BDO poczatek

witam zaczynam swoja przygode z BDO wlasnie sie pobiera mam 7dniowego triala kiedys wyczytalem ze podobno jak sie zdobedzie 60lvl w tym trialu dostaje sie gre za free dalej to jest aktualne? i czy znajdzie sie jakas gildia dla noobka?

Już tego nie ma i musisz zakupić grę za 9,99 euro lub może ktoś ci ją sprezentować wtedy dostaniesz ty gre a on gifta. Gildii jest sporo i zawsze ktoś cię weźmie pod skrzydła

ok dziekuje za rade a jakie koszta sa tego prezentu gry ?

To działa tak, że ktos ci kupuje gre za 9,99 euro i dostaje za to gift. Musisz napisac na reddit bdo czy gdzies jesli nie masz kasy to jest szansa ze ktos inny ci kupi.

Prawdopodobnie cię zmylił sposób w jaki kolega to próbował wytłumaczyć. By to uporządkować : to ON tobie daje prezent - grę, a sam dostaje odrobinę więcej niż normalnie by za tą cenę dostał (gdyby np sb konto w grze doładował walutą). W ten sposób ty zyskujesz grę w prezencie, a on dostaje za tą samą kwotę więcej niż normalnie. Jest to sytuacja wygrana-wygrana, więc ludzi chętnych na takie coś jest całkiem sporo :stuck_out_tongue:

rozumiem a gdzie najlepiej sie o to pytac ?

reddit albo oficjalne forum

Proszę bardzo, temat zbiorczy na oficjalnym forum w sprawie kluczy : https://community.blackdesertonline.com/index.php?threads/megathread-game-codes-looking-for-giving-out.131266/page-73

Od siebie dodam tylko (tak by zwiększyć twoje szanse na dostanie gifta) że najlepiej jakbyś na trialu wbił 50 lvl, bo osoba “obdarowana” musi dobić 50 lvl żeby ten kto ci sprezentował grę dostał swoje nagrody. A wiadomo - tobie zależy na grze, a temu komuś na np pecie-jeżyku, jak będzie wiedział że gdy tobie da klucz to tego samego dnia dostanie peta będzie bardziej skłonny wybrać ciebie a nie innych. A 50 lvl na trialu to kwestia 2 dni luźnego grania (do tego jest to świetna okazja by zobaczyć czy w ogóle ta gra ci pójdzie, czy ci się spodoba itd).

Warto też od razu w tym samym poście podać serwer (EU/NA), bo gifty są oddzielne na te serwery. No i oczywiście sprawdzaj ten temat raz, czy nawet kilka razy dziennie w wolnej chwili, bo jak twój post będzie sprzed paru dni to komuś może nie chcieć się przekopywać i pytać 20 osób czy mają już grę, tylko napisze “mam do oddania X giftów” i ludzie mają się zgłosić do niego. Ja np właśnie w ten sposób zdobyłem swój kluczyk :stuck_out_tongue:

Powodzenia i oby Moc była z tobą :smiley:

dzieki wielkie za pomoc wiec trzeba sie wziasc do bicia lvlku :smiley: