz tej opcji tylko packi po $30+…
Jak to jest?

Po instalacji launchera w “SHOP” czwarta opcja:

dajcie nicki dzisiaj zaczynam grać

Dzięki :kissing:

Ja bym powiedział dajcie opinie już z samej gry xD bo szkoda mi trochę 10$ na to aby się rozczarować jak przy praktycznie każdym nowo wydawanym MMO

Ta gra jest w końcu B2P czy P2P?

jest b2p i p2p/p2w bo 2 suby dają ci skiny, mounty i jakieś buffy(też p2w) darmowe wskrzeszanie i teleporty a trzeci sub daje ci p2w czyli monety do item shopu który jest p2w i chyba co jakiś czas itemy z tego item shopu za free. W sumie 3 abonamenty i gra b2p xD @Mydas

3 abonamenty? Takich cudów jeszcze nie widziałem oO

ale nikt nie mówi, że masz je kupować, aby zagrać kupujesz pakiet(B2P) albo suba na 30dni

No tak zapomniałem o takim debilnym myśleniu xD Gra wychodzi B2p i w dodatku P2W z abonamentami P2W i jedyne co ktoś może napisać to ‘‘nikt nie mówi, że masz je kupować’’ No japierdole xDD Niedługo będziesz kupować grę B2P z 3 abonamentami i opcją zostania adminem który moze tworzyć wszystkie itemy i rozdawać komu chce a ty wtedy dodasz: Przecież nikt ci nie karze kupować drogiego pakietu z opcją creative xD Albo dodadzą 100poziomów p2w vipa w większości mmorpg a ty dodasz: Przecież nikt nie karze ci kupować vipa! xD

1lajk

Chyba najlepiej poczekać na ludzi którzy pograją w grę i powiedzą czy faktycznie jest p2w :wink: To co w Ishopie może w rozrachunku nie wpływać na rozgrywkę albo może ją rozsadzić, ciężko powiedzieć - ktoś musi sprawdzić :stuck_out_tongue: 10 dolarow to nie są jakieś pieniadze jak ktoś pracuje a nawet jesli ma się dobrze pobawić przez miesiąc za jakies 40 zł to chyba spoko :smiley:

Za te " abonamenty" dostaje się kosmetyki i exp boost jak się nie mylę i tyle, płaczecie jak dzieci, że gry są p2w z powodu obojętnie jakiego przedmiotu, ważne że trzeba zapłacić by to dostać. Myślisz, że ludzie grający będą się przejmować tym, że ktoś wylewa żale w necie, bo gra jest p2w? Tak samo jest z bdo. W C9 od webzena spędziłem tysiące godzin, w grze gdzie w IS pojawiają się co chwile p2w przedmioty i nikt nie placze, co więcej, już dawno by ta gra upadła, żeby nie ludzie co wydają na nią ciągle pieniądze i w niczym to nie przeszkadza aby fajnie spędzać czas.
Życie jest P2W xD Idz na ulice protesty robić z tego powodu.

gra nie jest p2w nie słuchajcie tego kretyna. Pewnie go nie stać na grę po prostu i się próbuje dowartościować :smiley: np są resurection scrole ale nie można ich używać w pvp więc whatever.
moim zdaniem gra jest spoko i nie ma problemów z optymalizacją poza obszarem startowym. Na średnich detalach w 2K mam 140 fps

Ja robię postać ale i też obiad :smiley: Wiec potem po testuję :>

ok pograłem sobie dzisiaj z 5h i moge powiedzieć że naprawdę gra mi się podoba :slight_smile: ale ja się skupiam bardziej na pvp :slight_smile:

Testowałeś pvp w Astelli? I jak?
@ 5h to ja w kreatorze postaci spędzę, ale takiego wyboru to jeszcze nie widziałem :smiley: Zajebisty kreator

Gra trochę kusi zwłaszcza, że jest healer tylko nie wiem jak z contentem pve? Jest dużo instancji? Czy gra opiera się głównie na pvp?

chyba jest sporo contentu na endgame, ludzi dużo bardzo jest czasem o mobka do questa ciężko, doeszedłem do polskiej gildii OUTLAST.

Gra nie jest tak zła jak to co o niej usłyszałem, co więcej nie widzę tego p2w o którym ludzie piszą. Prawda tylko z tym, że da się 20% więcej expa ogarnąć albo wylevelować swojego pokemona, ale czy to naprawdę jest coś co można określić p2w.

wlasnie dobijam 20 level i coraz bardziej mi się podoba :slight_smile: masz decka na 8 petów i jak dostajesz exp to każdy z nich się expi więc wyexpienie ich nie jest czymś ciężkim