Aukcje

Siemka, niedawno zacząłem grać w Rifta. Mam problem, gdyż nie mogę wystawiać ofert na aukcji. Wyszukałem, że potrzebuję odpowiedni poziom loyalty, który można zdobyć płacąc realne pieniądze. Tu pojawia się pytanie. Czy da się jakoś zdobyć to bez płacenia? Bardzo to dla mnie ważne bo w takich grach zawsze zarabiałem poprzez zbieranie materiałów i sprzedawanie. :P

Z tego co pamiętam to trzeba było rexa kupić. Za darmo oczywiście ;p

Dokladnie jest tak jak kolega wyzej mowi. Dodam od sb ze rex daje ci x waluty sklepowej/premium, a kupowac kupujesz na aukcji lub na czacie jak ktos sprzedaje ;). Jak siedzisz juz troche w jakiejs gildii, masz w miare dobre stosunki z czlonkami to wyjasnij im swoja sytuacje - ze zaczynasz dopiero co i sie zawiodles na AH bo nie mozesz wystawiac itemow bez tego rexa, a ciezko ci uzbierac golda na niego skoro nic sprzedawac nie mozesz. I zaraz sie znajda chetni i ci pozycza :D

Siemka, niedawno zacząłem grać w Rifta. Mam problem, gdyż nie mogę wystawiać ofert na aukcji. Wyszukałem, że potrzebuję odpowiedni poziom loyalty, który można zdobyć płacąc realne pieniądze. Tu pojawia się pytanie. Czy da się jakoś zdobyć to bez płacenia? Bardzo to dla mnie ważne bo w takich grach zawsze zarabiałem poprzez zbieranie materiałów i sprzedawanie. :P