BDO Steam - problem

Witam, jak pewnie nie ciężko się domyśleć, połakomiłem się na darmowa kopie gry na Steam. Jak to bywa z moim szczęściem, oczywiście nie obyło się bez dodatkowych problemów. Już tłumaczę o co chodzi. A więc po zainstalowaniu gry oraz jej uruchomieniu pojawia się logo gry i ładowanie antycheata. Jednak gdy ow antycheat się załaduje, pojawią się czarne okno i gra zamiast się uruchomić po ok. 2/3 sekundach crashuje do pulpitu (brak jakiegokolwiek błędu). Szukałem rozwiązania problemu w internecie i okazuje się że nie jestem jedyny który ma, bądź miał ow problem. Rozwiązań jest niby sporo, ale albo nie działają, albo wymagają grzebania w plikach gry, których ja nie mogę znaleźć u sb na kompie, np. bdo.bat. Czy ktoś z tego forum również miał taki problem i wie jak się go pozbyć? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Trzeba po prostu poczekać, powinni dzisiaj jakiegoś Fix’a dać, bo ogólnie to przenoszenie nie obyło się bez błędów. Po 40 godzinnej przerwie technicznej nie można się zalogować i dużo osób ma właśnie różne błędy.

Aha, tyk myślałem że może to mieć związek z przenosinami. No nic trza czekać, prawdę mówiąc i tak nie jestem przekonany czy BDO będzie w mare płynnie chodzić na moim złomie. Poczekamy, zobaczymy.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Czyli ta garstka osób online na steam czeka na fixa? :slight_smile:
tu fix, zajebalem z reddita, bo też mi się to ścierwo nie włączało
HALYNA JAK NAPRAWIC TEGO BLACK DESERTO ZEBY SIE ODPOLIŁ? (fix) - Gry mmo / Black desert - Forum o grach MMO / MMORPG / MOBA

No nie zauważyłem jak to pisałem, że serwery już Online. O której włączyli? Bo siedziałem do późna i też nie mogłem wbić.