Berserk

Witam, chciałbym zabrać się za berserka ale nie wiem od czego zacząć oglądać, zatem mam prośbę żebyście wypisali mi jak się za to zabrać. Dziękuje.

Proponuję zacząć oglądać od pierwszego odcinka.

Oryginalna seria z 1997 roku > trzy filmy > Berserk 2016 > Berserk 2017

Filmy są głównie odświeżeniem serii z 1997 roku i pokrywają te same wydarzenia z wyjątkiem końcówki trzeciego filmu, który przedstawia, co wydarzyło się po zakończeniu pierwszej serii oraz daje wstęp kolejnym (2016, 2017).

Czytaj mangę. Jak koniecznie chcesz coś obejrzeć to serię z 1997 roku a tak to czytaj mangę. Nie oglądaj dalszych serii dla dobra swoich oczu i mojej duszy.

Tak serio serio to starego anime nie musisz ogladac bo to samo jest w filmach, zacznij od filmow a potem 2016/17

@Edit chociaż powiem jeszcze tak, stare anime bylo mega klimatyczne mimo starej kreski

Ja tam nie wiem czemu się czepiacie tego Berserka :v Obejrzałem wszystko i "kreska" w nowych seriach nie gryzie mnie tak bardzo jak np. kreska w Ajinie :| Poza tym fakt filmy -> 2016/17. Natomiast stara wersja dla klimaciku.

Witam, chciałbym zabrać się za berserka ale nie wiem od czego zacząć oglądać, zatem mam prośbę żebyście wypisali mi jak się za to zabrać. Dziękuje.