BDO Priv

Cześć, może ktoś polecić fajnego priva do BDO? Tak wiem, zdaje sobie sprawę, że może ich nie być. Oprócz GameZ, bo tam grałem dużo i Crimson Desert Online, tam jest 5 osób na krzyż wydaje mi się, sądzę po pustej Velii.

A po co grać na piratach jak wszyscy grają na serwerach oficjalnych.

1lajk

Na privach masz puste miasta bo nikt nie bawi sie w afk zarobek typu, procesing czy gootwanie. Tam w full penach po chwili latasz wiec nie ma 100 osob stojacych przy storagu.

Grałem na Gamez i nie ma tam pen po chwili. Dość sporo grałem na privie, więc takie odpowiedzi są zbędne. Szukam kogoś z wiedzą by mi odpowiedział na pytanie. To wszystko.

Dobrych prywatnych serwerów do BDO nie ma bo… narzekają głównie ci co nie lubią grindu, podczas gdy cała reszta dobrze się bawi na oficjalnych serwerach. Privy do wowa powstały tylko dlatego że gra miała masę dodatków, a każdy następny dodatek “kasował” poprzedni i nowsi gracze chcieli zobaczyć jak to było kiedyś, pograć w inne raidy/dungeony. W BDO to nie przejdzie bo zwyczajnie gracze są na różnych przedziałach levelowych/gearowych przez co są na wszystkich spotach, nawet tych co były wydane x lat temu.

Ale kto co woli - polecam wpisać “bdo private server ranking”, poklikać w różne rankingi i zobaczyć, serwerów jest dużo… ale czy któryś “dobry”? Na to pytanie ci już nikt nie odpowie bez szczegółów których nie podałeś. Dla przykładu ty mówisz że “nie ma tam pen po chwili”, a ja jak zerknąłem w opisówkę serwera i widzę 10x exp i 10x drop to po prostu złapałem się za głowę i zacząłem zastanawiać jaki jest wtedy sens gry. Na oficjalnym serwerze dają 53 scrolle na 530% expa, czyli exp x5 i to już jest tak duży boost że szok, co dopiero x10. Tak więc albo sam zerknij na rankingi albo wyjaśnij czego dokładniej szukasz, bo “dobry” serwer dla każdego znaczy co innego. Jeden woli rate’y x1, inny x100, a kolejny to w ogóle chciałby żeby mu dali 70 lvl i full pen gear. I każdy będzie twierdził że jego serwer jest najlepszy :stuck_out_tongue:

Powiem inaczej, wiem że są x10 srwery takie są bez sensu, gear mnie nie obchodzi. Na gameZ jest x500 czy nawet więcej, ale raty są bez znaczenia, i na privie i na globie robie ten ave w jeden dzień. Szukam priva po prostu by pograć inną postacią i to wszystko. Latam po tych prywatnych listach. Kiedyś był Ogre czy jakoś tak, ale zamknęli, jest GameZ, gdzie gra masa ludzi, jest też Crimson, ale tam jest kilka osób mimo, że forum aktywne. Myślałem, że ma ktoś jakiegoś privka poza tymi wymienionymi. Wiem po przykładzie innych gier, że są dobre privy bez spisów, krążą gdzieś po Discordach. Ale widać chyba nie ma więc szkoda.