Astellia info

Hejka - potraktujmy to jako temat zbiorczy z pytaniami “in game” (skoro już ustalilismy że gra nie jest p2w :wink: ) - osobiście gram od 2 dni i wracam do gry z przyjemnością. Tak czy siak:

Nie wiem jak wy, ale ja wciąż czuję się ciut zagubiony w systemie “petów” i ich ulepszania. Nie do końca kumam jak ich optymalnie używać - wezwać mogę 3 na raz, ale po chwili 2 znikają i zostaje na stałe jeden “główny” (kaczor wymiata ^^) - jest ktoś w stanie mnie odesłać do jakichś czytajek co i jak, albo pomóc to ogarnąć?

PS: już sobie odpowiedziałem :slight_smile: https://wiki.astellia-mmo.com/index.php?title=General_Information#Astel_Class

masz taki żółty pasek obok hp i many i to jest zużywane jak masz wiecej niż jednego peta przyzwanego, przeważnie robisz tak że jak masz ciężko walke to przyzywasz jakiegoś peta lub dwa walisz ich ult i je dismisujesz co mi się osobiście nie podoba bo do tego musisz jeszcze kontrolować swoją postać a ja nie lubie takiego multitaskingu

1lajk

Dzięki, w sumie 5 minut czytania wiki i wszystko jasne :wink:

Jakby co to server EU, nick “Maruda”, ma ktoś jakąś gildię do wspólnych party albo coś?

ja mam nick All_Might jak coś, najlepszy archer na serwerze xD