Balans /abonament

Po kilku miesięcznej przerwie chciałem wrócic do gry w górnym prawym rogu wyswietla mi się Balans 12,56$ i moje to pytanie czy tyle zostało mi z poprzedniego abonamentu czy też to coś innego.Jeśli to suma do wykorzystania to jak wykorzystać do opłacenia abonamentu za 1 miesic.Próbuje na wszelkie sposoby i nic mi nie wychodzi.

Musisz kupić czas gry a nie abonament.

Czas gry to coś innego od abonamentu?
Napisz nam czym to się rózni

Abonament automatycznie odnawia się co ustalony okres czasu, a czas gry nie. Ja kupuję właśnie czas gry, by nie ciągnęło mi kasy z konta, gdy nie mam ochoty na grę przez np. 2 tygodnie. Abonamentu nie można też opłacić z salda, a czas gry już tak.

To chyba błędne tłumaczenie. To, czy odnawia się automatycznie, czy też nie, nie ma znaczenia - to nadal jest abonament (minimalnie miesięczny). Jedni przykładowo podłączają kartę do konta z grą, a inni doładowują ręcznie :slight_smile:
Aktualnie w EU, NA nie ma gier, gdzie kupuje się czas gry (czyli np. 10 godzin na miesiąc), tylko cały abonament (tj. np. 30 dni).

@Falknes a sprawdziłeś, czy abonament nie jest droższy? Być może zostało Ci trochę środków, ale musisz doładować.

A czy ja gdzieś napisałam, że są gry na godziny? Czas gry się nie odnawia, abonament automatycznie pobiera kasę z konta i się przedłuża, tyle. To jedyna różnica.

Czas gry:
https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/world-of-warcraft-game-time ("Pozostało ci mało czasu gry w World of Warcraft, a nie chcesz wykupywać abonamentu? Możesz dokupić 30, 90 lub 180 dni czasu gry – zostanie on dodany do twojego konta Blizzard natychmiast po sfinalizowaniu zakupu. ")

Abonament:
https://eu.shop.battle.net/pl-pl/product/world-of-warcraft-subscription (“12,99 EUR
Automatyczna płatność co 1 miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie.”)

Czas gry = abonament :slight_smile:
Nie czepiajmy się szczegółów. Game Time Card to nic innego jak odnowienie/przedłużenie subskrypcji, czyli abonamentu. Stwierdzenie “czas gry” stosujemy wyłącznie wtedy, gdy kupujemy czas np. na godziny.

1lajk

Ja tylko napisałam tak jak nazwał to blizzard.

W porządku. Jak zwał tak zwał i tak musimy płacić :slight_smile:

1lajk