[B&S] IX Kohorta

9k%20logo.png
IX Kohorta powstała 9 kwietnia 2008 roku, na krótko przed zapowiedzianą premierą „Age of Conan: Hyborian Adventures”, z myślą wyłącznie o jednej grze. Okazało się jednak z czasem, że przekształciliśmy się w społeczność multigamingową grając we wszystkie ważniejsze tytuły ostatnich lat.
Taki rozwój IX Kohorty i to, że w każdej z gier jest rozpoznawana, szanowana i plasuje się w czołówce najlepszych gildii na serwerach, zawdzięczamy formule, której użyliśmy jako pierwsi — Gildia Dojrzałych Graczy. W ten sposób zapełniliśmy lukę wśród gildii skupiających graczy o szerokim spektrum wiekowym.
To zawężenie do wieku 20+ pozwoliło zrzeszać ludzi, którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie. Ale właśnie dojrzałe podejście do wszystkich aspektów gry i gildii, postawienie na graczy dedykowanych, którzy nie preferują gry no-life, ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie, spowodowało, że nasze osiągnięcia są widoczne i doceniane na serwerach przez inne gildie, nie tylko polskie.
Mimo obecnej struktury multigildii, IX Kohorta to nie moloch anonimowych graczy. Nasze forum, początkowo pełniące funkcje tylko informacyjne, zmieniło się w prawdziwe Community wszystkich członków gildii. Obowiązek korzystania z komunikatora głosowego, pozwala na szybkie zintegrowanie się graczy. Ta przyjacielska atmosfera przenosi się potem na zloty członków IX Kohorty, które odbywają się w miarę możliwości co pół roku.
Niektórzy zarzucają nam elitarność, ze względu na duże wymagania rekrutacyjne, ale wewnątrz gildii, nie ma równych i równiejszych. IX Kohorta to świetnie zorganizowana i prowadzona gildia, dzięki swojemu unikalnemu systemowi rang i awansów, oraz oddanej i profesjonalnej grupie oficerów. Dlatego mamy tę pewność, że w miarę utraty popularności przez jedne gry, IX Kohorta będzie zaludniać inne, nowe światy.
Jesteśmy organizacją dla dojrzałych graczy. Rozpiętość wieku naszych członków jest od 20 do ponad 50 lat. Rozumiemy czym jest czas wolny, wiec nikogo nie rozliczamy ile z tego czasu poświecą grze. Nasza organizacja nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz cały świat B&S w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.
IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.
System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego napisanie podania i rozmowa na naszym komunikatorze głosowym, Zapewnia to, ze w organizacji nie znajdują się osoby przypadkowe. Czas od złożenia podania do przyjęcia do gildii z reguły nie przekracza 24 godzin.
WYMAGAMY:
1. Wiek: 20+ lat.
2. Zapał do gry i dobry humor.
3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
4. Zaangażowanie w sprawy sekcji (frekwencja, wzajemna pomoc).
5. Na forum rejestrujesz się pod nickiem z gry.
6. Nick nie może być wulgarny, oraz nie może budzić większych kontrowersji. Nicki typu: xXxAdamxXx, Twoj Stary, MietekPL, Nimfomanka, bR4Wo itp. nie będą akceptowane.
7. Codzienna obecność na TS3 jest zalecana. Jesteś on-line wejdź na TS. 90% życia każdej sekcji toczy się na Teamspeak'u.

ZAPEWNIAMY:
1. Stronę wraz z forum.
2. Komunikację głosowa TeamSpeak3.
3. Możliwość realizacji własnych celów.
4. Miłą zabawę w "wyluzowanym", dorosłym towarzystwie.
I. Powstanie organizacji na czas testów Blade & Soul
1. Docelowo będziemy grać europejskim, oficjalnym serwerze.
2. IX Kohorta oficjalnie ruszy przed startem CBT.
3. Pełnoprawną rekrutację przeprowadzimy dopiero po startowaniu OBT, na chwile obecną zapraszamy wszystkich jako gości.
II. Rekrutacja do gildii IX Kohorty jako gość:
1. Wystarczy:
a. wpisać się w poście rekrutacyjnym dla gości
b. nie być członkiem innej organizacji.
INFO KONTAKTOWE:
Tutaj proszę składac podania rekrutacyjne: rekrutacja
Nasze www: WWW
Nasze forum: forum
ale wewnątrz gildii, nie ma równych i równiejszych.

No to tutaj mijasz się z prawdą i to bardzo. Jako dawny gracz mogę podzielić się informacjami że młodzi gracze, ubierają pierw sztab, potem legionistów a na końcu dostajesz kicka za brak wymaganych punktów eventowych.

To zawężenie do wieku 20+ pozwoliło zrzeszać ludzi, którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie. Ale właśnie dojrzałe podejście do wszystkich aspektów gry i gildii, postawienie na graczy dedykowanych, którzy nie preferują gry no-life, ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie, spowodowało, że nasze osiągnięcia są widoczne i doceniane na serwerach przez inne gildie, nie tylko polskie

Dodaj info że trzeba być na odpowiedniej ilości eventów bo jak nie to kick z gildii. Nie ważne dlaczego nie możesz być.

Nasza organizacja nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz cały świat B&S w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.

I tu trafiłeś w sendo. Zabieracie się za jakąś grę, po czym wszyscy udowadniają wam że jesteście zerem, zero organizacji i brak pomysłu na prowadzenie gildii. Rezygnujcie z gry po kilku miesiącach od startu. Patrz ArcheAge>Gw2 itd.

I pozwolę że wyedytuje Ci posta:

ZAPEWNIAMY:
1. Stronę wraz z forum.
2. Komunikację głosowa TeamSpeak3.
3. Możliwość ubierania sztabu w topowe przedmioty
4. Wnerwianie się przez kolesiostwo w kohorcie.

5. Możliwość bycia wykorzystywanym.

Potwierdzi to 90% tego forum, dlatego jeśli chcesz naprawdę pograć w dobrej Gildii szukaj! Ale kohorte omijaj szerokim łukiem!

Też słyszałem mnóstwo legend i opowieści. Bez powodu nie powstają. Faktycznie większość osób co znam potwierdzają powyższa wersje wydarzeń. Kickować za byle pierdołkę? Bawić się w wojsko? Wywyższanie? Wykorzystywanie?

Taki przykład dla FUN'u: " - Kohorta: Dlaczego nie byłeś na evencie szeregowy!? - Szeregowy: Żona rodziła Panie Generale! - Kohorta: I to ma być wymówka szeregowy?! Kick z gildii za niesubordynację! "

Z czasów Conana wspominam tą gildie bardzo źle. Byłem w niej nawet przez pewien okres czasu ale zrezygnowałem kosztem lepiej zorganizowanej gildii. Jeśli w B&S będzie podobnie to nie wróżę owocnej przyszłości.

Ale why hejtujecie IX bo maja scisle okreslone zasady ( nie nie jestem w 9 wyprzedzajac pytania )? Okreslona liczbe eventow na ktorych "musisz " sie zjawic ? No sry nie wszystki gildie sa "casual" friendly jasno na samym poczatku skladajac do danej sekcji mamy okreslone zasady i ilosc wymaganych eventow i to ze gildia jest tu slowo klucz " SEMI HARD CORE" ... Wiec skonczcie z tym placzem a bo ludzie wylecieli bo nie byli na konkretnej ilosci eventow... Skoro sami sie na to pisali a pozniej nie doptrzymywali planu i wylecieli no to czyja wina ? Co do ubierania "topowych" osobiscie byelm w 2 sekcjach i w zadnej nie spotkalem sie z czyms takim .

