B2p karcianka?

Zapewne duże kontrowersje wzbudzi sam tytuł wątku, ale jakoś mnie tak naszło to uznałam, że go założę :wink:

Zastanawiam się czy są jakieś b2p karcianki czyli na zasadzie jednorazowego zakupu z ewentualnym dokupieniem DLC, które od razu zawierają wszystkie karty. Wiem, że jest Faeria, które według mnie ogólnie grą jest przednią, ale devoleprzy bardzo zniechęcają do grania w nią.
Jest też Armello (chociaż to nie jest typowa karcianka), które również posiadam i czasem ogrywam.

No i jest też nieszczęsny Artefakt od Valve, ale tego crapa może przemilczmy :stuck_out_tongue:

Generalnie wiem, że b2p karcianki zapewne nie mają wielu graczy, (a może jest jakaś tylko z single playerem?) ale jeśli jest opcja grania z botami, które mają dobre AI (te z Faeria’i potrafią dać w kość nie raz bardziej niż żywy gracz), to czemu by w takie coś nie zagrać. O ile istnieje.

Cóż, wbrew pozorom coś tam jest do ogrzania.
Pierwszą, jeżeli lubisz Gwinta to możesz zagrać w Thronebreaker: The Witcher Tales - zarzadzasz własnym obozem wojskowym, który jest odzwierciedlany kartami z Gwinta. Bardzo ciekawą historię opowiada.
Jest jeszcze bardzo ciekawy Hack’n’Slash karciankowy: Book of Demons (uwaga! Wciąga, a ksiąg będzie więcej).
Znasz gry typu Dominion, gdzie w trakcie rozgrywki budujesz własną talię? Polecam spróbować: https://dominion.games/ i Ascension: Deckbuilding Game, gdzie to drugie w wersji papierowej jest dla mnie złotem.

Jeśli nie szkoda Ci pieniędzy, to może to przypadło by Ci do gustu: