Bardzo niskie FPS po dwumiesięczne

Cześć! razem z kolegą chcieliśmy pograć po przerwie w overwatch'a mamy prawie taki sam sprzęt czyli gtx 770 + i5 3570 gra nam smigała bez problemu i FPS"y nie spadały poniżej 150 fps (średnie/low) no i ostatnio chcieliśmy zagrać a tu fps spadają nawet do 60 czyli o 100 fps mniej niż przed przerwą, gra na low detalach chodzi gorzej niż kiedyś na ultra, rozumiem że jakiś patch może bardziej obciążyć komputer ale nie o tyle :( Jakiś pomysł jak to naprawić ? Bo nie chce mi się wierzyć że tak to powinno działać. Dzięki !

Sprawdź dokładnie ustawienia gry, bo możliwe, że same się przestawiły po jednej z aktualizacji.

Ja miałem podobnie z pierwszymi aktualizacjami w tej grze, musiałem za każdym razem ustawiać na nowo.

Radzę też sprawdzić, czy nie masz ustawionej blokady fps pod monitor lub po prostu ograniczonego klatkarzu w samej grze.

Na takim sprzęcie dziwne , że wyciągałeś te 150 fps przy tak dynamicznej rozgrywce, ale jak tak mówisz to tak pewnie jest.

Pozdrawiam!

Mam tak samo jak ty, powinienem mieć stałe 75 fpsów, a spadają mi do 40, nawet nie w team-fightach, tak po prostu. Wydaje mi się że to coś od blizzarda

Już kilka razy próbowałem ustawić grafikę na low dokładnie sprawdziłem wszystkie opcje i nic ;/ dziwna sprawa gdyby to tylko jeden z nas miał ten problem ale kolega ma dokładnie takie same spadki no nic trzeba czekać na jakiegoś patcha bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć ;/ Dzięki !

Cześć! razem z kolegą chcieliśmy pograć po przerwie w overwatch'a mamy prawie taki sam sprzęt czyli gtx 770 + i5 3570 gra nam smigała bez problemu i FPS"y nie spadały poniżej 150 fps (średnie/low) no i ostatnio chcieliśmy zagrać a tu fps spadają nawet do 60 czyli o 100 fps mniej niż przed przerwą, gra na low detalach chodzi gorzej niż kiedyś na ultra, rozumiem że jakiś patch może bardziej obciążyć komputer ale nie o tyle :( Jakiś pomysł jak to naprawić ? Bo nie chce mi się wierzyć że tak to powinno działać. Dzięki !