BDO ps4 problem

Czy również ktoś ma problem z odpaleniem BDO na ps4 , a mianowicie z open betą.
Problem wygląda następująco gdy próbuje odpalić BDO wyskakuje mi żebym je zaktualizował do najnowszej wersji gdy usiłuje to zrobić pisze że moja wersja jest najnowsza.Przy odpalaniu wyskakuje błąd ce-34632-8, jeżeli ktoś miał podobny problem lub wie jak temu zaradzić to proszę o pomoc z góry dziękuje :slight_smile:

Mam ten sam problem! Usuwałem grę instalując ja jeszcze raz i nadal nic:/

Próbowałem dokładnie tego samego nawet sprawdzałem czy mam aktualizacje ps4 zrobioną i wszystko było jak należy.Pytanie tylko czy błąd leży po ich stronie czy mojej

Mordeczki… Cała Europa ma tego buga, wyjątki grają, wina leży po stronie SONY ,a my …leżymy i kwiczymy ,że tak powiem. Jedyne wyjście aby potestować, to założenie drugiego konta gdzieś np. w USA, i bez pobierania klienta, granie w bete na tym Waszym ściągniętym.

To lipa a już się tak cieszyłem :frowning: No nic to teraz tylko liczyć na to żeby na premierę nie było takiej wtopy i czekać do premiery :frowning:

Hmmm a nie pomysleliscie ze tylko osoby ktore nie zakupily gry moga zasmakowac beta testow zeby liznac i kupic ten tytuł , zanim kupilem gralem z 2 h nastepnie kupilem i blad o aktualizacji

Polecam twittera BDO i doinformowanie się. Twoje teorie są z palca wysnute…

Załóż nowe konto ps4, dezaktywuj stare. Wejdź w store, wyszukaj bete BD, kliknij pobierz. System poinformuje Cię, że gra jest już pobrana. Możesz grać na NOWYM koncie, nagrody z bety typu pet będą wysłane w postaci kodu na maila.

Lepszy sposób:
1: Załóż konto na PSN USA ( 5 minut roboty)
2: Pobierz grę z PS Store USA
3:Wyloguj się, zaloguj się na swoje główne konto i graj :wink:

Znalazłem coś takiego na reddit:

JEzeli nie umiesz ang to przetlumacz w google translate, w skrocie musisz zalozy kolejne konto PSN, ustawic je jako glowne konto, wejsc do sklepu, “kupic” BD (wyskoczy error), potem wracasz do swojego prawdziwego main konta, ustawic jako glowne, potem musisz je deaktywowac (nie martw sie, bedziesz mogl je reaktywowac po open beta), potem wchodzisz w ustawienia i odlaczasz konsole od internetu, resetujesz konsole, uruchamiasz BD, bedziesz mogl sie zalogowac, ale przed tym wróc do ustawien i wlacz inernet.

W ten sposob mozesz ominac ten bug, ale bedziesz musial powtarzac ta czynnosc z resetowaniem i wylaczeniem neta za kazdym razem jak bedziesz chcial pograc.

Szkoda nerwow jak dla mnie xD Poczekaj az te downy naprawia ten bug