Bieg4n - stream, głównie Fallout 76

Cześć, cześć.
Zacząłem w wolnych chwilach streamować na PS4. Jakby ktoś był ciekawy zapraszam, a jak nie to olejcie temat. Głównie to Fallout 76 po tym najnowszym DLC tak się wkręciłem, że nie mogę przestać grać. Nie streamuje na poważnie, nie mam odpowiedniego sprzętu, ale czerpie z tego radość może komuś się spodoba
PS: Jak jest jakaś ekipa do grania na PS4 zapraszam.

Siema, dzisiaj kończę główny wątek DLC do Fallouta, czyli wbijamy się z bandytami do krypty 79. Jeśli ktoś miałby ochotę lub jakieś pytania odnośnie gry zapraszam! Nie jestem może specem, ale nowemu graczowi chętnie dam kilka wskazówek.

Siema, zacząłem pykać Elexa na streamie. Gra twórców Gothica czuć ich rękę, ale za dużo grałem w casualowe gierki i jest ciężko Wrzucać jakby ktoś chciał zobaczyć niech wejdzie, jak nie chcesz to nie wchodź. Fajnie jakby ktoś kto go przeszedł dał jakieś rady na chacie.

Długo mnie nie było, ale znowu coś tam sobie wrzucam dla czystej zabawy. Wpadło trochę subów i wyświetleń… więc zapraszam. Chcesz to zostań, nie chcesz nic się nie stało :slight_smile:

Zmieniona koncepcja, nowy komputer. Wjeżdża Cyberpunk, zapraszam wszystkich serdecznie! Tak wiem… dźwięk do poprawy.