BDO jaki priv server

Witam, zastanawiam się, który z priv serverów bdo wybrac, z tego co mi wiadomo 2 sa popularne, Gamez BD i OgreFest. Który dluzej ustoi? W ktorym lepszy balans i czy wgl wystepuje na nich item shop?

Nie gralem na OgreFest wiec co do niego sie nie wypowiem ale co o Gamez DB moge cos powiedziec.
Szczerze serwer dziala bardzo fajnie. Jakis wiekszych lagow czy bugow nie mialem. Patche rowniez na biezaco, moze z tydzien-dwa do tylu do tego co jest na naszej globalnej wersji. Gdy gralem na poczatku byly tylko 2ch teraz gdy logowalem z 3tygodnie temu bylo ich juz chyba 5. Ludzi multum, jest z kim bic world bossy(na kzarke czy na ta harpie co dendaliony leca wiecej osob niz na globalu). Gildii sporo chociaz nie wiem czy node wary itd dzialaja.
Co do item shopu. Jest i znajduje sie w nim to samo co na globalu ale Perly dostajesz za bycie online. Z tego co pamietam 30min online - 75 perel. Zostawic komputer na 2 dni i mamy juz 5 petow. Premium daje duzo lepsze bonusy niz normalnie. Okolo 1000 udzwigu i wiecej slotow. Ale to chyba jest na start z kalendarza.
Istnieje jeszcze dodatkowa opcja subskrypcji. Kosztuje chyba okolo 10$ miesiac i dodaje mozliwosc wlaczenia w grze np loot filtra i innych bonusow, ktorych nie pamietam. Dziala to tak, ze np przy podnoszeniu loota nie bedzie zbieralo zielonych itemow. Albo bialych/szarych ale bedzie podnosilo scrolle, armor i weapon stony. Jest to dosc przydatne, bo przy zwiekszonym loocie idzie w kilka minut grindu zajebac sie zielonymi broniami czy innym syfem. Chociaz sam gralem bez tego i nie mialem jakis wiekszych problemow.

Do tego duzo latwiej o boss gear niz na globalu. Takie kzarki, kutumy czy inne czesto wisza na markecie i idzie normalnie je dostac. Troche gorzej z butami czy dim tree armorem ale tez nie jest tak zle.
Szczerze polecam. Mimo to, ze mam kupiona globalna wersje czesto wracam na priva glownie przez to, ze nie musze wydawac setek zlotych na tier3 pety, namioty i artisan memory.

Ogolnie nie logowalem tam kolo miesiaca juz ale raczej duzo sie nie zmienilo.

Probowalem zagrac na tym privie i znowu mnie odrzucilo od BDO to co na globalu, a mianowicie, PIERDYLIARD pieprzonych i zbednych tekstow na ekranie. Taki syf ze mnie az glowa zaczela bolec i po 20 minutach wywalilem z dysku… Jezeli ktos mi powie/poda lub podrzuci jakis plik cfg gdzie ktos ma ustawione UI w taki sposob, ze jest tam MINIMALNE minimum jakie jest potrzebne do gry, i nie bedzie tego wkur***jacego ogloszenia co 2 sekundy ze jakis typ ktorego mam w dupie zdobyl jakis item, to bede wdzieczny i wtedy zagram w to dluzej niz 30 minut. Bez tego nie dam po prostu rady bo ten clusterfuk tekstu ktory mi do niczego potrzebny, zasmieca mi tylko widok i psuje imersje.

Co do tych wyskakujacych ogloszen to mozna je normalnie w opcjach wylaczyc.

Ktoś jest chętny do grania na privie Gamez DB? Bo właśnie ściągam ów serwer. Jak coś to priv :wink:

Jak pobierać, instalować pierdyliard addonów do WOW i je konfigurować to jest okej ale jak już w BDO usiąść w Ustawieniach i skonfigurować UI to BDO złe.
Dżizes, jakie community WOW to hipokryci.

2lajki

Może to i głupie pytanie i odpowiedź jest oczywista, ale czy GamezBDO jest… ekhem… darmowe? Czy trzeba abonament jak na officialu? Wsm pierwszy raz stykam się z prywatnymi serwerami.

Grę masz w pełni darmową, perły dostajesz 80 co 30 minut. Mają też ich własne premium z loot filtrem ale to jest opcjonalne.