Bdo

Tak. Szukam ludzi do luźnego grania w BDO. Grę która jest wszechobecnie hejtowana i wyśmiewana przez inteligencję (xD)
Ja wyrzuciłem z głowy wszystko za co w/w gra jest hejtowana. Nie mam żadnego parcia na lvl, hajs, pvp.
Gram w swoim tępie. Bawię się nową sezonową postacią i bardzo przyjemnie spędzam tam czas. Zacząłem się ostatnio zastanawiać czy są ludzie dla których ta gra nie jest drugim życiem lub pracą czy zmyśloną gonitwą za topką. Może są tu jakieś małe ekipy lub solo gracze którzy by chcieli by przyjąć lub się przyłączyć.

Nie szukam masówek, dram. Ostatnio miałem przyjemność posłuchać opowiadań jakiegoś placka mającego się za niewiadomo kogo z niewiadomo jakimi zasługami w bdo czy legendarnymi znajomościami który jest tak wspaniałomyślny że zajmuje się reaktywacjami polskich PRO gildii przy okazji powtarzając co 10 min jaki nie jest cudowny i wszechwiedzący. Zrzygałem się momentalnie i podziękowałem.

Podsumowując. Szukam ludzi 18+ z discordem i luźnym podejściem do tematu, oczekujących od gry jedynie przyjemności a nie szukających problemów, dziur i dram.
Pozdrawiam.

Cześć, w sumie to z małą paczką znajomych założyliśmy gildię, po pracy sobie siadamy na discordzie i gramy. Parcia na node wary nie ma, gildia dla społeczności, buffków i hajsu.
Zapraszam.
(mój discord Dekri#1760)
image

Nie wiem o kim mówisz, od paru tygodni siedzę tylko na life skillu, nie karmabombuje bo szkoda mi czasu po prostu zmieniam kanał a do tego nas nawet 5 nie ma więc chyba mnie z kimś pomyliłeś. :smiley:
Wstaw screena swojej postaci może sobie przypomnę kim jesteś jeśli się znamy.

Zelusie nazwa rodziny.

No to nie znam nikogo takiego, sorki.
image

Reaktywacja polskich PRO gildii? xD Jak można reaktywować coś co nigdy nie istniało? :slight_smile: No dobra, może było coś trzy czy cztery lata temu ale jakoś bardzo długo to nie istniało a potem nic

image
Może chodziło Ci o tego Pana? (patrz chat)