Black desert konto kupie

Cześć, kupię konto black desert z akcesoria i boos setem na tri badz wyzej,

bump ;

Z ciekawości zapytam- ile byś był w stanie dać za a takie konto?

zależy od tego jaki lvl, czy były ładwoane perełki na wage/sloty badz udzwig, jaki tier petów i jakie eq. BO jesli ktoś załoozł konto gdy była gra za darmo i ma TRI boos gear z eventu to raczej odpadam bo takie konto nie jest tak naprawde nic warte.

Zaraz wrzucę co mam


60 lvl witch, waga tylko za lojalki
niestety, pety tak jak widać, kiedyś je kupowałem z ISa - koty i psa wiec nie robiłem tierów wiekszych. Do tego jeszcze 5x VP na tydzien z eventów i jeden na 20 dni , silvera malo ,bo ledwo 500kk prawie(wszystko popalone :stuck_out_tongue:

masz discorda? zorbiłbys mi liva i pokazał wszystko co jest na koncie?

Aktualnie nie mam możliwości wchodzić na tsa/discorda etc. Jak masz jakieś jeszcze pytania to mogę odpowiedzieć tu

chcialem zobaczyc jak z qustami stoisz,energia i kontrbucja. Ile chciałbys za konto? Jesli miałbym kupic to najpierw musiałbym zobaczyc wlsanie przez liva całe eq i postac bo nie kupie po scccrenie, który mógl być zrobiony przed spaleniem :smiley:

1290 completed quests.
265 energii 260 kontrybucji, no rozumiem. Jak będę miał możliwość wejść na disco czy coś takiego to się odezwę, a co do ceny to nie jestem pewien, dlatego pytałem :slight_smile:

oki wiec czekam jak tak