Barometr Wyborczy 2015

Jak bardzo Korwina i Kukiza oraz PiS nie trawię i twierdzę że to kiepskiej jakości bajkopisarze tak twierdzenie że się kopiuje ich programy bez wierzenia w nie jest dosyć głupim stwierdzaniem według mnie.

Współczuję ludziom, którzy pójdą zagłosować na Korwina.

Takich ludzi powinno wsadzać się do zoo, a małpy wypuścić do ich naturalnego środowiska.

warn_ico.png
Obraza osób, które głosują na Korwina ~ blaumro
Współczuję ludziom, którzy pójdą zagłosować na Korwina. Takich ludzi powinno wsadzać się do zoo, a małpy wypuścić do ich naturalnego środowiska.

Chcesz aby biedne małpy wyzdychały? W końcu coś takiego jak dzielnie się posiłkiem z innymi to według co bardziej hardkoroywch kuców socjalizm.

Chcesz aby biedne małpy wyzdychały? W końcu coś takiego jak dzielnie się posiłkiem z innymi to według co bardziej hardkoroywch kuców socjalizm.

Wszystko co nie jest Korwinem, to dla przeciętnego korwinisty socjalizm i lewaki :v

Siadłem sobie ze stroną dłuższą chwilkę. Wziąłem programy wyborcze wszystkich "zainteresowanych" i odpowiadałem tak, by wybór był oczywisty (odpowiedzi pod partię, a nie partia z odpowiedzi) - efekt? Korwin zawsze był w top 3 (w 6 przypadkach na pierwszym miejscu, i po razie na drugim i trzecim). I skłoniło mnie to do jednej refleksji. Albo strona została stworzona, by ściągnąć na stronę Korwina niezdecydowanych (w końcu kto poza osobami robiącymi to z czystej ciekawości i dla zabawy by zajrzał?), albo program tejże partii jest tak "elastyczny", że wpasuje się zarówno dla zatwardziałych prawicowców jak i lewicy. Osobiście przychylam się do tego drugiego, bo czytając program z jednej strony dość liberalni, dbający o wolność jednostki, z drugiej jednostki tylko wybranej "pasującej" do wizji.

Nie mniej - wybory na obecną chwilę to pytanie czy mają mi zabić ojca czy matkę, więc póki się nie pojawi na scenie (której bacznie się przyglądam), ktoś, kto rzeczywiście będzie mógł coś zmienić, odpuszczam je sobie. Może kiedyś dożyję takiego kandydata.

Współczuję ludziom, którzy pójdą zagłosować na Korwina. Takich ludzi powinno wsadzać się do zoo, a małpy wypuścić do ich naturalnego środowiska.

Bla, bla, bla. Jak wspomniałem, ze skrajności w skrajność. Z jednej strony ktoś broni do upadłego, a z drugiej jedzie jak tylko potrafi. Ja natomiast współczuję wszystkim, którzy nie potrafią zaakceptować poglądów drugiego człowieka i w tak agresywny sposób się wypowiadają.

Ja takim ludziom też bardzo współczuję i właśnie dlatego korwiniści powinni wylądować w zoo.

#WOLNOŚĆDLAMAŁP

@DOWN
Hauuu, kryptokorwinista.

Twoja postawa w tym momencie nie różni się niczym od tego, co atakujesz. Nie chce być niemiły i uszczypliwy, ale jesteś zwykłym warzywniakiem politycznym, bo nie potrafisz zaakceptować poglądów drugiej osoby. Tak jak większość skrajnych korwinistów. Nie rozumiesz, że w polityce chodzi o dojście do konsensusu i wyrobienie wspólnego dobra. Nie pojmujesz, ze nawet dla ciebie skrajnie głupia rzecz może się okazać dobra. Psioczysz, bo psioczysz, nie ważne jakie masz tam powody, zwyczajnie atakujesz, bo uważasz że taki sposób myślenia jest gorszy od twojego i tym samym jak wspomniałem już, staczasz się na tak samo niski poziom jak większość warzywnych korwinistów, którzy posługują się terminologią której nie rozumieją.

Nie utożsamiam się z żadną partią i żadną osobą, bo wszyscy dla mnie zwyczajnie z zawodu są politykierami, którzy nic nie wnoszą, no ale jak już chcesz atakować i prowokować to możesz się bardziej starać. Ewentualnie czytać wcześniejsze posty~

Powiem tak z perspektywy w sumie typowego wyborcy centrolewicowych partii. Korwin uśmiechem żartem posiada kilka dobrych pomysłów. Problemem jest to, że te kilka dobrych pomysłów jest zalane armią bzdur ekonomicznych, społecznych i ideologicznych.

Tak z innej beczki ja zawsze używam latarnika wyborczego. http://www.latarnikwyborczy.pl/

LOL

http://screenshooter.net/102174795/ehvdxxb

Wszędzie wybierałem "wolę nie odpowiadać" i "trudno powiedzieć".

Niezła strona.

Prawda jest taka, że 90% wyborców Korwina to ludzie, którzy nawet nie przeczytali jego programu.
Pamiętają tylko z telewizji jak to kogoś zmasakrował lub pośmigał trochę po feministkach i homoseksualistach.

A ja się Korwina najzwyczajniej boje, jego osoby, nieprzewidywalności i ukochania w stronę jego ekscelencji Putina... Przecież to nawet nie jest poważne...

Są w Polsce ludzie, którzy bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę.

W Polityce międzynarodowej nie kieruje się sympatiami, czy antypatiami, a czystym, wyrachowanym i bezwzględnym interesem.

Co do tego testu, wszystkie takie testy są o d*pę rozbić. Tak jak prof. Gwiazdowski w jednym z wywiadów powiedział, większość ludzi w Polsce ma takie same poglądy jak Korwin, wielu spośród nich po prostu nie zgadza się z jego retoryką i w tym tkwi jego problem. Ja odkąd mam prawa wyborcze, głosuję na otoczenie Korwina, czy hipotetycznie zakładając ich dojście do władzy, coś w Polsce by się zmieniło? Nie wiem, to jest kwestia wiary w człowieka, być może osoba, która od dziesiątek lat głosi te same poglądy, jest na tyle wiarygodna, że mogła by coś w tym kraju zmienić. Zgadzam się też, że wielu aktualnych sympatyków Korwina nie zna nawet 10% programu partii, Korwin jest osobowością internetową, młodzi ludzie "memują" go, klaszczą z tzw. masakr lewaków etc. . Trzeba też odróżnić prywatne poglądy Korwina od programu partii, w wielu kwestiach się różnią.

Ja osobiście głosuję za likwidacją podatku dochodowego (każdy pracujący człowiek, jak i przedsiębiorca powinien to popierać), karą śmierci i prywatyzacją szkół, szpitali, zmniejszeniem biurokracji, uproszczeniem podatków etc. , a nie na poglądy Korwina odnośnie spraw światopoglądowych. Żadna inna partia startująca w tych wyborach, prócz KORWINy, nie ma programu wolnorynkowego, więc mogę oddać mój głos jedynie na człowieka z tej partii.

Myślisz, że taka ustawa w/g przejdzie haha

Może jeszcze akcyzę z paliwa usunie albo marihuanę zalegalizuje.

Jego program jest całkiem okej, ale należy patrzeć na takie małe sprawy, które faktycznie mogą zaistnieć.

Tylko, że one nie różnią się prawie niczym u żadnej partii. Taki system emerytalny to chyba każda partia go ma, a jakoś nic w tej sprawię się nie zmienia.

System emerytalny to całkiem inna bajka, z tego się nie da wyjść bez bólu.

Co do marihuany etc., tu nie chodzi o to by zalegalizować cokolwiek. Dorosły człowiek powinien mieć prawo do jedzenia i palenia co chce. Oczywiście na wszystkie te tematy trzeba patrzeć z perspektywy modelu państwa idealnego, przez pryzmat którego Korwin tłumaczy te swoje poglądy. W państwie idealnym nie ma publicznej służby zdrowia, na którą składa się jakaś grupa ludzi, w takim kraju, człowiek trujący się na własne życzenie, sam musi zafundować sobie leczenie :) .

Powiem tak z perspektywy w sumie typowego wyborcy centrolewicowych partii. Korwin uśmiechem żartem posiada kilka dobrych pomysłów. Problemem jest to, że te kilka dobrych pomysłów jest zalane armią bzdur ekonomicznych, społecznych i ideologicznych. Tak z innej beczki ja zawsze używam latarnika wyborczego. http://www.latarnikwyborczy.pl/

Zrobiłem kiedyś temat z latarnikiem wyborczym, prawdopodobnie gdzieś jeszcze jest na forum.

A co do bzdur, zamiast rzucać frazesami może podałbyś jakies przykłady tych bzdur?

Wszystkich proszę o pisanie na temat i braniu udziału w ankiecie, bo temat własnie po to został stworzony, bez obrażania się, jak to robi 1 gwiazda.

Są w Polsce ludzie, którzy bardziej nienawidzą Rosji, niż kochają Polskę.

Niezbyt ciężka rzecz do osiągnięcia biorąc pod uwagę sytuację międzynarodową.

