Astellia Online ktoś może potwierdzić informacje?

Chciałem ogarnąć grę ale widzę taki temat na reddit i jestem ciekaw czy to prawda : https://www.reddit.com/r/Astellia/comments/datjdz/astellia_the_good_and_the_bad/
Chodzi mi o to, że gra jest jakis czas w Korei i w ogóle nie ma aktualizacji. Ktoś się orientuje czy to nie jest zwykły skok na kasę? Gra wygląda troche na mobilniaka.

“Gra wygląda troche na mobilniaka.”
Masz rację i jeśli zamierzasz wydać 30$ na grę, która szybko umrze to warto:)

1lajk

Jeżeli to co jest napisane na reddicie to prawda, ta gra jest b.doba… Nie wiem w co wy graliście ale mi od daaaawna brakowało gry, gdzie serio gear ma znaczenie, gdzie czuje się, że się progresuje, gdzie można statystyki rozdawać itp. Gdzie sam drop przedmiotu to jeszcze nie sukces( mówie, o tym, że staff może mieć dex). Głęboko gdzieś mam skalowanie aby wszyscy mieli szanse, nieee, nie spędziłeś tyle czasu co ktoś inny to jesteś słabszy logiczne.
Co do grafiki, to wtf. Dla mnie ta grafa jest " za dobra". Ogólnie fajny kreator, cut-scenki, astel system. Nie wygląda mi aby gra miała upaść szybko.

Powiem tak: Wydałem te 9,99$ na 30 dni suba (nie musisz kupować paczki za 30$), wczoraj zainstalowałem i… pierwszy raz od dawna zarwałem nockę :wink:

Nawet jeśli po tygodniu poleci unistall, to i tak moim zdaniem totalnie warto za te kilka zeta, zwłaszcza że po tych kilku godzinach nie mogłem się oderwać. Fajne mechaniki, łączenie skilli w grupy pod 1 klawisz i odpalanie w sekwencji mega spoko, lootowanie ok, pierwszy dung mega mi podszedł. Może jest p2w, może nie, nie wiem - mam to w dupie bo póki co mam mega zabawe :wink: