Black desert opinie czy warto gra w party?

Jakbyś miał chodzić i bić randomowe osoby to byś nie miał systemu karmy.

Jak zaprzeczysz to przeczysz również swojemu argumentowi, a jak nie zaprzeczysz to sam się pokonałeś :stuck_out_tongue:

Na plebs spoty chodziliśmy po to żeby pomóc członkom naszej Gildii, ta gra nie uczy współpracy tylko raczej złych nawyków, nie chcesz bronić spota wbij się komuś z karmabombuj twoja gildia dostała wojenkę nic nie szkodzi masz ochronkę. Potem leci masówka zabić jednego gracza który ogarnia PvP ale we dwójkę nie jest się wstanie ubić bo jest się pve graczami. Potem się dziw czemu jest tyle toksyczności a twój Guild Lider z oficerami rozwiązał Gildię i poszli wzmocnić Gilidię PvP a później polują na pve graczy. A Gildie które się utrzymują robią obowiązkowe Arenki treningowe gdzie ludzi uczy się wrzucać graczy na pożarcie mobom, potem taki gracz po stracie części EQ wychodzi z gry bo twierdzi że gra jest toksyczna. Ta gra uczy toksycznego zachowania.
Myślisz że na tych spotach pod party będzie lepiej już teraz brakuje dobrych Shaiek, bo gdzie są w Gildiach PvP jak wyjdzie kontent typowo pod Party to będzie dopiero płacz, bo pve gracze dostaną w ciry od graczy Pve/Pvp. I nawet nie tkną tego kontentu bo potracą Eq dobijani przez moby.
BO TYLKO TAKĄ OPCJĘ OBRONY SPOTA WYDAWCA POZOSTAWIŁ GRACZOM!
WRZUCANIE GRACZY NA DOBICIE MOBOM!

Jak na razie to na 43 posty tylko twoje są toksyczne/o toksyczności, więc może problem nie leży w grze tylko twoim podejściu? To trochę tak jak narzekanie na “noob team” w grach MOBA - raz, czy dwa razy możesz faktycznie mieć zły team. Ale 247 razy pod rząd? To już raczej problem z tobą :stuck_out_tongue:

Ps. Flash News - nie tracisz eq za śmierć. Tracisz je za negatywną karmę.

Słuchanie pana True~ to jak expienie na początkowych mobkach. Możesz, ale po co. Z tym panem już miałem do czynienia kiedy to gadał farmazony o end-game, a nawet nie miał styczności z rzeczywistością.
BDO jest specyficzne, jak ktoś zaczyna grę w tym momencie to ominął jedne z najgorszych etapów gry i jest w stanie cieszyć się grą. Warunkiem koniecznym jest aktywna gildia :slight_smile:
Z uwagi na posuchę na rynku MMORPG, warto sprawdzić.

No a co ty mi pierdzielisz przez takich jak ty ta gra upada!

Jedynie świetnie się bawić idzie na Arsha bo tam grają normalni gracze a nie pve ścierwo po kroju karmabomerów z BlackFlags.

Chlop placze o to, ze nie moze bic w spokoju mobkow na PvE ublizajac innym graczom od “PvE scierwa”. Sam grajac w bdo nie raz zostalem zkarmabombowany ale nie plakalem tak jak Ty. I teraz najlepsze co napisales, to “na Arsha jedynie mozna sie dogadac z innymi”… Czyli Ciebie nie interesuje walka o spot tylko spokoje farmienie mobkow. Gdybys byl taki “PRO PvP PLAYER” to bys nie dogadywal sie z ludzmi na spocie tylko na serwerze Arsha wbijal w nich na pelnej i po sprawie. No tak ale Ty szukasz latwego grindu w PvE wylewajac swoje lzy na forum jak to inni gracze Cie torturuja przychodzac na spot.

Nie nie nie karmabombowanie to zaraza, na Arshy dalej jest respektowany duel for spot, a jak ktoś się wbija to się pyta ile jeszcze czasu się będzie expić. Zawsze można się dogadać. Ja jak zostałem z karmabombowany to koleś który był salkę dalej kazał mi lecieć na Arshe tam jest jego kumpel, który w razie co da znać że ktoś się zbliża.
Na Arshy idzie się dogadać ja wolniej czyszczę większego spota to się pytam czy się wymienimy z kolesiem on weźmie mojego a ja jego trochę mniejszego, a z PVE bydłem się nie dogadasz.

Wyłącz tą grę i będzie po problemie.

1lajk

Ja tam konto skasowałem, bo już nie zamierzam grać w tą grę. Nie ma kompletnie nic do roboty w tej grze oprócz enchantowania. Gierka zajebista dla nowych i nowy gracz powinien mieć wyjabane na DFS. Nigdy nie respektowałem tego g…DFS, które stworzyli sami gracze. Najlepsze było jak typek do mnie piszę, że dostane bana za karmabombing XD. Ale miałem beke z typa XD. True przestań płakać o coś co nie istnieje.