Ale why hejtujecie IX bo maja scisle okreslone zasady ( nie nie jestem w 9 wyprzedzajac pytania )? Okreslona liczbe eventow na ktorych "musisz " sie zjawic ? No sry nie wszystki gildie sa "casual" friendly jasno na samym poczatku skladajac do danej sekcji mamy okreslone zasady i ilosc wymaganych eventow i to ze gildia jest tu slowo klucz " SEMI HARD CORE" ... Wiec skonczcie z tym placzem a bo ludzie wylecieli bo nie byli na konkretnej ilosci eventow... Skoro sami sie na to pisali a pozniej nie doptrzymywali planu i wylecieli no to czyja wina ? Co do ubierania "topowych" osobiscie byelm w 2 sekcjach i w zadnej nie spotkalem sie z czyms takim .

Byłeś, ale z jakiegoś powodu nie jesteś.

Ehh takim szukaniem dziury w calym na pewno daleko zajdziecie ..... Dla twojej wiadomosci 1 sekcja zakonczyla swoja dzialanosc ? Np Wildstar gdzie jak all wiem okazal sie totalnym nie wypalem i po 4 miesiacach lduzi na serwerze bylo mozna policzyc na palcach jednej reki ? A z WoW-a sam zrezygnowalem poniewaz nowy dodatek mial okazac sie powrotem do korzeniu "trudnosci rajdow" gdzie te okazaly sie easy modem ( przynajmniej dla mnie ) ... Jeszcze jakies dywagacje ? Chociaz pewnie teraz tez sie czegos czepisz zeby tylko pokazac ze ta 9 jest taka zla :)

No to tutaj mijasz się z prawdą i to bardzo. Jako dawny gracz mogę podzielić się informacjami że młodzi gracze, ubierają pierw sztab, potem legionistów a na końcu dostajesz kicka za brak wymaganych punktów eventowych. Dodaj info że trzeba być na odpowiedniej ilości eventów bo jak nie to kick z gildii. Nie ważne dlaczego nie możesz być. I tu trafiłeś w sendo. Zabieracie się za jakąś grę, po czym wszyscy udowadniają wam że jesteście zerem, zero organizacji i brak pomysłu na prowadzenie gildii. Rezygnujcie z gry po kilku miesiącach od startu. Patrz ArcheAge>Gw2 itd. I pozwolę że wyedytuje Ci posta: ZAPEWNIAMY: 1. Stronę wraz z forum. 2. Komunikację głosowa TeamSpeak3. 3. Możliwość ubierania sztabu w topowe przedmioty 4. Wnerwianie się przez kolesiostwo w kohorcie. 5. Możliwość bycia wykorzystywanym. Potwierdzi to 90% tego forum, dlatego jeśli chcesz naprawdę pograć w dobrej Gildii szukaj! Ale kohorte omijaj szerokim łukiem!

1. Grałem przykładowo w ArcheAge i jakoś eq dostawały te osoby, które na niego pracowały/pojawiały się na biciu bossów, wojnach :) Sztab tak właściwie ubierał się sam (no dobra, Haku zrobił sobie 2 łuki bo mi się pomyliły przyciski więc mogę powiedzieć, że ubierałem sam siebie 2 razy - i z każdym razem czysto sam). NIGDY nie spotkałem się z sytuacją, że wyfarmiony item należało oddać sztabowi ot tak bo chcą być ubrani. Kick za brak punktów eventowych? Tak, ale przychodząc i składając podanie byłeś o tym informowany. Poza tym masa ludzi, która nie mogła chodzić na eventy o danych porach/nie chciała z nami miała przydzielane inne zadania w zamian, jak organizacja jakichś surowców lub inna pomoc dla nowych, ba, były przypadki organizowania eventów dla 2-3 osób o 3/4 rano bo akurat tak mogły (sam takie eventy prowadziłem ;) ). Wystarczyło porozmawiać, ale 90% ludzi nawet nie próbuje tylko wychodzi z założenia "a co tam, najwyżej mnie wywalą, w nosie mam".

2. Co do powodu nieobecności: skoro byłeś, to wiesz że jest taki magiczny temat jak "nieobecności" wystarczy podać nawet przybliżony termin jak "przyszły tydzień, parę dni" i nie ma problemu. Wszystko załatwione. Jak Ci coś wyskoczyło wystarczy napisać pw. Nawet argument -" wpadł znajomy na piwo właśnie " wystarczy. Co innego jak ktoś zlewa i nie raczy nawet dać znaku życia przed/po bo to już jawne zlewanie i generalnie wywalenie na wszystko a odrobina szacunku do siebie to nie tak dużo. Pamiętajmy, że po drugiej stronie kabla też siedzi człowiek, który niejednokrotnie ma takie same problemy/przygody jak my.

3.Jeśli wszystko nam udowadniają nasze bycie 0 to szkoda, że jednak tyle ludzi gra z nami, mile to wspomina, i ludzie nas kojarzą dobrze. Ach. 0 organizacji w jakim sensie? Bo akurat organizacja jest czytelnie wypisana w regulaminie, wystarczy zajrzeć co niestety część ludzi przerasta.

4. Rezygnujemy z gry po kilku miesiącach? A przepraszam, mam ludzi kijem zmusić do grania? :) Skoro ludzie KOŃCZĄ GRĘ i jako powód podają problemy z WYDAWCĄ / rozminięcie się GRY z OCZEKIWANIAMI to jest to jak najbardziej nasza wina. Serdecznie przepraszam, że taki wydawca a nie inny zlał koszty serwerów i przy największych wydarzeniach serwer nie wytrzymywał i kickowal randomowych ludzi.

Btw, SWTOR działa, ba, nawet dużo dłużej niż większość gildii tam. Padły te sekcje gdzie ludziom nie podeszła gra, nikogo nie zmuszamy, nie trzymamy na siłę. A mimo tego większość ludzi wchodzi pogadać na tsie ;)

Generalnie widzę tu jakiś płacz kogoś kto doszedł do gildii i liczył, że w 1 dzień gildia wyfarmi mu wszystkie top itemy i płacz bo dostał ktoś kto jest dłużej. Troszkę żenujące bo nie ma nic konkretów o tym a jedynie jakieś puste informacje.

I taki mały powtórzeniowy bonus: nie pamiętam aby ktokolwiek dostał jakikolwiek item albo aby ktokolwiek miał oddać jakiś item. :) (No chyba, że chodzi o legendarne transportowce gildyjne w AA - owszem, ale wtedy tacy oficerowie mieli do 'wypływania' określoną liczbę godzin - i to nie tak mało - na rzecz innych ludzi + musieli taki stateczek spłacić co do grosza :) )

Też słyszałem mnóstwo legend i opowieści. Bez powodu nie powstają. Faktycznie większość osób co znam potwierdzają powyższa wersje wydarzeń. Kickować za byle pierdołkę? Bawić się w wojsko? Wywyższanie? Wykorzystywanie? Taki przykład dla FUN'u: " - Kohorta: Dlaczego nie byłeś na evencie szeregowy!? - Szeregowy: Żona rodziła Panie Generale! - Kohorta: I to ma być wymówka szeregowy?! Kick z gildii za niesubordynację! "
Legendy i opowieści zawsze powstają, jeśli pewien typ osobników (ten raczej bardzo negatywny, nie tolerujemy oszustów itd. jest usuwany z gildii) - tutaj bez obrazy kogokolwiek, po prostu NIGDY nie spotkałem się z wywyższaniem, no chyba że mówimy o pkt regulaminu, które te osoby przecież czytały i zaakceptowały oraz co im nie przeszkadzało gdy dochodziły a mianowicie - Cezar ma głos decydujący. Zawiść ludzka nie zna granic... A przykład całkowicie chybiony o czym pisałem wyżej :P

Kiedyś Kohorta, to brzmiało dumnie.
A teraz? Wszędzie z was kipą? Przykład?

Reakcja serwera Barus w Aion, jak kohorta próbowała powrócić. Śmiali się z was ile się dało, ponieważ przez kilka sekcji cały dorobek kohorty poszedł w zapomnienie, szkoda.

ArcheAge, grałem w Black Swans od samego początku, i powiem Ci że byliście w Ally, ale jako mięso armatnie, a łykaliście bajki o tym że pierwszy zamek będzie wasz itd. Z tego co pamiętam wtedy w Kohorcie "Dobrych graczy" to mieliście chyba z 4 lub 5-ciu, Naazgh,Rumbur, Destrojer,Gogit, Maniek i jeszcze ktoś. Te osoby robiły więcej dymu niż pół waszej gildii, ale nie o tym mowa. Być może jesteś nowy w kohorcie, rok może dwa, ja pamiętam czasy kohorty z 5 lat wstecz i wiem jak była wtedy gildia prowadzona a jak wygląda to teraz, ponieważ do tej pory mam kontakt z wieloma waszymi graczami.

Naprawdę przykro to pisać, ale legendą to Wy już nie jesteście przynajmniej od roku, a bardziej obiektem kpin i pośmiewiska.

Kiedyś Kohorta, to brzmiało dumnie. A teraz? Wszędzie z was kipą? Przykład?Reakcja serwera Barus w Aion, jak kohorta próbowała powrócić. Śmiali się z was ile się dało, ponieważ przez kilka sekcji cały dorobek kohorty poszedł w zapomnienie, szkoda.ArcheAge, grałem w Black Swans od samego początku, i powiem Ci że byliście w Ally, ale jako mięso armatnie, a łykaliście bajki o tym że pierwszy zamek będzie wasz itd. Z tego co pamiętam wtedy w Kohorcie "Dobrych graczy" to mieliście chyba z 4 lub 5-ciu, Naazgh,Rumbur, Destrojer,Gogit, Maniek i jeszcze ktoś. Te osoby robiły więcej dymu niż pół waszej gildii, ale nie o tym mowa. Być może jesteś nowy w kohorcie, rok może dwa, ja pamiętam czasy kohorty z 5 lat wstecz i wiem jak była wtedy gildia prowadzona a jak wygląda to teraz, ponieważ do tej pory mam kontakt z wieloma waszymi graczami. Naprawdę przykro to pisać, ale legendą to Wy już nie jesteście przynajmniej od roku, a bardziej obiektem kpin i pośmiewiska.

Wszystko ^^ ma swój początek :D i koniec xD

Kiedyś Kohorta, to brzmiało dumnie. A teraz? Wszędzie z was kipą? Przykład?Reakcja serwera Barus w Aion, jak kohorta próbowała powrócić. Śmiali się z was ile się dało, ponieważ przez kilka sekcji cały dorobek kohorty poszedł w zapomnienie, szkoda.ArcheAge, grałem w Black Swans od samego początku, i powiem Ci że byliście w Ally, ale jako mięso armatnie, a łykaliście bajki o tym że pierwszy zamek będzie wasz itd. Z tego co pamiętam wtedy w Kohorcie "Dobrych graczy" to mieliście chyba z 4 lub 5-ciu, Naazgh,Rumbur, Destrojer,Gogit, Maniek i jeszcze ktoś. Te osoby robiły więcej dymu niż pół waszej gildii, ale nie o tym mowa. Być może jesteś nowy w kohorcie, rok może dwa, ja pamiętam czasy kohorty z 5 lat wstecz i wiem jak była wtedy gildia prowadzona a jak wygląda to teraz, ponieważ do tej pory mam kontakt z wieloma waszymi graczami. Naprawdę przykro to pisać, ale legendą to Wy już nie jesteście przynajmniej od roku, a bardziej obiektem kpin i pośmiewiska.

Ogólnie zwykle brak mi czasu na karmienie trola jednak przyznam ci szczerze że twój hejt przerósł me wszelkie fantazje.

W związku z tym chciałbym zadać Ci pytanie dlaczego założyłeś to konto tylko żeby sobie poflamić a nie postujesz ze swojego zwykłego ?

No dobra to odniosę się do twojego posta, żebyś sobie dalej mógł pohejtować w odpowiedzi na moje stwierdzenie "Naazgh, Rumbur, Destrojer, Maniek" (który z nich to ty ?) zostali wyrzuceni ( w wielkim skrócie) za mienie gdzieś resztę gildii woleli sobie łowić rybki jak by robiliśmy PvP i tak przez kilka miesięcy mimo usilnych próźb o pomoc.

apropo mój ostatni post tutaj na twoje zatrzepki, miłego dnia życzę ;)

No dobra to odniosę się do twojego posta, żebyś sobie dalej mógł pohejtować w odpowiedzi na moje stwierdzenie "Naazgh, Rumbur, Destrojer, Maniek" (który z nich to ty ?) zostali wyrzuceni za mienie gdzieś resztę gildii woleli sobie łowić rybki jak by robiliśmy PvP.

Pudło, żaden z nich. Oni przyszli do BlackSwans po jakiejś tam akcji, nie wiem dokładnie co jak i gdzie, wiem tylko tyle że straciliście topowych graczy, a co do Twojego stwierdzenia że oni jeździli na rybki gdzie Wy robiliście PvP, to mijasz się z prawdą. Tłumacze Ci dlaczego:

Na rybkach było więcej PvP niż na Hasli farmienie nobów, co było waszą pasją.

Skoro byliście tacy dobrzy w PvP, to dlaczego Rumbur i Naazgh, we dwoje zabili 30 kohortowiczow i podpierdzielili wam trade shipy? ;D Przegrałem wtedy 1000G, bo postawiłem że im się nie uda ;/

I tak dla uściślenia, specjalnie założyłem tutaj konto, żeby powiedzieć prawdę o waszej społeczności, prawda boli ale dojrzali gracze powinni umieć się przyznać do tego, że w ciągu ostatnich 2 lat, zniszczyli reputację legionu.

Właśnie kłopot w tym, że nie wiesz co jak i gdzie ale się wypowiadasz. Po prostu stawiamy bardziej na zgranie i kontaktu między ludzkie niż na posiadanie w swoich szeregach ludzi mocnych, którzy grają solo i wypinają się na wszystkich dookoła :).
Dalszą rozmowę uważam, za zbędną po twojej informacji, że założyłeś konto tylko po to, żeby trollować. A wątek zgłaszam do wyczyszczenia. Co do PvP na rybkach - było, nie było, niektórym wydawało się, że cała gildia będzie lecieć ich bronić podczas gdy przez cały dzień mieli głęboko w nosie wszystkich. Prosta zasada, nic nie dajesz, nic nie dostajesz. A pod zastaw też nie można wiecznie :)

Zapraszamy wszystkich do naszego działu rekrutacji: http://www.9kohorta.com/forum/viewforum.php?f=625 sekcja już ruszyła :D Obecnie mamy 25 klanowiczów i ta liczba szybko rośnie. Naszym celem jest zdobycie na początek 50 osób w klanie :)