W Polityce międzynarodowej nie kieruje się sympatiami, czy antypatiami, a czystym, wyrachowanym i bezwzględnym interesem.

Brawo odkryłeś najstarszą zasadę dyplomacji i polityki. Cóż Machiavellim czy Platonem to ty nie będziesz ale próbuj dalej.

Ja osobiście głosuję za likwidacją podatku dochodowego (każdy pracujący człowiek, jak i przedsiębiorca powinien to popierać), karą śmierci i prywatyzacją szkół, szpitali, zmniejszeniem biurokracji, uproszczeniem podatków etc. , a nie na poglądy Korwina odnośnie spraw światopoglądowych. Żadna inna partia startująca w tych wyborach, prócz KORWINy, nie ma programu wolnorynkowego, więc mogę oddać mój głos jedynie na człowieka z tej partii.

A teraz przeczytaj pierwszy i drugi rozdział Konsytuacji i pomyśl jak trudno było by opierniczyć przy korzeniu każdy z tych pomysłów przed TK?

Zrobiłem kiedyś temat z latarnikiem wyborczym, prawdopodobnie gdzieś jeszcze jest na forum.A co do bzdur, zamiast rzucać frazesami może podałbyś jakies przykłady tych bzdur?Wszystkich proszę o pisanie na temat i braniu udziału w ankiecie, bo temat własnie po to został stworzony, i co najwyżej wypowiedzeniu się, bez obrażania się, jak to robi 1 gwiazda.

Jak pokażesz mi ich program to ci go z chęcią skomentuję bowiem jedynie co znalazłem to jakieś 12 hasełek na jego blogu. No ale jak chcesz to mogę ci skomentować te 17 hasełek które wyglądają jakby były napisane przez ławkowych filozofów circa 13 lat wzwyż.

1. Wprowadzenie do Konstytucji zasady: „Chcącemu nie dzieje się krzywda

Taaaaa a wypadki losowe to anomalie w Matrixie u Korwina zapewne.

2. Dystansowanie się od większości zaleceń Unii Europejskiej – zaczynając od takich idiotyzmów,, jak propaganda „gender” itp. Ustalenie, że Polska wchodzi do strefy €uro w roku 2222

Jaka propaganda gender na miłość Sigmara i Imperatora? Jak na razie nie widziałem jakiejkolwiek pracy która by obalał gender w sposób naukowy i nie jest obudową do poglądów społecznych autora.

3. Racjonalizacja ustawodawstwa: 11 osób w Radzie Stanu, 32 w Senacie; natomiast Posłowie (120) na Sejm normalnie pracują i spotykają się raz do roku by podnieść lub obniżyć podatki

Racjonalizacje każdy głosi i jak na razie marne skutki jak tu widzę. I serio raz do roku Sejm? Tak to można sobie rządzić kołem gospodyń Wiejskich w Pcimiu Większym a nie państwem z 39 milionami obywateli w XXI wieku.
4. Wprowadzenie Rządu (sześć ministerstw plus Premier) na miejsce „Rady Ministrów”.
Taaaa pomijam że coś takiego jest wykonalne w XXI wieku? No chyba że to jest ukłon w stronę monarchistów i Konstytucji 3 maja. Zresztą jak on sobie do jasnej ciasnej wyobraża 6 ministrów opanowaniem takich sprawę jak gospodarka wojsko finanse prawo sprawy wewnętrzne, zewnętrzne, administracja, edukacja, służba zdrowia, rolnictwo i kilka innych. No chyba że to plan Korwina aby dzięki temu wykasować całą resztę minstrów przez totalny paraliż.
5. Radykalna redukcja biurokracji (zmniejszenie liczby urzędów i zakresu ich działalności) Deregulacja wszelkich zawodów (poza np. notariatem)
Czy mam serio pokazywać do czego prowadzi totalna deregulacja?
6. Losowanie sędziów, ich anonimowość, „roczki sądowe” (sesje wyjazdowe), video-zapis każdej rozprawy. Sądy „kapturowe” dla sędziów
Oj moje ty słoneczko z udziału zamkniętego w Tworkach jak widać coś dzidzia słyszała ale nie do końca wie gdzie co i jak? Biedna dzidzia. Losowanie sędziów to kretynizm bowiem to godzi w ich niezawodność, wjazdówki są robione przez wysłanie świeżo mianowanych sędziów do innego miasta jeżeli jest miejsce w danym sądzie, sądy kapturowe są w postaci samorządu sędziowskiego, a video zapisy każdej rozprawy są pogwałceniem większej ilości zapisów Konstytucji niż to jest warte.
7. Przywrócenie kary śmierci
Tak moratorium na karę śmierci to taka nic nie warta bzdura. Jak i gro badań wskazujących ze kara śmierci nie ma żadnej wartości odstraszającej ani tym bardziej resocjalizacyjnej?
8. Wprowadzenie prywatnej prokuratury jako konkurencji dla nieudolnej państwowej
*odgłosy pękającego stołu od uderzenia głową w stół* Serio? I ten facet ma czelność gadać o braku korupcji? Nie wiem on pisał to bez prochów czy co?
9. Zniesienie przymusu ubezpieczeń.
Pomijam to że to co teraz uważa się za przymus ubezpieczeń nie był przez długi czas nim? Wystarczyło złożyć oświadczenie o tym że się pozostaje w OFE (soją drogą największy wałek w historii III RP to własnie OFE)
10 Przywrócenie wieku emerytalnego, odszkodowania dla obrabowanych przez PO-PSL. Postawienie przed sądem tych, którzy obrabowali kandydatów na emerytów.
Hmmm więc demografowie socjologowie i statystyce twierdzący ze BEZ podniesienie wieku emerytalnego cały system by się zawalił bowiem społeczeństwo nam się cholernie starzeje a teraz wchodzi w wiek emerytalny wyż po II wojnie światowej to od taka bzdurka co?
11. Usuniecie państwa z gospodarki.
Nie da się, No chyba że usuniesz państwo z rzeczywistości. Bowiem jakby na to nie patrzeć PAŃSTWO ZAWSZE JEST W GOSPODARCE w takim czy innym stopniu. Czy to przez regulacje, stanowienie prawa czy podatki. No ale pan Korwni jak zwykle omija ten fakt. Lub po prostu decyduje ten fakt ignorować.

12. Likwidacja państwowego szkolnictwa (w okresie przejściowym: „bon oświatowy”). Przywrócenie zasady, że o dzieciach decydują rodzice, a nie urzędnicy.

........ Brak komentarza na ten pomysł. Zresztą teraz rodzic może decydować gdzie i jak chce kształcić swoje dzieci.

13. Likwidacja państwowego lecznictwa.

Bowiem prywatne jest takie lepsze. Patrz na USA...... OH wait........ to fakt nie jest.
14. Prywatyzacja firm państwowych
Coś mi świta tam że to jest zły pomysł....... I to nie było przez przypadek ze sprzedażą przez Chile czy przez Argentynę wodciągów państwowych...... ciekawe czemu to się nie podobało ludziom...... Mozę dletgo ze ceny wzrosły niemiłosiernie?
15. LPD – Likwidacja Podatków Pochodowych (oraz od kupna-sprzedaży)
Dowodów twierdzenia brak.....
17. Likwidacja wszelkich ulg i zwolnień podatkowych. Zakaz dla samorządów udzielania jakichkolwiek przywilejów dla inwestorów.
Czy mam serio cytować że często właśnie te obniżki na dzieci i inne pozwalają sporej ilości polskich rodzin przetrwać? No ale co tam spodziewać się po zatwardziałym Neo-Konie.

image.jpg

Nie ten program jest tak zły i tak totalnie nieprzemyślany ze aż szkoda gadać. Pomijam to ze jest najeżony arbitralnym stwierdzeniami nie popartymi żadnym dowodami.

Z czystej ciekawości czy tylko jak mam takie wrażenie ze wyborcami ArcyKuca są przeważnie ludzie poniżej 18 roku życia ewentualnie studenciki nie mające pojęcia o niczym?

Wszystkie twoje komentarze co do pkt można co najwyżej wsadzić do kibla i spuścić..

bo taką wartość mają, po prostu czysty stek bzdur..

A co do wieku wyborców,pisze to osoba która swój wiek ukrywa, i twierdzi że na korwina głosują tylko 16 letnie gimbusy,oh wait przecież glosować można od 18 lat..

To proszę udowodnij poczekam, wieczność zapewne no ale cierpliwość jest cnotą.

Tak po za tym czemu niemalże we wszystkich pseudo wyborach w gimnazjach wygrywa *gasp* Korwin? To pewnie nie ma nic związanego tym, że większość jego wyborców nie widziała na żywo komisji wyborczej z prawdziwego zdarzenia. No ale co ja 25 letni człowiek może wiedzieć o tym . W końcu ukrywam swój wiek........

wyborcy gimnazjalni to nie wyborczy tylko banda dzieci, a na korwina głosują ludzie w przedziale wiekowym 20-40

a co do ukrywania:

"

  • Wiek: Wiek nie został ustalony
  • Urodziny: Data urodzin nie została podana"