BH- Szkoła latania

Szkoła latania

Jak wiadomo, latanie w Battlefield heroes jest bardzo proste, ale mistrzostwo w nim są w stanie

osiągnąć tylko nieliczni. Dlatego też powstał ten poradnik- nauczy on was dobrago latania, a i

przyda się również początkującym pilotom. Przedsawię tu głównie triki pogrupowane na różne stopnie

trudności, w zależności od trudności. Oferuję również "szkolenia indywidualne" organizowane przez

kontakt ze mną w grze i na forum.

Poziomy zaawansowania

Wykonuj tylko te triki, które odpowiadają twojemu poziomowi lub są niższego, próba wykonania

trudniejszych może się skończyć źle. Oto i te stopnie:

1/7-jesteś w stanie wystartować i polecieć z punktu A do B.

2/7-jesteś w stanie lecieć w miarę swobodnie oraz lądować na trudnym choćby terenie

3/7-jesteś w stanie prowadzić skuteczny ostrzał przeciw czołgom, jeepom i samolotom oraz wykonać

katapultację niebezpiecznie blisko ziemi

4/7-jesteś w stanie prowadzić skuteczny ostrzał przeciw piechocie oraz usiąść samolotowi przeciwnika

na ogonie

5/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika będącego na otwartej przestrzeni

6/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika będącego w trudno dostępnym miejscu

7/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika siedzącego na dachu czołgu bez zostania trafionym przez

czołg.

Taktyki przeciw samolotom

Szybki nawrót (2/7)

Taktyka skuteczna, jeśli chcesz trafić samolot znajdujący się daleko na twoim ogonie.

-naciśnij i przytrzymaj klawisz "F"

-ruszaj myszką do góry lub do dołu (polecam to pierwsze) do momentu, w którym będziesz widział swój

samolot lecący prosto

-puść klawisz "F"

-strzelaj!

Manewrowanie (3/7)

Taktyka dobra przeciwko mniej zaawansowanym od gracza pilotom.

-lataj bardzo blisko obiektów takich jak mosty (najlepiej pod nimi), górki lub budynki

-przy odrobinie szczęścia przeciwnik roztrzaska się

Eksplozja (6/7)

Taktyka możliwa do wykonania ze zgranym zespołem albo osobą na komputerze obok. Musi to być żołnierz

z dobrze rozwiniętą umiejętnością "strong push", który siedzi ci na skrzydle.

-podlatujesz BARDZO blisko do samolotu przeciwnika (najlepiej tak, aby samoloty się lekko zderzały)

-każesz swojemu kompanowi użyć umiejętności (najlepiej sprawdza się to, jeśli w pobliżu jest jakiś

obiekt)

-możesz też użyć dynamitu, ale wtedy trudność takiego manewru wzrasta do

7/7

Wingclipy...

...czyli dosłowne "koszenie" przeciwników. Lokacje i trudność wyprowadzenia akcji:

Coastal clash

Plaża (5/7)

Okolice flagi we wraku (6/7)

Górny pokład wraku (7/7)

Dolna część miasta (6/7)

Ulice miasta (7/7)

Więcej napiszę, jeśli poradnik spotka się z uznaniem społeczności. I pamiętajcie o tym, że mogę

dawać szkolenia dla każdego z osobna!

bardzo dobry poradnik. uwazalem ze latam swietnie a tu niespodzianka 3/7. brawo

uważałem że świetny jestem a tu prosze 5/7 :D

Mac dobra robota :P

Nie no... Jestem pod wrażeniem... Również myślałem, że jestem dosyć dobry a tu proszę... Zupełnie jak Might Tay. :lol:

Ja osobiście stoję pomiędzy 6/7 a 7/7. Jestem w stanie zabić przeciwnika na czołgu, ale czasami takie coś kończy się tragiczne, zwłaszcza w miastach w grze.

Ja nie próbuję zdjąć "pasażera" czołgu. Gdy mam np. mało wytrzymałości pojazdu robię "kamikadze" i wale w czołga (oczywiście giną obie strony). A tak jak próbują mi to zrobić to im podkładam dynamit. Efektowne "BUM!". Tak w powietrzu i tak nagle.

Jakby co to jestem w grze Henio321 (Gunner, Nationality [czy jak to się pisze])

Coś ci wysłałem.

Teraz zobaczysz gunnera-eksperta (royal) albo snajpera-eksperta (national). :-D

Mimo wszystko sterowanie samolotem jest bardzo proste, u mnie nauka latania do mojego poziomu trwała około 4 godzin.

Perfekcyjne latanie w BF2 helką albo samolotem to dopiero sztuka.

Szkoła latania

Jak wiadomo, latanie w Battlefield heroes jest bardzo proste, ale mistrzostwo w nim są w stanie

osiągnąć tylko nieliczni. Dlatego też powstał ten poradnik- nauczy on was dobrago latania, a i

przyda się również początkującym pilotom. Przedsawię tu głównie triki pogrupowane na różne stopnie

trudności, w zależności od trudności. Oferuję również "szkolenia indywidualne" organizowane przez

kontakt ze mną w grze i na forum.

Poziomy zaawansowania

Wykonuj tylko te triki, które odpowiadają twojemu poziomowi lub są niższego, próba wykonania

trudniejszych może się skończyć źle. Oto i te stopnie:

1/7-jesteś w stanie wystartować i polecieć z punktu A do B.

2/7-jesteś w stanie lecieć w miarę swobodnie oraz lądować na trudnym choćby terenie

3/7-jesteś w stanie prowadzić skuteczny ostrzał przeciw czołgom, jeepom i samolotom oraz wykonać

katapultację niebezpiecznie blisko ziemi

4/7-jesteś w stanie prowadzić skuteczny ostrzał przeciw piechocie oraz usiąść samolotowi przeciwnika

na ogonie

5/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika będącego na otwartej przestrzeni

6/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika będącego w trudno dostępnym miejscu

7/7-jesteś w stanie "skosić" przeciwnika siedzącego na dachu czołgu bez zostania trafionym przez

czołg.

Taktyki przeciw samolotom

Szybki nawrót (2/7)

Taktyka skuteczna, jeśli chcesz trafić samolot znajdujący się daleko na twoim ogonie.

-naciśnij i przytrzymaj klawisz "F"

-ruszaj myszką do góry lub do dołu (polecam to pierwsze) do momentu, w którym będziesz widział swój

samolot lecący prosto

-puść klawisz "F"

-strzelaj!

Manewrowanie (3/7)

Taktyka dobra przeciwko mniej zaawansowanym od gracza pilotom.

-lataj bardzo blisko obiektów takich jak mosty (najlepiej pod nimi), górki lub budynki

-przy odrobinie szczęścia przeciwnik roztrzaska się

Eksplozja (6/7)

Taktyka możliwa do wykonania ze zgranym zespołem albo osobą na komputerze obok. Musi to być żołnierz

z dobrze rozwiniętą umiejętnością "strong push", który siedzi ci na skrzydle.

-podlatujesz BARDZO blisko do samolotu przeciwnika (najlepiej tak, aby samoloty się lekko zderzały)

-każesz swojemu kompanowi użyć umiejętności (najlepiej sprawdza się to, jeśli w pobliżu jest jakiś

obiekt)

-możesz też użyć dynamitu, ale wtedy trudność takiego manewru wzrasta do

7/7

Wingclipy...

...czyli dosłowne "koszenie" przeciwników. Lokacje i trudność wyprowadzenia akcji:

Coastal clash

Plaża (5/7)

Okolice flagi we wraku (6/7)

Górny pokład wraku (7/7)

Dolna część miasta (6/7)

Ulice miasta (7/7)

Więcej napiszę, jeśli poradnik spotka się z uznaniem społeczności. I pamiętajcie o tym, że mogę

dawać szkolenia dla każdego z osobna!