Black desert opinie czy warto gra w party?

Ktos moze sie wypowiedziec czy oplaca sie grac w tym momencie ? Czy bedzie jakis content dla gry w party bo obecnie tk strasznie singiel player i odechciewa mi sie grac …ktos moze sie wypowiedziec na ten temat ? mam 59 lvl .

nie napisales nic na temat…p2w jest jak wydasz ze 100000$ wiec przemilcze to . pytanie jest o party content. Grindowniki sa rozne l2 , dekaron i tym podobne ale tam wystepuje party content gdzie expi sie razem i gra sie razem a tu gra razem jak narazie jest znikoma .

Mi nie przeszkadza to pseudo p2w :wink: jak widac i innym. a jest to najpopularniejsze mmo zaraz po wowie. Twoje odpowiedzi sa nie na temat podziekuje juz za doradzanie. Zreszta widac hate od. pierwszego zdania Panu jiz podziekuje czekam na cos sensownego.

Level nie za wiele mówi… w tej grze od 50 poziomu liczy się głównie AP/DP. A spotów do grindu w party jest trochę : mirumoki, gyffin temple, olun valley, turosy (tunkuta), większość hadum’ów (z 7 spotów jakieś 4-5 są do party), w zasadzie większość późniejszych spotów bo mobki są dużo twardsze

Są spoty do party. Gdzie np. tylko 3 osoby dostają dropa gdzieś od 235 ap + już na drzewa się załapiesz. Nawet fajna odskocznia od samotnego grindu. Teraz nowi gracze mają łatwiej do około właśnie 245 AP gdzie już spokojnie będziesz mógł robić 100kk na godzinkę jak nie więcej. Jest teraz ten narchilian czy jakoś tak zainteresuj się tym bo da ci to ostrego kopa w Ap i DP.
Jeśli chodzi o hehenka to się nim nie przejmuj. Devsi nasłali na jego rodzinę wszystkie plagi i pozwalniali z pracy teraz biedny mieszka pod mostem i pisze bzdury. Gra jest f2p/b2p ale czasem rzucą fajną promocję i można wydać te 50 zł na miesiąc na jakiś bajer. Osobiście nigdy nie potrzebowałem takich itemów jak inventory space lub weight a o to wszyscy mają ból dupy bo nie wiedzą, że konia można obciążyć bez ograniczeń.

1lajk

Koń? Nie kupisz konia w item shopie wagi sloty w inv komu to potrzebne? Pokojówki i pety rozdają ciągle na lewo i prawo. Do tej pory rozdali już 3 albo 4 na tier 4. Jedyny przedmiot, który sam uznam za p2w to namiot.

1lajk

Mam nadzieję, że jakiś mod tu przyjdzie i poczyści ten spam… pytanie było o grę w party, nie o item shop

@Kyre no i koniecznie znajdź gildię wtedy wszystko jest łatwiejsze.

Wagi i sloty nie są potrzebne dostajesz wszystkiego wystarczająco na każdym evencie są jakieś pokojówki i pety. Waga już wgl nie daje ci żadnej przewagi bo masz konika. Jesteś takim toxiciem typowym fan boiem WoW, że każda gra be fe i wylewasz żale robiąc z siebie debila bo nie znasz gry a ktoś chce się czegoś dowiedzieć. Spadaj do swojej nory i daj ludzią grać w to co chcą bez zbędnych toksycznych postów.

Co do kontentu jaki maja dodać to zapowiedziane sa juz dungi i nowe obszary na mapie w których na bank beda kolejne respy do party. Spora część gry skupia się też na grupowym pvp, warto spróbować. Też bodajże life skill hunting na wyższych poziomach robi się w party także do wyboru do koloru.

Nie polecam pełno karmabomberów, czy to na solo kontencie czy na miru wpada tobie takich paru degeneratów na spota. I zero jakiejkolwiek walki o spota, dasz wara gildii w której są dostaną ochronkę. A ty i 2 innych kolesi macie wybór albo uwalić ścierwo i zrobić się na czerwono gdzie te ścierwa wzywają swoich i masz po eq.
Lub szukać nowego spota na co traci się niekiedy 30 min.
Ta gra to toksyczne gówno dla casuali, bo na nich najwięcej się zarabia.

1lajk

casuali xD ? casuale to raczej qiutuja. a ci co bija sie o spota to pvp gracze xD poprostu w bdo graja ludzie ktorzy nigdy nie grali w open pvp wszyscy lataja solo a powinni w oarty gildie zakladane dla beki z tego co zauwazylem :wink:

Nie czaje
Hehenek podaje konkretne argumenty dlaczego ta gra to syf, a wszystkie jego komentarze sa poukrywane xD
Nie wiem czy wy ludzie macie skostniale umysly i nie potraficie pojac tego co pisze, czy wam sie po prostu nie chce ? :smiley:

5lajków

Nigdy nie widziałem kogoś w tak głębokim stanie wyparcia.
“Betonowy hejter”.

1lajk

Może i pisze zgrabnie, składnie, argumentuje. Problem w tym, że sieje takim kwasem, jakby ta gra zabrała mu dorobek życia i zabiła rodzine :smiley:
Nie zgadzam się z nim w większości tego co pisze. Mam przegrane 1400h tam i główny jego punkt to, że ta gra to p2w jest totalnie przesadzone. Ktoś wyżej napisał, p2w w tej grze zaczyna się od kwoty 10000$ więc można spokojnie machnąć ręką.
Party oczywiście też jest, raid bossy, dungi. Gram głównie sam a mam gildie, zatem nie wypowiem się.

Argument, że coś jest w item shopie ale nie trzeba tego używać jest słaby. Po prostu hehenek jest jedyną osobą na forum co sieje kwasem gdy tylko usłyszy o BDO więc albo dostał bana tam albo spalił gear chociaż po tym ludzie i tak wracają.

1lajk

BDO jest spoko, jeśli lubisz taki typ gry. Czyli dużo grindu, otwarty świat i stawianie sobie długoterminowych celów.

Party content PvE zaczyna się od solidnego gearu. Na 59 (zakładam, że z gearem bazowym) możesz pójść z gildią na Mirumoki, żeby podłapać expa, ale to w sumie tyle. Później (261 AP z kutumem) dochodzi kilka spotów na 2, 3 i 5 osób, także jeśli lubisz grać w party, to opcje są. Impy, Castle Ruins, Monastery, Piraci, Gyfiny, Turosy, Oluny, także polowanie na morskie potwory, jak lubisz pływać.

No i prawdziwy party content, czyli guild wary, node i siege.

Ale generalnie w BDO nacisku na grę w party nie ma.

1lajk

“black desert online 40 zl najlepszy i najpopularniejszy mmorpg. b2p na obecna chwile. Zobacz sam jak cos priv mozemy razem polatac” kilka dni temu tak napisałeś a teraz się jeszcze pytasz czy warto?

ahh dobra zapomniałem o tej, dodanej przez ciebie treści “gra p2pto gty z abonamentem …zmien tytuljak juz to szukasz b2p lub f2p wejcz na twicha i zobacz gdzie najwiecej stremerow tam gra najwiecej osob” oraz “ale pock cj jezyk polski dk mmorpg ?? nie ogarnian serio … a w jezyku polskim nie ma prawie nic ciekawego.”

2lajki

Zaraz po WoWie? Mocne słowa, owszem jest to popularna gra tego gatunku ale na pewno nie aż tak. Sądzę że ESO jest bardziej popularne od BDO, obecnie może nawet Albion. Chyba że będziemy kierunkować się ich reklamami to wtedy nie dość że jest najpopularniejsza to na dodatek najlepsza ze wszystkich.

2lajki

Tzn jakie argumenty, bo nie czaje??? Ten idiota huehuenek nawet w tą gre nie gra i sie wypowiada.
Ja na Value Packu tylko jadę teraz i lekko kilka milliardów zarabiam coodzinnie. Czyli Value Pack to p2w tak??? XD. 4 razy rolowalem i przewalilem z 70 billi bo bawiłem się gearem. Zacząłem 1 grudnia z 300 millionami, do teraz jakieś z 300-350 milliardow zarobilem. Jesteś tępy jak twój kolega od Wowa. Tyle w temacie.