BDO - czas na granie

Chyba na odwrót nie pleć głupot… PVE to nie tylko dungeony i raidy, ale life skille, questy, storyline, itd., a PVP jest ubogie, z durnym systemem karmy.

PvE to przede wszystkim zawartość, którą możesz przechodzić z innymi czyli rajdy, dungeony, triale, hunty, world bossy itd. Pozostałe aspekty - crafting, pety, housing, life skille mają na celu umilić powyższe + PvP (jeśli gra oferuje).

Opisze ci tak w skorcie. 1h to malo faktycznie ale dasz rade dzieki afk przychoda tutaj polecam zapoznac sie z google i poszukac serverow discord o danych rzeczach (konie, cooking alchemia itp) Z klas ktore wymieniles wdg mnie duzo lepiej bedzie ci isc w Ninje ale succesie > lepszy grind > w 1v1 prostszy i tak samo zabojczy gorsze ma 1vX ale tez daje swietnie sobie rade a awa czyli “samurai” niestety wymaga wiecej umiejetnosci i jest bardzo nieprzyjemny w grindzie . Wizarda/witchke odradzam mimo ze grinduja calkiem fajnie to postacie szybko sie nudza w 1v1 masz szanse tylko po cc i oneshocie inaczej zawsze bedziesz gnojony ale za to w gildiach pvp szybko bys znalazl miesjce bo obrazenia AOE w walkach druzynowaych o teren tzn. Nodach wizard robi rozpierdol (nie zmienia to faktu ze po za liczbami z dmg PA (defensywny buff bardzo silny i healem) nadal bd bardzo nudno. Co do samej gierki polecam a wrecz nakazuje ci xD zrobic main questy wszystkie dostaniesz za to przyjeny ekwipunek na start te 100 mln zotaw na pozniej sa to sprawy groszowe ale na starcie to fajna kaska. Polecam ci tez od razu znalezc gildie ktora ci pomoze masa teraz polskich gildi dla takich jak ty ;D Ja bawie sie w glownie w pvp ale cala droge gierki mam za soba jak masz pytania smialo pisz mi na pw na discordzie chetnie odpowiem, pogadam i moze potem jak sie wkrecisz znajdziemy ci jakas “lepsza” gildie ;D moj diskord id tutaj zostawiam >? Faksu xD#4123