Black Desert - Nowa Przygoda

61lv idzie zrobic w itemach z main quest ktory konczy sie na 56lv. Później nagi bashimy do 58/59i questy z Chenga tome do 61lv. W między czasie dostaniesz itemy z bossa na tri i nie zmarnujesz kasy. Także nic nie kupuj. Jedyne co to Buffy cron meal energizer I jakieś potki na expa

Skrzynkę classic outfit box z tego kalendarza rewardowego lepiej sprzedać, czy lepiej zostawić sobię? Jak ją otworze to dostanę outfit na swoją klasę, czy to jest losowe?

Dostaniesz na swoją klasę i nie sprzedawaj a użyj na swoim mainie.

1lajk

Na początku gry kupiłem u jakiegoś npc jedzenie eventowe dające róże boosty za 1 silvera - gdzie go mogę znaleźć?

Przy każdej stajni w mieście. NPC nazywa sie Oasis coś tam. Kup od razu set broni i zbroi.

Właśnie jestem w Calpheon, odwiedziłem wszystkie stajnie i npc nie ma :s

EDIT: Znalazłem, dzięki :slight_smile:

1lajk

Cześć, wracam z kolejnym pytaniem - 56lvl wbity, jak przebudzić moce? Zadania żadnego nie widzę, jedyne co, to zadanie z warunkiem wykonania, żebym przebudził moce…

Musisz zrobic od Duszka questa awakening czy jakos tak, quest z nazwa twojej klasy. To jest chain z kilku questów

Musiałem przelogować się, bo było coś zbugowane i nie pokazywało mi zadania, ale już sobie poradziłem. Teraz stoją przed problemem - co dalej? Poszedłem sobie na jakiś spot farmić, ale moje pety nie są w stanie zbierać lootu na czas, co bardzo spowalnia całe farmienie. Może lepiej zająć się rozwijaniem life skilli?

No niestety tutaj pierwszy raz spotykasz się z tym, że albo lecisz i olewasz za sobą loot ( jest on generowany przy podniesieniu więc jeśli tłuczesz moby a twoje pety ciągle podnoszą to nic nie tracisz a robisz 100% tego co wyciągną twoje pety ) albo pójdziesz na spoty gdzie moby są twardsze i wtedy problem znika.
Dodam, że sam gram od początku mam 4 pety tier 1 i jeden t4 i nie myśle nad tym co leży z tyłu tylko smigam jak najszybciej się da : )

Da się jakoś ściągnąć vendora na spot, żeby sprzedawac smieci?

Trash loot jeden wkładasz na konia( masz 1000 szt itemu na sobie i koniu czyl izdejmuejsz z konia masz wtedy 2000 szt i dajesz na konia i tak w kólko) i ma on nie ograniczony udzwig ale tylko jednej rzeczy. Reszte albo wywalasz albo zbierasz i pózniej na market.

Okej. Zastanawiam się też nad zainwestowaniem troszkę w itemshop. Aktualnie mam trzy pety t1 i nie wiem, czy uda mi się dostać tego t4 z kalendarza, dlatego zastanawiam nad kupnem t3, bo są teraz w is w całkiem okej cenie. Kusi też złoty smoczek + jeżyk, ale chyba mało worth.

Outfit bym sobie darował. Łatwo kupić z Marketu. Namiot jest mocny bo nie schodzisz z spota na naprawy. Teoretycznie możesz mieć darmowy ale nie wiem co z nim nie tak. Pety to ruletka ale są na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ważne rzeczy. Udźwigu bym nie brał bo i tak wszystko na konia ładujesz.

Jak można dostać darmowy namiot?

Quest O>Suggested> [ADV Support] Start of Camping

Wleciały dwa pety t3, quest na namiot w drodze i jeszcze jeden pet z zadań (czyli jeden z tych podstawowych będzie na t2) + może uda się wyrwać t4 z kalendarza. Myślę, że to dobry start. Outfit z marketu, zaraz po tym, jak kupie konia t8. Powiedz mi proszę, czym kierować się przy kupnie konia (oczywiście prócz tieru)?

3 ktore musisz miec to drift, instant accel., S instant accel, a zeby mial jeszcze sprint i charge ( to uzywasz do szybkie startu), a najlepiej to zeby mial zloty znaczek przy kupnie wtedy wiesz ze ma wszystko tylko min 600 baniek musisz miec :).

Jak szybko dobić poziomy od 58 do 60 z ap w okolicach 180 bez boostów i 280 dp? Aktualnie expie w polly forest z scorllami i all buffami na exp (mam jakies 800% wiecej cobat expa) i zdobywam doświadczenie bardzo mozolnie…

Najlepiej lecieć kampanię od Ducha i robić questy w koło z książka Tome of Wisdom, sporo poradników na YT jest pod hasłem “exp 58-60” łatwe i proste.