Black Desert Online / TERA na konsole

Witam. Z racji tego iż od paru miesięcy przeżuciłem się z grania na PC na konsole próżno szukam jakiegoś fajnego mmorpg. Gdzieś kiedyś czytalem ,że chcą przenieść TERE na konsole . Ostatnio wyczytałem ,że Black Desert Online jest w trakcie przenoszenia na konsole. Czy ktoś coś więcej wie ? Może gdzieś coś wyczytaliście?

pozdrawiam

Witam. Z racji tego iż od paru miesięcy przeżuciłem się z grania na PC na konsole próżno szukam jakiegoś fajnego mmorpg. Gdzieś kiedyś czytalem ,że chcą przenieść TERE na konsole . Ostatnio wyczytałem ,że Black Desert Online jest w trakcie przenoszenia na konsole. Czy ktoś coś więcej wie ? Może gdzieś coś wyczytaliście? 

 

 

pozdrawiam

Co do Black Desert długo poczekamy oświadczyli na targach że w ostatnim kwartale 2017 dopiero testy będą, może na 2018 II kwartał coś będzie. Żadnych newsów nie widziałem ostatnio na temat TERA.

Z ciekawych MMO na kosolę masz FF XIV oraz Newerwinter

MOBA: Smite i Paragon

Oraz nowy wytwór For Honor 14 Lutego premiera zapraszam do testów od 9-11 Lutego możesz potestować..

dc universe online

Dzięki za odpowiedź :)

FF XIV odpada bo to Ps4 a ja użytkuję xboxa. Neverwinter sciagnę i zobacze, natomiast moba to nie moja bajka ;)

Co do for honor uczestniczyłem w closed beta a za tydzień sprawdze ponownie gdyż mam mieszane uczucia

na xo ma być PoE

na xo ma być poe ale bdo ma już być xonex czyli inaczej scorpio bo tylko ta konsola da możliwość 4k w 60 fps i tak jak kotoś cbt w korei 2 połowa 2018 czyli u nas gdzieś jesień zima 2018/19

Witam. Z racji tego iż od paru miesięcy przeżuciłem się z grania na PC na konsole próżno szukam jakiegoś fajnego mmorpg. Gdzieś kiedyś czytalem ,że chcą przenieść TERE na konsole . Ostatnio wyczytałem ,że Black Desert Online jest w trakcie przenoszenia na konsole. Czy ktoś coś więcej wie ? Może gdzieś coś wyczytaliście?

pozdrawiam