Automatyczne usuwanie postów które są sensowne bo ktoś tak oznaczył

Automatyczne usuwanie postów które są sensowne bo ktoś tak oznaczył…
Jako nie na temat, tym czasem ten post nie na temat wygląda w taki sposób

1
2
3

KEKW, to już bardziej ten pseudo moderatorzyna ogarnia niż ten system flagowania :joy:

Stare forum było lepsze

1lajk

Fakt faktem twój wpis był nie na temat a co do forum to też fakt stare było lepsze .

Wklejasz jeden i ten sam post do każdego tematu, gorzej niż bot.

“Cześć, szukam gry pve i pvp w stylu L2/Aiona” - a ty mu polecasz FF gdzie pvp nigdy nie istniało, WoWa gdzie open pvp umarło 8 lat temu, TESO gdzie pvp jest jeszcze większym żartem niż w FF, oraz EvE online które nie mam pojęcia jak chcesz porównać do L2.

Więc tak, post jest nie na temat. A skoro już poruszyłeś ten temat… jakby jakiś moderator przejrzał twoje posty z ostatnich miesięcy to już na wstępie 80% z nich idzie do kosza. Wklejanie tego samego posta co temat (tzw spam), atakowanie innych użytkowników, brak poszanowania innego zdania, brak jakiejkolwiek kultury… Nie wiem, jakoś tego typu posty średnio zachęcają do dyskusji :

Black Desert nie zawiera elementów P2W, ta gra to czyste i chamskie Pay2Win prawie jak z gier mobilnych zaraz napisze że się nie zgadza jakiś Adarter albo ktoś z innych odklejonych dziękując korporacji że jak ich w dupe wali to z poślizgiem a nie jak inna korporacja bez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przyznaj że wpie***ś się w crapa, wydałeś pieniądze i teraz ci przykro zostawić ten P2W syf więc na siłe próbujesz przekonać do tego innych żeby samemu nie siedzieć w tym bagnie.

tak, a na tym forum to szczególnie bo większość osób nie ma pojęcia nic o tej grze i nigdy w nią nie grała, głównie przez to że ich nie stać.

No niestety są takie gry w których gracze są tak zaślepieni że nawet nie widzą jak ich dymają bez wazeliny, świetnym przykładem jest np. Black Desert gdzie wydawca od lat ciągnie hajs w najbardziej bezczelny sposób a ludzie z tego forum potrafią tego bronić i szkoda już z nimi nawet mi gadki…

I to już pal licho czy ktoś zgadza się z twoją opinią czy nie - atakujesz kogoś kto nawet nie udzielił się w temacie, zero merytorycznych argumentów, atakowanie każdego kto ma inne zdanie (nie spodobał ci się wow? Biedak, frajer, lamus, kretyn, pewnie cie nie stać/jesteś za głupi)… Jakby był tu jakiś moderator to już dawno byś wyłapał bana, bo ileż można

3lajki

nawet w tym temacie jak odpisałem dostałem flage :joy: