Astellia Online

Hej,

Z racji, że coraz więcej osób zaczęło grać w tą grę a w startowych lokacjach jest coraz gęściej postanowiłem założyć post odnośnie tej gry. Aktualnie na serwerze są polskie gildie, nie ma p2w oraz exploitów golda jak w jednej “super” grze która wychodzi poraz chyba setny licząc fresh starty. Zapraszam do zadawania pytań :wink:

Cześć,
Na jakim serwerze można Was złapać? Wczoraj zacząłem grę, założyłem postać na nowym serwerze bo stary był full. Nie wiem jak tutaj z polskimi gildiami.

Gramy na 1szym serwerze - Aquarius. Server jest ciągle pełny ale można grać :slight_smile: Po prostu jest gęsto. Gildia nazywa się OUTLAWS, zapraszamy ^^

1lajk

Drugi serw z czasem się zapełni - pierwszy jest od 3 tygodni przeładowany.
Powiem tak - grałem od startu do premiery AAU… pograłem 2 dni w AAU i wróciłem do Astelli - to jest po prostu (dla mnie) lepsza, ładniejsza i przyjemniejsza gra :slight_smile:

1lajk

Hmm, widzę że sporo ludzi pozytywnie wypowiada się o tej grze. Miałem smaczka na AAU, ale może najpierw spróbuję tego.

Jakby ktoś przeoczył https://www.astellia-mmo.com/news/view/spooktacular-event-candy-for-the-candy-king
Bierzemy fioletowe Daily z głównego miasta, zabić 10 dyń, oddać Q, odebrać 500 tokenów - 4000 tokenów wymieniamy na strój.

ma ktos moze jakis kluczyk na traila zeby sprawdzic gre a nie musiec jej kupowac? z checia bym sprawdzil przed zakupem