Ban

Siema, jak dostałem bana w lolu na 2 tygodnie to następny ban to będzie perm, ale czy to sie jakos resetuje ? w sensie te kary nakładane na konto. Jak np 3 miechy bede dobrze wszystko robil i dostane bana to bedzie perm czy zwykly ban na pare gierek ?

A co? Już zakładasz, że znowu będziesz wychodził? To perma już powinieneś dostać.

Moze czas dorosnac mentalnie ?

Kto powiedział ze wychodziłem? Ani razu z gry nie wyszedłem po drugie nie prosiłem o opinie tylko o odpowiedz na pytanie wiec daruj sobie zbędne komentarze :slight_smile:

Nie wiesz jak było podczas meczu - co więcej twój komentarz jest tutaj bezsensowny, nie chciałem opinii tylko odpowiedzi na pytanie. Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to nie próbuj zgrywać wielce dorosłego( grającego w gierki dla dzieci) i nie pisz durnych komentarzy :slight_smile:

Nie rozumiem twojego oburzenia jest to forum gdzie każdy może się wypowiedzieć plus każdego obowiązuje wolność słowa i poglądów więc mogą pisać wszystko w granicach rozsądku :smirk: . A każdy już sugeruje twoje zachowanie ponieważ bana raczej za darmo się nie dostaje . Zamiast pytać się czy dostaniesz perma czy nie może warto się postarać aby nie otrzymać następnego :smiley:
Update:
Wystarczy wpisać w google kiedy się dostaje bana i wychodzi odpowiedź jak “BYK” że jest bardzo możliwe że perma dostaniesz po banie na 14 dni i że się nic nie resetuje wszystko leży w dobroci administratorów gry.
Według niektórych osób wygląda to tak :
-24 godziny
-3 dni
-7dni
-2 tygodnie
-3 miesiac
-staly
Ja ci nie powiem jak jest normalnie ponieważ jeszcze nie miałem bana

Po prostu chce się dowiedzieć czy to się jakoś resetuje, a irytuje mnie takie coś jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem a się mądruje.
No cóż pozostaje czekać na odpowiedź od supportu bo tutaj raczej się nic sensownego nie dowiem, dzięki - temat do zamknięcia

@Dawcio2211 jak czytam takie twoje wypociny to ci życzę perma bana na każdą grę bo jeśli z założenia wychodzisz z pytaniem czy jak dostanie kolejnego bana to czy będzie perm to wiem i pewnie każda osoba, która ci się tutaj wypowiadała ze już teraz wiesz ze bana kolejnego dostaniesz…wiec po co się pytasz??..ogólnie polecam zmienić sposób grania by tego bana nie dostawać wtedy nie będziesz się musiał przejmować takimi naprawdę “życiowymi problemami” :stuck_out_tongue:

Napisałem “temat do zamknięcia”. Dalsze komentowanie jest tu zbędne, jestem w stanie zrozumieć jeśli miałbyś jeszcze coś sensownego do powiedzenia lub chociaż próbował odpowiedzieć na pytanie ale czego ja tu oczekuje skoro wy macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem :slight_smile: Także jak byś mógł to nie nabijaj sobie postów, dzięki :slight_smile: