Bank z możliwościami zagranicznymi

Witam. Poszukuję banku z możliwością założenia konta internetowego który pozwoli mi bez problemów odbierać pieniądze z zagranicy. Mój kontrahent nalega na Wester Union ale czy są w Polsce inne banki dające tego typu możliwości? Może strzeliłem głupotę i każdy oferuje coś takiego ale cóż.. zazwyczaj używałem paypala i nie było problemów. Chciałbym aby konto było darmowe o ile to oczywiście możliwe.

millenium i konto internetowe ;)

Jest jeszcze jakiś bank tego typu pozwalający na zagraniczne przelewy ?

To jest przelew wychodzący także to zależy również od wysyłającego,czy on będzie płacił za przelew.

Każdy bank ma możliwość odbierania przelewów z zagranicy,jeśli z europy to poprzez iban

Ale i tak paypal byłby najlepszy.

Wiadomo że paypal byłby najszybszy ale podobno są jakieś właśnie wysokie opłaty. Przelew ze Szwecji do mnie.

Witam. Poszukuję banku z możliwością założenia konta internetowego który pozwoli mi bez problemów odbierać pieniądze z zagranicy. Mój kontrahent nalega na Wester Union ale czy są w Polsce inne banki dające tego typu możliwości? Może strzeliłem głupotę i każdy oferuje coś takiego ale cóż.. zazwyczaj używałem paypala i nie było problemów. Chciałbym aby konto było darmowe o ile to oczywiście możliwe.