BDO ToxicTeam [Alustin]

Jak będzie merge serwerów to chętnie dołączę ;) (nowy gracz) :P

hrhrhrhr tylko jest jeden maly problem Was (ToxicTeam) to prawie niema :D to co Wy chcecie tworzyć ?

BTW Macie chocia jakiegos noda 2?

Mamy Balenos....

Jak ja kocham kiedy wypowiadają sie ludzie, którzy nie maja o niczym pojęcia. Spokojna twoja rozczochrana. Gramy i mamy sie dobrze. Główna sekcja siedzi teraz u Vikingow. Czekamy na większa ilość aktywnych graczy z gearem i lvlem. Na tsie non stop po 60+ ludzi. Korzystamy z uroków Alustina przed merge.

Chetnych zapraszam na tsa. Zaczniemy juz sie poznawać przed merge !

Co niby macie ? że niby region Balenos macie ? HA ?

Aktualnie region Balenos należy do XenoTavern jak zwykle widzę wy wmawiacie sobie rzeczy, żyjecie w wyimaginowanym świecie :D

Rzeczywiście macie czym się szczycić 3/4 gildii siedzi w obcej międzynarodowej gildii i wy mówicie o tworzeniu polskiego community ! Róbcie co chcecie ludzie i tak się zorientują co i jak !

Edit :

Ja się jednak pomyliłem, XenoTaern wzieła Serendie ale to i tak nie zmienia to faktu że żyjecie w wyimaginowanym świecie ponieważ Balenos nie jest wasz tylko Vikingów. Merge wam i tak nic nie da są jeszcze inne gildie a wasza jest toksyczna o czym świadczy sama nazwa i wiele wiele więcej !

Co niby macie ? że niby region Balenos macie ? HA ?

 

Aktualnie region Balenos należy do XenoTavern jak zwykle widzę wy wmawiacie sobie rzeczy, żyjecie w wyimaginowanym świecie 

 

Rzeczywiście macie czym się szczycić 3/4 gildii siedzi w obcej międzynarodowej gildii i wy mówicie o tworzeniu polskiego community ! Róbcie co chcecie ludzie i tak się zorientują co i jak !

Edit :

Ja się jednak pomyliłem, XenoTaern wzieła Serendie ale to i tak nie zmienia to faktu że żyjecie w wyimaginowanym świecie ponieważ Balenos nie jest wasz tylko Vikingów. Merge wam i tak nic nie da są jeszcze inne gildie a wasza jest toksyczna o czym świadczy sama nazwa i wiele wiele więcej !

Właśnie widać kto żyję w wyimaginowanym świecie. Xeno straciło ten region w walce z nami (2 tygodnie temu). Ostatnio nawet walczyliśmy o 2 regiony naraz.

Nie wiem co ty chcesz mi udowodnić. Natomiast jeżeli na tsie siedzi cały czas 60 ludzi to chyba nie świadczy o tym, że umieramy. Nikogo także nie próbuję oszukać. Ty natomiast wypowiadasz się na kompletnie nie znany sobie temat. Wbijamy tylko na tsa Vikingów na bitki.

Nie obcej, a gildii należącej do naszego sojuszu. Nie 3/4 bo z 30 osób zostało w naszym roosterze do wojen, a reszta poszła odpoczywać, gearować się, pomóc rozwijać się ludziom z akademii. W Vikingach siedzi z 30-40 aktywnych graczy, którzy chcieli się pobić. Jeszcze nie wiemy jak to dokładnie będzie wyglądać po merge. Jeżeli dostaniemy zastrzyk nowych chętnych do gry ludzi to pewnie znowu będziemy wojować pod sztandarem ToxicTeam. Staramy się pomagać i rozwijać nowym ludziom. Tworzyć miłą atmosferę.

Nazwa zobowiązuje. Natomiast uważam twoje zachowanie za bardziej toksyczne. Nie wiem co Ci zrobiliśmy ale jak widać słusznie.

Jak będzie merge serwerów to chętnie dołączę  (nowy gracz) 

Bardzo mnie to cieszy. Sam ocenisz jak to u nas jest :)

Po woli szykujemy się do merge serwerów. Na gwałt poszukujemy aktywnych graczy. Główna sekcja: wymagany lvl 57+ i AP/DP 400+.

Resztę zapraszamy do akademii, która będzie szkolona, żeby jak najszybciej wesprzeć główną sekcję. Już ludzie tam obecni zdobywają swoje pierwsze node'y.

Zapraszamy wszystkich polaków z każdego serwera po mergu. Przyjdźcie i przekonajcie się na własnej skórze jaka jest prawda, ludzie którzy nas atakują mają ewidentnie żal za to, że im się nie powodzi. Jednak My nabieramy siły i zapraszamy wszystkich bez wyjątku chcących czerpać z gry przyjemność.

Wkrótce merge serwerów. Zapraszamy graczy z Croxusa i Jordine w swoje szeregi, jak i wszystkich z Alustina.

ToxTeam.jpg

Taimu rozgrzewa atmosferę !

U nas na pewno nie będziecie sie nudzić. Pokażemy wam jak my gramy w bdo i jeśli wam sie spodoba będziemy razem kontynuować ta podróż ! Czekamy na was !

