Automatyczne ukrycie wpisów oraz moderator który mnie prześladuje

Mam tutaj wielu fanów którzy lubią flagować moje wpisy które są masowo ukrywane bo tak działa ten upośledzony system że nie musi być wpis zweryfikowany, wystarczy że zostanie oznaczony i już znika… zróbcie coś z tym.

Do tego pewien moderator @Sildu chodzi za mną i mnie wiecznie prześladuje, blokując mnie przy każdej okazji.

Co tu się zaczeło dziać po odejściu Jezusa to jakiś żart jest

Jakbyś nie pajacował, to bym nie usuwał. Do tego, ja tu moderatorem nie jestem.
tenor

4lajki

cytując klasyka:
@Sildu przestań mi @hehenek’a prześladować!

1lajk

obraz_2021-04-11_172636
Ten nawet nie wie kim jest, guru was chyba w paczce czipsów poznajdował

A może ludzie flagują twoje wpisy bo są niepowiązane z tematami?

Z jednym za to się zgodzę : to co tu się dzieje to jakiś żart. Ja bym już dawno dał ci ostrzeżenie za spam, trzy ostrzeżenia i ban. Wisi mi twoja opinia, możesz nawet twierdzić że ziemia jest płaska, ale rób to w odpowiednich tematach.

  • Czy w BDO gra się w party?
  • hehenek : “gra to syf, p2w i wszystko co najgorsze”
  • Czym są sezony?
  • hehenek : “nie graj w tego crapa”
  • Chleb czy bułka?
  • hehenek : “pamiętajcie by nie grać w tego p2w bdo”

Jeśli to nie jest definicją spamu to nic nią nie jest.

image
Proszę bardzo, mam administratora na portalu i mi automatycznie tutaj dało.

to nie prawda akurat, bo ludzie już klikają z automatu przy każdym moim wpisie co jest dobrym powodem do zmiany działania tego przycisku.

A jeśli chodzi o @Sildu to no cóż, mam nadzieje że przynajmniej ci nie płacą bo to była by ogromna strata pieniędzy.

Jakbyś się w końcu ogarnął i nie pajacował z BDO tak jakby ci matke gra zabiła to pewnie nikt by ich nie flagował.

jak ja zaczne na chama flagować twoje wpisy to też tak będziesz gadał?

Niestety od dawna wiadomo, że nikt nie moderuje forum, już o zmianie “silnika” nie wspomnę. Wielka szkoda ponieważ po pierwsze daję to możliwość popisu wszelkiej maści “trollom” a po drugie ludzie widząc jak zaniedbane jest po prostu się zniechęcają i przestają tutaj przesiadywać…a pamiętam jak to forum tętniło życiem…

1lajk