Black Desert RU - Zaproszenia na CBT1

Ja również ;)

Ja chcę! ;)

To są pierwsze zaproszenia dla prowadzących FanSite prawdopodobnie. Furia z Black-dsert.com tez dostał kody bo gadałem z nim 1h temu ale on dostał ich 30 =.= , prawdopodobnie dlatego że prowadzi fansite dla international . Polski Fansite się tworzy jednak jest już zarejestrowany + mam licencje od Pearl Abys , pewnie dlatego dostałem klucze Nasz Fansite wstanie przed końcem maja.

No to super. To powodzenia i czekamy na pierwsze testy. Mam nadzieje, ze bedziemy mieli headstart w tym roku.

Ja zawsze chętny :D

Z chęcią. BD super gra :D

Chętnie wypróbuję, tego dobrze zapowiadającego się MMORPG-a .

Jeżeli masz jeszcze jeden zbędny kluczyk chętnie bym go przyjął i chciałbym sprawdzić Black Desert czy na prawdę jest tak dobra jak wszyscy mówią. Dzięki i pozdrawiam DeskA :)

Ja też bym poprosił :P Możemy dalej w translacje się bawić :P

Bardzo chętnie bym przygarnął kluczyk... Czekam z niecierpliwością na wersje rosyjską, żeby w miarę komfortowo przetestować gierkę. :)

Też bym przygarnął 1 kluczyk, bo na wersji KR trochę pingi przeszkadzają.

Gram obecnie na wersji JP i wszystko fajnie pingi po 300 + a jeżeli będzie możliwość uzyskania klucza na ru wtedy miałbym możliwość porządnego grania w ta grę .

@DeSkA pisze się na obt

No to jak ping ma być 60, to ja byłbym niezmiernie szczęśliwy jeśli mógłbym otrzymać kluczyk, ponieważ na jp mam straszne cofki. ;/

Deska! Użytkownicy tego portalu kochają Cię. :D

@DeSkA pisze się na obt

To jest CBT= Closed Beta Test's z kluczykami, OBT= Open Beta Test's gdzie każdy może dołączyć

To jest CBT= Closed Beta Test's z kluczykami, OBT= Open Beta Test's gdzie każdy może dołączyć

raczej chodziło mu o to że nie dostanie klucza na CBT i dopiero zagra na OBT....

Gram obecnie na JP. Gra się fajnie , z pingiem daje sobie rade, tłumaczenie twoje bardzo się przydaje :) Choć im bliżej tym lepiej. Chętnie przyjmę twój klucz do BD RU :) jeżeli taki ci zostanie. pozdrawiam

xD jeśli coś ci zostało również po proszę c;

u Japończyków xD jest taki Ping..że ciężko grać he..Lecz chociaż w Kreatorze mogłem się pobawić c ;

Daj znać Deska, jak będziesz miał jakiegoś keya na ew. sell, bo nie wierzę w swoje szczęście xD Na Japońcu trochę średni ten ping, a rusek będzie okej raczej plus znajomość języka ruskiego, to i można się porozumieć z tubylcami jakoś i nie zamykać się tylko na polskie/eu community xD

Połowa odpowiedzi jest od użytkowników z maks 5 postami mam nadzieję, że jak wymyślisz już jakiś "konkurs" uwzględnisz multikonta lol :>

Najlepiej co najmniej półroczny staż i oraz min 50 postów, żeby nawet pomyśleć o wzięciu udziału

xD to,że ktoś mało piszę na forum nie znaczy,że nie śledzi tego co się dzieje ; )

Osobiście np wchodzę na forum jeśli xD jest coś ciekawszego a w Black Desert trochę na Japońskich serwerach pograłem niestety ten magiczny ping .. xd

He Konkurs brzmi ciekawie ^^