9k%20logo.png
IX Kohorta powstała 9 kwietnia 2008 roku, na krótko przed zapowiedzianą premierą „Age of Conan: Hyborian Adventures”, z myślą wyłącznie o jednej grze. Okazało się jednak z czasem, że przekształciliśmy się w społeczność multigamingową grając we wszystkie ważniejsze tytuły ostatnich lat.
Taki rozwój IX Kohorty i to, że w każdej z gier jest rozpoznawana, szanowana i plasuje się w czołówce najlepszych gildii na serwerach, zawdzięczamy formule, której użyliśmy jako pierwsi — Gildia Dojrzałych Graczy. W ten sposób zapełniliśmy lukę wśród gildii skupiających graczy o szerokim spektrum wiekowym.
To zawężenie do wieku 20+ pozwoliło zrzeszać ludzi, którzy rozumieją, że oprócz przyjemności jaką niesie wspólne granie, każdy z nas ma obowiązki w realnym świecie. Ale właśnie dojrzałe podejście do wszystkich aspektów gry i gildii, postawienie na graczy dedykowanych, którzy nie preferują gry no-life, ale potrafią systematycznie poświęcić grze kilka godzin dziennie, spowodowało, że nasze osiągnięcia są widoczne i doceniane na serwerach przez inne gildie, nie tylko polskie.
Mimo obecnej struktury multigildii, IX Kohorta to nie moloch anonimowych graczy. Nasze forum, początkowo pełniące funkcje tylko informacyjne, zmieniło się w prawdziwe Community wszystkich członków gildii. Obowiązek korzystania z komunikatora głosowego, pozwala na szybkie zintegrowanie się graczy. Ta przyjacielska atmosfera przenosi się potem na zloty członków IX Kohorty, które odbywają się w miarę możliwości co pół roku.
Niektórzy zarzucają nam elitarność, ze względu na duże wymagania rekrutacyjne, ale wewnątrz gildii, nie ma równych i równiejszych. IX Kohorta to świetnie zorganizowana i prowadzona gildia, dzięki swojemu unikalnemu systemowi rang i awansów, oraz oddanej i profesjonalnej grupie oficerów. Dlatego mamy tę pewność, że w miarę utraty popularności przez jedne gry, IX Kohorta będzie zaludniać inne, nowe światy.
Jesteśmy organizacją dla dojrzałych graczy. Rozpiętość wieku naszych członków jest od 20 do ponad 50 lat. Rozumiemy czym jest czas wolny, wiec nikogo nie rozliczamy ile z tego czasu poświecą grze. Nasza organizacja nastawiona jest na ciągle nowe wyzwania. Możesz być pewien, ze w miarę rozwoju Twojej postaci nie będziesz się nudził. Poznasz cały świat B&S w grupie ludzi, na których zawsze można liczyć.
IX Kohorta to nie tylko wspólna gra. Spotykamy się na zlotach 2 razy w roku, gdzie można siąść przy piwie w towarzystwie ludzi, których na co dzień zna się tylko z głosu. Jest to również okazja do poznania graczy z innych sekcji naszej gildii.
System rekrutacji jest 2 stopniowy. Składa się na niego napisanie podania i rozmowa na naszym komunikatorze głosowym, Zapewnia to, ze w organizacji nie znajdują się osoby przypadkowe. Czas od złożenia podania do przyjęcia do gildii z reguły nie przekracza 24 godzin.
WYMAGAMY:
1. Wiek: 20+ lat.
2. Zapał do gry i dobry humor.
3. Bardzo wysoki poziom kultury osobistej.
4. Zaangażowanie w sprawy sekcji (frekwencja, wzajemna pomoc).
5. Na forum rejestrujesz się pod nickiem z gry.
6. Nick nie może być wulgarny, oraz nie może budzić większych kontrowersji. Nicki typu: xXxAdamxXx, Twoj Stary, MietekPL, Nimfomanka, bR4Wo itp. nie będą akceptowane.
7. Codzienna obecność na TS3 jest zalecana. Jesteś on-line wejdź na TS. 90% życia każdej sekcji toczy się na Teamspeak'u.

ZAPEWNIAMY:
1. Stronę wraz z forum.
2. Komunikację głosowa TeamSpeak3.
3. Możliwość realizacji własnych celów.
4. Miłą zabawę w "wyluzowanym", dorosłym towarzystwie.
I. Powstanie organizacji na czas testów Blade & Soul
1. Docelowo będziemy grać europejskim, oficjalnym serwerze.
2. IX Kohorta oficjalnie ruszy przed startem CBT.
3. Pełnoprawną rekrutację przeprowadzimy dopiero po startowaniu OBT, na chwile obecną zapraszamy wszystkich jako gości.
II. Rekrutacja do gildii IX Kohorty jako gość:
1. Wystarczy:
a. wpisać się w poście rekrutacyjnym dla gości
b. nie być członkiem innej organizacji.
INFO KONTAKTOWE:
Tutaj proszę składac podania rekrutacyjne: rekrutacja
Nasze www: WWW
Nasze forum: forum