Black Desert - dużo rodaków grywa w tę produkcje?

Tak jak w tytule :smiley:

Chciałbym się spytać, czy dużo Polaków grywa nadal w Black Desert Online?

Dzięki za odpowiedzi

Polskich gildii jest kilka i jest spokojnie z kim pogadać i pograć tylko musisz znaleźć na FB lub discordzie albo na chat w grze.

dużo jest knałach balenos i olvia patrz na ogłoszenia.

Jest ich o wiele za dużo jak na takie MMO gdzie musisz wydawać gruby hajs, zazwyczaj to osoby które pracują na jakiś magazynach w Anglii czy innych krajach. Ogólnie większość z nich jest spoko, parę toxiców ogólnie git.

Za dużo o jedną gildię. Wszystkie są spoko oprócz wieśniaków z PatoInferno (pato dodałem sam bo pamiętam że drugi człon ich gildii to inferno) obecnie podobnie jak przed kilkoma laty BlackFags czy tam BlackFlags odpowiedzialni są za 99% polskiego bydła

Przy okazji posta sie dopytam ponieważ z 6 miesięcy nie logowałem się czy dalej są 3 subskrypcje?

hM… zmień prace jak dla Ciebie 200-300 zł co miesiąc na przyjemności to sporo, nie trzeba wyjeżdżać za granicę żeby zarabiać normlane pieniążki, starczy po prostu nauczyć się czegoś co jest warte ich… . Pracować , żeby tylko jeść to się nazywa wegetacja.

3lajki

hehe pytanie samo się narzuca, jesteś bydłem czy patola ? Skoro oceniasz wszystkich ludzi z gildi to równie dobrze możesz powiedzieć to o każdym kto gra BDO.

ja gram, duzo osob polakow gra nie kazdy aktywnie, czesc np auto-lowi ryby lub robi jakies inne aktywnosci przy wlaczonej grze ale sami nie uczestnicza
ja gram nick familli Goders i nick GodJero gildia Lynx

Polskie BDO jest zdechłe zwłaszcza jeśli chodzi o wątek PvP.

Mnóstwo Polaków jest w czym przebierać

Polaków jest aż za dużo bym powiedział :smiley: