Best DPS class?

Hej, mam pytanie co do użyteczności klas.

Chciałbym się Was zapytać jaka klasa jest w stanie wyciągnąć najwyższy DPS oraz być mile widzianą w party w endgame?

Z tego co czytałem po zagranicznych forach mój faworyt, czyli Sorceress nie jest wymieniana w gronie faworytek. :) Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Zacząłem dziś grać Clericiem, bo czytałem, że w późniejszej części gry nie dość, że zadaje dobry dmg, to jest bardzo wytrzymały, no i buffuje / healuje, ale... jakoś tak na początku tyłka nie urywa. :D

Sorc? Jest, ale bardziej jako support niżeli DPS - Glaciana/Elestra, Illumia/Smasher do 60 cap, Obscuria/Majesty od 70 cap, na 60 też jest dobra, ale z tego co widzę w grze to wolą tą pierwszą.

Były jakiś czas temu patche dla Inquisitora i Crusadera w koreańskiej i chińskiej wersji, podobno teraz nieźle biją, na SEA/EU tego jeszcze nie ma i bez tego ich dmg zbytnio nie powala. O Saintcie i Guardianie nie ma co mówić bo oni praktycznie wcale dmg nie mają.

najwiekszy dps ma ninja, na wersji EU Kali Dancer

Hej, mam pytanie co do użyteczności klas.Chciałbym się Was zapytać jaka klasa jest w stanie wyciągnąć najwyższy DPS oraz być mile widzianą w party w endgame?Z tego co czytałem po zagranicznych forach mój faworyt, czyli Sorceress nie jest wymieniana w gronie faworytek. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?Zacząłem dziś grać Clericiem, bo czytałem, że w późniejszej części gry nie dość, że zadaje dobry dmg, to jest bardzo wytrzymały, no i buffuje / healuje, ale... jakoś tak na początku tyłka nie urywa.

Cleryk ma dps jak idzie pod inta i lighting dps. Jak kolega pisal wyzej Kali ma najwiekszy dps i na razie nikt mu nie zagrozi w tym aspekcie.

Mimo wszystko zostanę przy kleryku póki co, bo nawet fajnie mi się nim gra. Wszędzie piszą, żeby nie iść pod guardiana, tylko inquisitor - prawda to to? Inq lepszy, niż guard?

Mimo wszystko zostanę przy kleryku póki co, bo nawet fajnie mi się nim gra. Wszędzie piszą, żeby nie iść pod guardiana, tylko inquisitor - prawda to to? Inq lepszy, niż guard?

Jeśli chodzi o dmg, na pewno. Guardian to typowy tank, robienie go pod dmg nie ma najmienjszego sensu.

Co do kolegów wyżej, Dancer nie ma największego dps'a, a na pewno nie solo. Jest dobra do party ze względu na jej tańczące laski ninja, ale ona sama nie ma tak bardzo dużego dmg, jest wysoko, ale na pewno nie jest najlepsza. Choćby ze względu na ostatnie boosty, nie jestem pewien jak na DDN'ie gdzie jest 50% obrony przed żywiołami, ale na nestach/dugach Adept na pewno więcej bije.

Albo Gladiator po ostatnim patchu, jeden z graczy wstawił zdjęcie gdzie z JEDNEGO uderzenia hacking stance bił ponad milion, a ze spirit boostem tych uderzeń wychodzi ponad 60. Nawet z takim op eq jakie mają chińczycy największy dmg jaki widziałem u Dancera (konkretnie spirit) i jej skilla na 50 lv (Preator), na 60 capie to było jakieś 25 milionów.

Ale racja, ona ma duży dmg.

Hej, mam pytanie co do użyteczności klas.

Chciałbym się Was zapytać jaka klasa jest w stanie wyciągnąć najwyższy DPS oraz być mile widzianą w party w endgame?

Z tego co czytałem po zagranicznych forach mój faworyt, czyli Sorceress nie jest wymieniana w gronie faworytek. :) Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Zacząłem dziś grać Clericiem, bo czytałem, że w późniejszej części gry nie dość, że zadaje dobry dmg, to jest bardzo wytrzymały, no i buffuje / healuje, ale... jakoś tak na początku tyłka nie urywa. :D