Black Desert Online - Konto

Witajcie! Mam do oddania swoje konto Black Desert non-steam, stare. Pamiętam że była tam postać witch 40-50 lvl, jej zawartości już nie.

Mam zamiar oddać je nowym graczom, tym którzy jeszcze nie zaczęli grać. Wystarczy mnie przekonać, napisać czemu ty chcesz i wziąć udział w ankiecie. Czas do jutrzejszego wieczoru.

NIE ODDAJE Z KONTEM E-MAILU.

:angry: liczę na miłe opinie! bo wiecie co mogę zrobić, jak ktoś zagłosuję na tą drugą odpowiedź... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hej! Byłbym wdzięczny, gdyby to konto przypadło mnie, bo już sporo czasu BD krąży mi na radarze, ale moja sytuacja finansowa ledwo mi pozwala na życie, a cóż, BD wygląda i w sumie jest czymś, co bardzo przypadło mi do gustu - niestety, kiedy odpalałem sobie triala jakiś czas temu, wykorzystałem go tylko przez dwa dni, bo tak mi się ułożyły terminy w szkole, że reszta najzwyczajniej w świecie mi przepadła, a nie widzi mi się robić kolejnych maili, żeby odpalać kolejne triale. O ile to w ogóle możliwe, w sumie to nie wiem.

A na ankietę odpowiedziałem w jedyny słuszny sposób 4Head

Ojejć. Taki konkurs na to mega konto! Ogólnie cebula, żal mi 5euro na konto. Myślę, że jestem najlepszym kandydatem!

Ojejć. Taki konkurs na to mega konto! Ogólnie cebula, żal mi 5euro na konto. Myślę, że jestem najlepszym kandydatem!

he he he , śmieszek.... pomyliłeś zawód zapewne ale cyrki to już rzadkość :) Osoby na tym portalu to tez 12-15-18 latki i nie każdy jest tak "śmieszny" jak Ty, by tym zarabiać bo być może uczy się i jest na utrzymaniu "kogoś" a fakt , że ktoś jest na tyle miły , że chce "oddać" grę dla kogoś kto potrzebuje, uważam za miły gest. jeszcze raz specjalnie dla Ciebie bo widać, że oczekujesz uwagi od "dorosłych" he he he dobry śmieszek :)

W skrócie, 10 mam wypłatę, 26 groszy na koncie, brak jedzenie, no i najważniejsze - sesja idzie, więc muszę przecież znaleźć jakąś wymówkę do nie zdania jej :D

Kocham Psiaczki!

Zmieniam chłodzenie na GPU specjalnie po to by móc wygodnie grać więc twoje konto bardzo by mi pomogło przeżyć następne lata.

Pozdrawiam.

Kakeru jak nie dostaniesz konta to napisz do mnie.

Narcyz taki głupie teksty to można mówić u cb w gimbazie a range moderatora znalazłeś chyba w chipsach :D

czasami kogoś po prostu nie stać

Witam, podejmowalem już parę prób korzystania z 7 dniowego triala ale zawsze na maxa nie mogłem z niego korzystac poniewaz praca i obowiazki rodzinne pozwalaly tylko na grę 1h dziennie, mając pelna wersje bym się o to nie martwił, a tak na poważnie dlaczego ja, "no bo tak"

Dzień dobry, grałem w wiele gier mmorpg, lepsze, gorsze, ale jak zobaczyłem Black Desert Online i oprawę graficzną, która jak na mmo jest nieporównywalna z innymi grami w tym gatunku to od razu chciałem w to zagrać, jednak jak zwykle fundusze nie pozwalają ;/

Konto idzie do @Kakeru, wszystkim dziękuje za udział.

Witajcie! Mam do oddania swoje konto Black Desert non-steam, stare. Pamiętam że była tam postać witch 40-50 lvl, jej zawartości już nie.

Mam zamiar oddać je nowym graczom, tym którzy jeszcze nie zaczęli grać. Wystarczy mnie przekonać, napisać czemu ty chcesz i wziąć udział w ankiecie. Czas do jutrzejszego wieczoru.

NIE ODDAJE Z KONTEM E-MAILU.