Merge serwerów jest jedyna i nie powtarzalna okazja, zeby zebrać Polaków do kupy. Może akurat uda sie to dzięki naszym szeregom. Warto spróbować, wiec nie czekajcie i masowo przybywajcie na naszego tsa głosząc nowinę dobrej zabawy !

Ktoś niezdecydowany ? Zastanawiasz się czy to na pewno gildia dla Ciebie ? Napisz do mnie na prv. Odpowiem na wszystkie wasze pytania.

Już jutro mega serwer. Jak to mówią w każdym Polaku jest troche Toxic. Więc zapraszamy wszystkich chętnych :)

xG5Egn7.jpg

KoAJZ3g.jpg

ToxicTeam rekrutuje aktywnych graczy do głównej sekcji oraz akademii. TS : 185.49.14.167

Nie polecam, miałem do czynienia już z kilkoma graczami od nich - a miałem tam dojść.. ;)

Dzieci jakich mało ;d

Nie polecam, miałem do czynienia już z kilkoma graczami od nich - a miałem tam dojść..  

 

Dzieci jakich mało ;d

W głębi duszy wszyscy jesteśmy dziećmi. Nie wiem gdzie nas spotkałeś, natomiast jeśli chodzi o walkę o spota (ogólnie walkę) to jesteśmy bezwzględni. Jakbyś się wcześniej zdecydował na dołączenie to sytuacja nie miałaby miejsca (zapewne). Oceniasz gildię tylko po kilku jej członkach (trochę jakbyś oceniał książkę po okładce). Na pewno mamy u siebie różnych graczy, gorszych i lepszych. Może akurat trafiłeś na tych co mieli gorszy dzień.

Ja natomiast cały czas zapraszam do naszej gildii ! Już w tym tygodniu zaczynamy walki o nody. Zobaczymy jak na pójdzie po merge'u. Mam nadzieje, że nasze logo pojawi się w paru miejscach na mapie !

"Oceniasz gildię po kilku jej członkach" wy tam 3/4 to jesteście członki xDDD ale ogólnie przez to że tworzyliście bo teraz trochę to ucichło kwas to nikt was nie lubi! Spoko istniejcie sobie rekrutujcie zawsze fajnie jest Was gnębić :D

Nie polecam, miałem do czynienia już z kilkoma graczami od nich - a miałem tam dojść..  

 

Dzieci jakich mało ;d

Zgadzam się z kolegą, po mergu miałem do czynienia z paroma graczami Toxic .Chamstwo i brak jakiejkolwiek kultury na chacie.

Jakie z was nienawistne osoby. Chyba rzeczywiście zaleźliśmy wam za skórę i to w takim stopniu, że nie możecie się z tego otrząsnąć. Szczerze nie obchodzi mnie wasze, ani kogokolwiek innego zdanie. Liczy się tylko Toxic Team! Nie wiem gdzie Panowie grają ale jesteśmy najsilniejszym polskim community przybyłym z serwera Alustin. Jeśli uważacie to za kłamstwo to pokażcie co potraficie na polu walki bo jak na razie to marnie te wasze umiejętności bojowe wyglądają.

PS. Ciekaw jestem jaką wy kulturę pokazaliście na tym chacie. Bo oczerniać na forum to każdy potrafi.

Cóż polaki cebulaki :) szczerzę wątpie, że którykolwiek z atakujących miał styczność z Toxic, ale co zrobić.

My się nie przejmujemy i zapraszamy wszystkich aktywnych, chcących spędzić czas w miłym towarzystwie Polaków.

Czy jesteś graczem PvP, czy początkującym - każdy znajdzie u nas miejsce.

P.S Chociażby miarą sukcesu ToxicTeam, jest liczba naszych wrogów, niestety tylko Polaków, z innymi gildiami dogadujemy się bez najmniejszych problemów.

A także dziękuje za zainteresowanie naszym topikiem i jego podbijanie.

Jakie z was nienawistne osoby. Chyba rzeczywiście zaleźliśmy wam za skórę i to w takim stopniu, że nie możecie się z tego otrząsnąć. Szczerze nie obchodzi mnie wasze, ani kogokolwiek innego zdanie. Liczy się tylko Toxic Team! Nie wiem gdzie Panowie grają ale jesteśmy najsilniejszym polskim community przybyłym z serwera Alustin. Jeśli uważacie to za kłamstwo to pokażcie co potraficie na polu walki bo jak na razie to marnie te wasze umiejętności bojowe wyglądają.

 

PS. Ciekaw jestem jaką wy kulturę pokazaliście na tym chacie. Bo oczerniać na forum to każdy potrafi.

" grają ale jesteśmy najsilniejszym polskim community przybyłym z serwera Alustin" Czym wy jesteście ? HA ? Właśnie o takim bajkopisaniu mówiłem ! To prawdziwa natura toxi team !

Toxic team za***ista gildia kosa się należała na Helm Station pamiętam była zadyma bo jakieś pve Polskie coś zaczęło się rzucać do członka TOXIC Team że co on sobie uważa, że to nie jest tylko jego spot. Każdy ma prawo tu expić i dzieciuch musi się dowartościować PK, więc ja się pytam kto tu jest dzieciuchem koleś nawalający Pve i drący japę bo dostał PK.