Astellia Online vs ArcheAge Unchained

Siema, niedługo zbliżają się 2 premiery powyższych gierek. Jak myślicie, która z nich przyjmie się lepiej, w którą celować. Która będzie miała większe szanse na to, że nie zostanie zamknięta ?: p Czy ktoś ma zamiar grać z was w Astellie czy wszyscy pędzą na ArcheAge?
Szczerze zastanawiam się nad tym, które z tych 2 mmorpgów wybrać. Astellia może okazać się niewypałem, ale jednak to coś nowego na rynku. A Wy co sądzicie ?

1lajk

ArcheAge zrobi hype, nawet fresh serwery, które były wypuszczane raz na rok robiły wielki szum, mimo że do przejęcia dotychczasowej wersji przez Gamingo, P2W było jeszcze odczuwalne. Aktualnie w miarę rozwoju gry, nawet na oficjalnej wersji gry można śmiało próbować swoich sił inwestując jedynie w pierwszą subskrypcje premium. Unchained to coś na co czekało wielu weteranów ArcheAge zniechęconych złym zarządzaniem tytułem przez deweloperów. Również wielu nowych graczy połasi się na ten stary orzech. Dlaczego?

  • Jedyny, typowy sandbox MMORPG na rynku, w miarę świerzy
  • Wiele mechanizmów sprawiających, że gra staje się niepowtarzalna
  • Jedno z najlepszych PvP w jakich miałem okazje uczestniczyć
  • Ładna szata graficzna jak na rok wydania gry
  • Przystępna cena
  • Założenie zbawiciela wymierającego gatunku, które zawsze przyciąga hordy ludzi
  • Totalne ograniczenie P2W
  • Ograniczenie możliwości ludzi siedzących nanonstop w grze-casual’izacja
    I wiele wiele innych czynników, jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o samym ArcheAge to wpadaj tutaj:
    https://discord.gg/ApAkqG2

Miłego :wink: